RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Marek K.
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1477

    #151
    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Algselt postitas gerd84
    mul oleks natuke nõu vaja ,ühesõnaga ma liitusin läbi teie pokkeriprod.com nüüd selle redkingsiga ja võtsin 500 boonuse ,aga nüüd eile sai mängitud tulin topi enim punkte saand mängija:):) ja võitsin sellega nüüd aind ma ei tea mida no saana aru lähen lehele et pane sinna summa palju tahad ,aga ma ei saand sellest lausest aru Please note you will not be able to purchase another bonus for 30 days.
    Choose wisely, select a bonus that will last you at least 30 days! no ma saan aru sellest et eesti keeles tähendab see umbes nii Palun pane tähele, et sa ei saa osta veel üht boonust 30 päeva. Vali targalt, vali boonus mis kestab sul vähemalt 30 päeva aga poindist ei saa aru nüüd kuidas seee boonus vabaneb, mitme mängija punktide vastu ja kas mul see pokkeriprode bonus kaob ära siis ,või see boonus mis praegu saaks valida, hakkaks hiljme jooksma no äkki keegi teab siin ,natuke midagi rohkme kui ma, ma ei saa üldse aru:)
    kahjuks on su jutt väga segane ja sellest raske aru saada. kuid niipalju kui mina aru saan, siis sa oled võtnud pokkeriprode boonuse ja tegeled hetkel selle vabastamisega. juhul kui sulle pakuti mingitmoodi lisaks veel mingit boonust, siis ilmselt on ka sellel mingisugune tähtaeg, milleni on aega seda vabastada.. kuid eelnevalt pead esimese boonuse vabastama.

    Comment

    • gerd84
      Julm Donk
      • Jan 2009
      • 26

      #152
      Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

      ok tänud:)

      Comment

      • Marek K.
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1477

        #153
        Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

        igaljuhul kui sa valid mõne boonuse lisaks, siis seda ära karda, et praegune boonus kuidagimoodi ära kustub.

        btw.. summer party turna peaks ongames 5minca juba käima, aga frozen.. kellegil laud ei avane.. 4k m2ngijat, ongame serverite jaoks vist liiga julm :P

        Comment

        • gerd84
          Julm Donk
          • Jan 2009
          • 26

          #154
          Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

          ehh mul ka ei avane see summer party mul poleks meelde tulndki ,aga nüüd tuli meelde jah ja tühi vaikus selle koha pealt ,aga selle boonuse koha pealt mis nüüd sain see dayli player ranking vms:) kuidas see avaneb mitmele punnile praegu on 8 punkti eest dollar aga see sellest pole seal lehel midagi juttu:) aga üks küss oleks tigranole või kes seda toa värki orgunnib ,et kas tulevikus kui see first depo boonus läbi tehtud on siis saab edaspidi veel mingeid boonuseid mingit juttu nagu siin oli ,et siis pole vahet see boonus mis praegu oleks saand valida millest ma asja ei jaga:D

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #155
            Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

            Algselt postitas gerd84
            ehh mul ka ei avane see summer party mul poleks meelde tulndki ,aga nüüd tuli meelde jah ja tühi vaikus selle koha pealt ,aga selle boonuse koha pealt mis nüüd sain see dayli player ranking vms:) kuidas see avaneb mitmele punnile praegu on 8 punkti eest dollar aga see sellest pole seal lehel midagi juttu:) aga üks küss oleks tigranole või kes seda toa värki orgunnib ,et kas tulevikus kui see first depo boonus läbi tehtud on siis saab edaspidi veel mingeid boonuseid mingit juttu nagu siin oli ,et siis pole vahet see boonus mis praegu oleks saand valida millest ma asja ei jaga:D
            Tere gerd84,

            Eelmine küsimuse vastus on ilmselt selline, et praegune boonus PP500 alles sul jookseb ja ei ole mõtet ühtegi teist boonust lisaks võtta, sest need boonused lähevad järjekorda ehk peale selle pp500 boonuse lõpetamist saad alles seda pakutavat boonust vabastada, siin on aga üks kurb tõsiasi, et uue boonuse vabastamise aeg hakkab juba armutult tiksuma koheselt, kui oled mõne boonuse lisaks valinud, seega üldjuhul nii või naa ei jõua pakutud boonust ära vabastada, sest aeg juba tiksub, kui sina vabastad alles teist boonust.

            Edaspidiste boonuste osas katsun Janariga RK rääkida asjad veel üle, sest Jaanipäev segas natuke asjade ajamist aga arvan, et leiame igale mängijale sobiva lahenduse. Janar juba oli maininud ka, et PM temale ja katsub asjad korda ajada ;D aga täpsemalt, siis anname teada, kui asjad räägitud.

            Parimat,

            Tigrano

            Comment

            • gerd84
              Julm Donk
              • Jan 2009
              • 26

              #156
              Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

              tänud tigrano vastamast:) ei hakand seda boonust võtma loodan ,et teil tulevikus janariga tuleb midagi redkingsi ei viitsi igakuu tuba ka vahetada, aga nüüd üks suurem probleem ja palve eile sai mängitud esimene sess ,väike mingi 300 kätt ,ennem sessi alustamist oli mul arvel 815 peale sessi lõppu oli 797 aga manager näitab mulle sessioon jäi plussi 30 daalaga ok vb tõesti manager kaotab käed ära mõned ,aga olen üsna kindel 1000 prossa kuna see oli nii väike sess ,et ma võitsin rohkem kui kahjumi jäin kindlasti kohe ,võibolla viga selles ,et üks laud kadus lampi ära ka iseenesest, ja õhtul tegin teise sessi oli mul arvel 797 lõpetasin oli 767 jälle kuhugi raha kadund ,ka see sess ma olen kindel, et ma ei saand niipalju kaotada 300 käe peale kuskil jäi jälle raha rippuma ?olen lugend siin ,et vahel on nii olnd ,aga see oli eile ja täna praeguseks pole midagi tulnd arvele ja suppordi saatsin eile kirja vastust ei ole tulnd hommikul kirja vastust pole tulnd? äkki saaks keegi nedega ise läbi rääkida oleks väga tänulik näiteks tigrano või janar vb mu inglise keel pole ka nii hea ,aga siis nad olesk kirjutand vastugi ,et ei saa aru vms aga täielik vaikus ma ei jäänd eile mitte kuidagi 50 daalaga miinusees see on võimatu kindlasti jäin plussi need olid nii väiksed sessid lihsalt pole võimalik sain ise paar head allinni endale ,aga kindlasti vastu ei kaoatnd niipalju ehk oleks võimalik rääkida nendega ,minuga nad ei räägi:):)

              Comment

              • Marek K.
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1477

                #157
                Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                u just wait. oota õhtuni, tavaliselt 24hazzi jooksul tuleb papp tagasi.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #158
                  Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                  Algselt postitas rankapoeg
                  u just wait. oota õhtuni, tavaliselt 24hazzi jooksul tuleb papp tagasi.
                  Gerd84 see on kahjuks peale uue softi tulekut esinema hakanud probleem, et rahad on kadunud. Üldjuhul kantakse kõik tagasi pokkerikontole 24h jooksul nagu rankapoeg mainis aga alati tasub saata kindluse mõttes supporti kiri. Kui oled kirja saatnud, siis varsti saad ka vastuse, sest kiri edastatakse rahaasjade osakonda ja sealt tuleb ka vastus. Proovin kohe ka Janari kätte saada ja teavitada sinu probleemist. Üks asi muidugi, mida ei saa alati 100% võtta on HEMi andmed, sest laua sulgemine jne enne käe lõpuni mängimist, rikub ära ka käe handhistory kausta txt faili kirjutamise.

                  Comment

                  • gerd84
                    Julm Donk
                    • Jan 2009
                    • 26

                    #159
                    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                    tigrano ,veel ei ole tulnd tuli just üle see 5.50 dollarit mis eile turna ära jäi see summerparty ja ma tean seda, et hem ei salvesta vahel käsi või midagi sellist ,aga ma tean 100 prossa ma ei saand jääda 50 daala miinusesse 600 käega sest ma tegin mitu head allinni enda kasuks ja ise ühe kaotasin no miljon prossa ma ei jäänd miinusesse aga eilse seisuga nagu jäin 50 daala suppordi saatsin eile õhtul kirja täna hommikul kirja kummalegile kirjale pole vastust saand aga eks vaatame äkki tuleb veel üle ja kui ei tule ,siis ehk saate uurida mis jama on muidu pole küll mõtet pokkerit mängida, kui päeva teenistuse pead majale kinkima :D sest ma jäin plussi ka veel see sama päev arvan ,et 70 daala on umbes kadund ,aga eks näis ootame äkki kannavad üle ja saadan kohe suppordi veel ühe kirja:)

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #160
                      Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                      Algselt postitas gerd84
                      tigrano ,veel ei ole tulnd tuli just üle see 5.50 dollarit mis eile turna ära jäi see summerparty ja ma tean seda, et hem ei salvesta vahel käsi või midagi sellist ,aga ma tean 100 prossa ma ei saand jääda 50 daala miinusesse 600 käega sest ma tegin mitu head allinni enda kasuks ja ise ühe kaotasin no miljon prossa ma ei jäänd miinusesse aga eilse seisuga nagu jäin 50 daala suppordi saatsin eile õhtul kirja täna hommikul kirja kummalegile kirjale pole vastust saand aga eks vaatame äkki tuleb veel üle ja kui ei tule ,siis ehk saate uurida mis jama on muidu pole küll mõtet pokkerit mängida, kui päeva teenistuse pead majale kinkima :D sest ma jäin plussi ka veel see sama päev arvan ,et 70 daala on umbes kadund ,aga eks näis ootame äkki kannavad üle ja saadan kohe suppordi veel ühe kirja:)
                      Kirjutasin Janarile msn, momendil tal mingid toimetused ja ei vasta, kui kätte saan, siis ta uurib asja kindlasti, seega ära momendil uut kirja supporti saada ja suhtleme edasi siin, kui saad ise targemaks või probleem lahenes kirjuta siia, kui Janar saab ennem targemaks, siis samuti anname teada.

                      Comment

                      • gerd84
                        Julm Donk
                        • Jan 2009
                        • 26

                        #161
                        Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                        niii midagi on siin tagasi laekund ma ütlesin neile algul et mul on 50 daaal kadund ja selle nad panid tagasi ka mulle just, aga ma jäin plussi ka tglt,ma olen sellespäris kindel ,võibolla tuleb juurde ,aga kui ei tule siis ma ei ole päris 100 prossa kindel kuigi 99 prossa olen kindel ,et midgai nad ikka mult vasakule lasknud ,aag las ta olla ,aga kui ükskord peaks veel nii juhtuma siis öelge neile edasi ,et tuleb kohtukeiss euroopa kohtus ( see naljaga öeldud) aga tõesti ma tahan keskenduda 100 prossa mängule ja teha kvaliteetset mängu analüüsida jne mitte iga 10 mintsa tagant arvestama ise paberi peal oma konto jääki kas klapib sissepandud ja kaotatud rahaga mis ma olen nende arust mingi sekretär kes peab raamatupidamist ka ajama ,see pahameel on redkingis ja üldse selle terve ongame kohta ,aga mis sa teed fishe seal ikka jagub selle eest:D:D:D

                        Comment

                        • gerd84
                          Julm Donk
                          • Jan 2009
                          • 26

                          #162
                          Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                          öösel on nad veel juurde pannud mul 30 daala, et ühesõnaga olen 80 daala tagasi saand ,aga loodan ,et see ongame võrk saaks ikka oma vana hiilguse tagasi kus oli palju mängijaid jne jne sest ega mul seal mängimise vastu pole üldse ,kui nad oma softid ja asjad korda saaks ,aga loodame parimat neilt ja tänud kõikidele siin foorumis olijatele kes on alati väga abivalmis kutid

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #163
                            Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                            Algselt postitas gerd84
                            öösel on nad veel juurde pannud mul 30 daala, et ühesõnaga olen 80 daala tagasi saand ,aga loodan ,et see ongame võrk saaks ikka oma vana hiilguse tagasi kus oli palju mängijaid jne jne sest ega mul seal mängimise vastu pole üldse ,kui nad oma softid ja asjad korda saaks ,aga loodame parimat neilt ja tänud kõikidele siin foorumis olijatele kes on alati väga abivalmis kutid
                            Väga hea, et kõik korda said, saad nüüd rahulikult grindida.

                            Comment

                            • marguzz22
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1458

                              #164
                              Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                              haige värk mul samaja jama raha j2i laudadesse kinni, ja käistsi support laksas tagasi

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #165
                                Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                                muloli ka veel juurde tulnud BI. Ise kurat mõtleisn ka, et ei saanud nii miinuses olla. Nüüd rol väljas sealt ja lasin plo hilod seal. Jubesoft ikka micro
                                peabki seda muude asjade kõrvale toksima hakkama

                                Comment

                                Working...