Opoker.com

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #31
    Re: Opoker.com

    OPoker'is nüüd ka bounty turniirid, kus 50% sisseostust läheb auhinnafondi ja 50% sisseostust läheb mängija bounty hinnaks. Kui lööd kellegi välja, siis saad 75% tema bounty rahast omale ja ülejäänud 25% lisandub sinu bounty hinnale. Seega mida rohkem mängijaid sa välja lööd, seda suuremaks sinu peaeest hind kujuneb.

    Bounty turniirde on sisseostudega €1-€20 ja Lobbys on nad nimega "Headhunter".

    Comment

    • Helmps
      Grinder
      • Oct 2008
      • 828

      #32
      Re: Opoker.com

      Kas 90 päevaga mängiks selle first deposit boonuse lahti ära NL25es kui teeks deposiidi 500 eur? Ütleme, et miinimum 2k käsi päevas.

      Comment

      • marguzz22
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1458

        #33
        Re: Opoker.com

        Algselt postitas Helmps
        Kas 90 päevaga mängiks selle first deposit boonuse lahti ära NL25es kui teeks deposiidi 500 eur? Ütleme, et miinimum 2k käsi päevas.
        muidugi ma arvan

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #34
          Re: Opoker.com

          You can play up to 100 tables at one time
          tundub huvitav :D

          Comment

          • Marek K.
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1477

            #35
            Re: Opoker.com

            oskab keegi öelda, kust saaks maha võtta neid turna alerte, et koguaeg peksab miski windowi, et varsti algab see ja see turna? Otsisin küll igaltpoolt settingutest aga ei leidnud.. vist jäi märkamata.

            Comment

            • Marek K.
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1477

              #36
              Re: Opoker.com

              Algselt postitas Helmps
              Kas 90 päevaga mängiks selle first deposit boonuse lahti ära NL25es kui teeks deposiidi 500 eur? Ütleme, et miinimum 2k käsi päevas.
              Ütleks et olen 95% kindel, et mitte. Eile alustasin seal mängimist ja kuigi see sait pakub ametlikult rakeback, siis deposiitboonus on küll üks suur nali! FPP-d tulevad seal umbes sama kiirelt kui ongame punktid. Deposiitisin ise ca 400 eur, seega 800 euri deposiitboonust. Selleks, et see vabastada tuleb teenida ~29k fpp-sid. Mängisin ise samuti nl25 ja arvutasin, et keskelt läbi 1k käe kohta tuleb 50-60 fpp-d.. (kusjuures mängin ise suht looselt atm ja palju potte ehk siis nitistudes võib eeldatavalt fpp-sid palju vähem tulla). Igatahes minu jaoks tundub see deposiitboonus täiesti utoopia. NL100+, kindlasti tehtav. Ja see boonus on kuidagi väga imelik.. et vabaneb ühes osas. Tavaliselt teistel BOSSMEDIA sitedel vabaneb bontsik väikeste osade kaupa.. aga jah. SAMAS, tuba ise on täielik kuld.. fishe nagu ikka sittakanti ja hea rakeback ja lots of fish.



              EDIT: uurisin veitsa ja nagu selgub, siis ilmselt jookseb see boonus rakebackist eraldi, ehk ei võeta rakebackist tagasi nagu enamus saidid teevad. Seepärast ka siis nii suured läbimängimis nõuded ilmselt, kuid jah siiski nl25 mehed vaevalt seda vabastada suudavad 90 päevaga. Peaks ülisick grinder olema. Üks variant on muidugi teha, esimene deposiit väiksem (ntx 100 eur) ja hiljem roll managementi mõttes juurde kanda . Seega saaksime boonust 200 euri, mis nõuaks 7200 fpp teenimist, mis on juba reaalne.

              Comment

              • Helmps
                Grinder
                • Oct 2008
                • 828

                #37
                Re: Opoker.com

                ma ise mõtlesin ka et peaks siis vist kahes osas tegema, kui teeks kunagi :D

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #38
                  Re: Opoker.com

                  Rankapoeg kuda soft on võrreldes Ongame uuega?

                  Comment

                  • Dogers
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2500

                    #39
                    Re: Opoker.com

                    ning mis hudi kasutad kui HEM ei tööta?

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #40
                      Re: Opoker.com

                      Algselt postitas Dogers
                      ning mis hudi kasutad kui HEM ei tööta?
                      PT3 töötab seal võrgus.

                      Comment

                      • BuildUp
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2547

                        #41
                        Re: Opoker.com

                        Algselt postitas TIGRANO
                        Rankapoeg kuda soft on võrreldes Ongame uuega?
                        + mitmel laual mängid?

                        Comment

                        • Marek K.
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1477

                          #42
                          Re: Opoker.com

                          Kui ongame softiga asja võrrelda, siis minu jaoks on ta momendil parem. Ei saa öelda, et üldse buge ei oleks.. aga igaljuhul meeldib antud soft mulle mõnevõrra rohkem. Just see, et saab cascadeda ja arvutis ei teki sellist julma laggi. Eks muidugi cascadedes on ka seal see, et vahepeal m6ni laud ei popupi, kuid sellepärast olengi nad suht laiali ekraanile laotanud.. et näeks tagumisi laudu ka vahest, kui peaks olema et ei popupi. Aga üldiselt, kui ongame oli tuntud kui fishland, siis see koht on ikka väga julm fishland. Nagu ranka ütles, seal on fishid agrod ja rahasid kätte saada on suhteliselt lihtne.
                          Kuna softil on omad omapärad, vahest tuleb clickida (check, call, raise jms) nuppe 2x, siis mängin hetkel 10-12 lauda. Kindlasti ei tohiks võtta multitabledes lahti ühtegi turbo lauda, sest neis on väga vähe mõtlemisaega ja siis lihtsalt saavad teil pooled lauad sit out!.

                          EDIT: vahepeal ilmneb huvitav bug.. nimelt kui üritan ennast fullstackis rebuyda siis osades laudades see lihtsalt ei toimi ja ei hakkagi toimima, koguaeg pole.. kuid vahepeal peksab sellist kammajaad. Nii et päris bugi vaba soft pole, aga samas suht pandav.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #43
                            Re: Opoker.com

                            Mul lauad popupisid kõik õigel ajal ja ükski popupimata ei jäänud. Ainult siis ei tulnud lauda ette, kui tuli ootenimekirja teavitus ja seal pidin actioni ära tegema (kas võtan laua või ei võta) ja alles siis hüppas järgmine laud ette. Kuna mul lobby on teisel kuvaril siis teinekord jäi see nägemata.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #44
                              Re: Opoker.com

                              See rebuy värk oli mul ka. Siis pidi osadega sisse hakkama ostma, et võtsid miski 2-3 euro kaupa aga kuna fishine värk oli, siis stack oli pidevalt üle 100BB :P

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #45
                                Re: Opoker.com

                                Account tehtud, varsti rahad peale ja vaatan, mis toaga tegu on.

                                Comment

                                Working...