PokerStars vs Full Tilt Poker

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • akristjan
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 406

    #16
    Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

    Lehole vastuseks: varvid eristavad

    Minu 2 senti- algajale on FT kindlasti parem, kuna saad otsest rakebacki iga kuu, mingi goldstar seda vist PS ei saa, SN tasemeni ikkagi hobbikorras mangijatel raske kuundida. (kolisin see kuu ise starsi pooleldi ule FTst nii et ei tea seda veel niipalju)

    Ka mis meeldid FT puhul on KO tournad mida vist PS uldse ei ole??? + niisama need super turbo tournad on lahedad tildi maandamiseks.

    Fishe on igalpool palju, aga kuna starsis on liiklus natuke suurem, siis sealvist natuke rohkem ma arvan, see ju puhas statistika.

    Ise mangin FTs juba pikemat aega aga proovin nuud starsis cash gameiga algust teha.

    Comment

    • Potik
      FPP Pro
      • Jul 2009
      • 245

      #17
      Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

      Algselt postitas akristjan
      + niisama need super turbo tournad on lahedad tildi maandamiseks.
      Need ju 70% ulatuses puhtad coinflipid ja luck-turnad, imo.

      Comment

      • PokerDevil
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1177

        #18
        Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

        Algselt postitas lenC
        Asi lihtsalt selles, et ma FTP-s ei julge lihtsalt suurt raha hoida, kuna äkki võetakse see ära mingi 5 aasta vanuse idiootsuse pärast.
        Täpselt sama.

        Mängisin rahulikult 4 kuud juba ja järgmine hommik konto kinni sellepärast, et mul oli 2 aastat tagasi tehtud play money acc mida ei mäletanud.

        Enam ei..

        Comment

        • kilu6
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1305

          #19
          Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

          Kõik FT AHKi kasutajad katkuvad hetkel juukseid, sest FullTiltShortcuts AHK ja nende uus PokerShortcuts AHK ei funka enam uue FT softiga ja seda pole jõutud ära fixida. Samuti TableNinja ei ole suutnud FT versiooni välja tuua.

          Aga praegu on veel FT parem color notes'idega, kohe kaugele näha, mis mängijaga tegu. Stars muidugi jõuab sellega kohe järele.

          FTs on turbo SNGd lühemad, kui Starsis ja sellepärast jõuab teoreetiliselt rohkem neid teha (näiteks HUSNGsid).
          Madala aktiivsuse perioodil tuleb SNGdesse rohkem regulare per mäng FTs kui Starsis IMO (mingit uurimust pole).
          FTs saab kasutada Sharkscope HUDi, Starsis ei ole lubatud.

          Siiski, üldiselt mulle Starsi keskkond siiski meeldib rohkem, sest FT on vahel probleeme aktiivse akna ettehüppamisega. Aga PS rakebask on ikka kehva. Muidu kuskil FT chatis keegi pakkus 33%+ rakeback deali? Keegi teab sellest midagi?

          Kunagi vaatasin tablescannerist, kui palju on laudu/mängijaid Starsis rohkem kui FTs (lauad NL50--NL200).

          Tulemus, mängijaid 38% rohkem, laudu ainult 40% rohkem (arvestades, et regularid mängivad starsis 50% rohkem laudu, 24 vs 16). See peaks nagu ütlema, et fishe Starsis rohkem, aga mine võta kinni.

          Comment

          • tolmuahv
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 2502

            #20
            Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

            Lihtne küsimus:

            Olen tuba vahetamas, kaalun FTP ja PSi vahel:

            - PS's oleks 1st deposit bonus, vist max 600 USDi (kui palju peab rake maksma, et see vabastada, kui kaua aega on?)
            - FTP's olen kunagi deponeerinud, seal uut bonust ei saa.
            - Esialgu oleks plaanis SNG-sid teha tõsisemalt. SNG fee structure oleks oluline. Micro kuni ca. 20-30 taalased huvitavad enim.
            - SNG'de osas üritaks teha 4-20 lauda korraga, sõltuvalt edust. Laudade täitumisega ei tahaks eriti probleeme näha :)
            - Rakeback oleks tore ofc. Aga SNG puhul vähem oluline alguses.

            Kumba tuba soovitaksite? Kuidas PS-s affiliatega lood on? (Mul konto olemas, aga deposiiti pole teinud - kas siis saab veel affiliate külge panna?).

            Tänud.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #21
              Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

              Algselt postitas tolmuahv
              Lihtne küsimus:

              Olen tuba vahetamas, kaalun FTP ja PSi vahel:

              - PS's oleks 1st deposit bonus, vist max 600 USDi (kui palju peab rake maksma, et see vabastada, kui kaua aega on?)
              - FTP's olen kunagi deponeerinud, seal uut bonust ei saa.
              - Esialgu oleks plaanis SNG-sid teha tõsisemalt. SNG fee structure oleks oluline. Micro kuni ca. 20-30 taalased huvitavad enim.
              - SNG'de osas üritaks teha 4-20 lauda korraga, sõltuvalt edust. Laudade täitumisega ei tahaks eriti probleeme näha :)
              - Rakeback oleks tore ofc. Aga SNG puhul vähem oluline alguses.

              Kumba tuba soovitaksite? Kuidas PS-s affiliatega lood on? (Mul konto olemas, aga deposiiti pole teinud - kas siis saab veel affiliate külge panna?).

              Tänud.
              hoora starsis boonus ära ja siis mõtle edasi mis saab. :)

              Comment

              • tolmuahv
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 2502

                #22
                Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

                Algselt postitas variatsioon
                hoora starsis boonus ära ja siis mõtle edasi mis saab. :)
                Kas oskad ütelda, kui palju rake peab maksma umbes, et see 600 taala lahti saada? Ja kaua nad tavaliselt aega annavad?

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #23
                  Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

                  Algselt postitas tolmuahv
                  Kas oskad ütelda, kui palju rake peab maksma umbes, et see 600 taala lahti saada? Ja kaua nad tavaliselt aega annavad?
                  ei oska.. seal vist veits teistsugune süsteem. pead mingeid punkte koguma jne..
                  mis limiidis muidu?

                  Comment

                  • daljoh
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1032

                    #24
                    Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

                    Algselt postitas kilu6
                    Kõik FT AHKi kasutajad katkuvad hetkel juukseid, sest FullTiltShortcuts AHK ja nende uus PokerShortcuts AHK ei funka enam uue FT softiga ja seda pole jõutud ära fixida. Samuti TableNinja ei ole suutnud FT versiooni välja tuua.
                    FT'l ju Tabel Ninja täitsa olemas. Hetkel küll beta aga minul töötab ilusti ja probleeme pole märganud. Endal vist arvuti natuke jura: FT+PT3(HUD)+TN=mõningane uimasus. Aga muidu asi töötab ilusti!

                    Comment

                    • tolmuahv
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 2502

                      #25
                      Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

                      Mängiksin peamiselt SNG-sid alguses (6.5 USD omad vist PS-s, PartyPokeris tagusin 11 taalaseid peamiselt. Liiguks kohe kõrgemale kui selgelt beatima hakkaks mõnd levelit). Cashi alustaks NL20-NL30 umbes.

                      Muidu HEM on olemas, arvuti on natuke väikese jõudlusega vist, seega kui FTP nõuab palju ressurssi, siis see võiks probleem olla.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #26
                        Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

                        minu arvuti mis nelja triobeti laua peale hangutama hakkas on FTPs 13 akend probleemidevabalt jooksutanud.. ehk seda muret pole.. FTP'd ma pooldan kindla rakebacki pärast.. nagu ranka ytles, kui supernovaks saada ei plaani.. pole mõtet PSi ronida..

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #27
                          Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

                          Algselt postitas tolmuahv
                          Kas oskad ütelda, kui palju rake peab maksma umbes, et see 600 taala lahti saada? Ja kaua nad tavaliselt aega annavad?
                          100% First Depositor Bonuses
                          Make your first-ever real money deposit using the bonus code ‘STARS600’, and PokerStars will give you a 100% bonus up to $600. You can make up to three qualifying deposits in 90 days (up to a total of $600) - the perfect way to take full advantage of the 100% bonus. Once you’ve made your deposit(s), you earn the bonus by playing on PokerStars and collecting the number of VPPs equal to 17 times the bonus amount. The bonus is released in $10 increments, each released into your account as you clear the needed VPPs (170 VPPs for every $10 increment). You have six months after your first deposit to earn all the VPPs needed to release your bonus.
                          Algselt postitas levis
                          500$ piir purustatud ;D... 86271 NL25 kätt läks selleks, et jõuda vot selleni:
                          ehk siis 0,08693535487011857982404284174288 VPP/NL25hand
                          st et 600$ boonuse hooramiseks peab tegema 117 000 NL25 kätt. ?

                          samas mõndadel non-nitidel tuleb 2 korda rohkem VPP/hand nii et 60-120k kätt umbes :)

                          Comment

                          • tolmuahv
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 2502

                            #28
                            Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

                            Tänud! Siis see bonuse hooramine eriti oluline ei ole siiski. Kui võtan oma keskmise tulemuse järgi PartyPokeris, siis peaksin 117K käe jaoks maksma kokku 3350 USDi rake, ehk rakeback tuleks 18%. Ehk siis FTP rakeback oleks algusest peale soodsam. Seega jääb küsimus laudade arvu ja mitmekesisuse osas :)

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #29
                              Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

                              Algselt postitas tolmuahv
                              peaksin 117K käe jaoks maksma kokku 3350 USDi rake, ehk rakeback tuleks 18%.
                              boonuse ajal saad FPP-sid ka imo

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #30
                                Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

                                Algselt postitas tolmuahv
                                Tänud! Siis see bonuse hooramine eriti oluline ei ole siiski. Kui võtan oma keskmise tulemuse järgi PartyPokeris, siis peaksin 117K käe jaoks maksma kokku 3350 USDi rake, ehk rakeback tuleks 18%. Ehk siis FTP rakeback oleks algusest peale soodsam. Seega jääb küsimus laudade arvu ja mitmekesisuse osas :)
                                edit: samas mõndadel non-nitidel tuleb 2 korda rohkem VPP/hand nii et 60-120k kätt umbes

                                Comment

                                Working...