Mina lähen korraks AP-st ära. Sõltub väga palju limiidist aga seal Viimasel ajal natuke fishide ja muude asjadega tuuga.
Ei tea, ma mängin FR NL25 ja seal on ikka neid normaalselt veel. Tuleb aint kellaaega valida. Täna olin ommiku 8-st ja nendest seal lausa kubises. Kuid laudade valik on jah väike.
Comment