RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ghost0
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1335

    #271
    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Algselt postitas TIGRANO
    PokkeriProd.com ERIBOONUSED

    NB!!! Deposiidi suurus ei ole nõutud

    * PP500 - $500 - 4 steps - 8x - 90 days
    * PP800 - $800 - 1 step - 8x - 90 days
    * PP1500 - $1,500 - 1 step - 8x -40 days
    Need boonused ikka kehtivad? :)
    Kui ma võtan PP1500 boonuse ,kas see tähendab siis ,et ma pean koguma 12 000 punkti ,et boonus lahti mängida?


    Ja regades "Signup bonus code (optional)" kasti ka mingi koodi panema pean?

    Aitäh.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #272
      Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

      Algselt postitas Ghost0
      Need boonused ikka kehtivad? :)
      Kui ma võtan PP1500 boonuse ,kas see tähendab siis ,et ma pean koguma 12 000 punkti ,et boonus lahti mängida?


      Ja regades "Signup bonus code (optional)" kasti ka mingi koodi panema pean?

      Aitäh.

      Boonused on kehtivad ja 1500$ vabastamiseks peab jah mängima 12000 punkti. Regamisel kasutage kindlasti PokkeriProd.com liitumislinki ja koodi paned PP1500. Täpselt enam ei mäleta kuhu kasti tuli boonus panna aga pane kõikjale kuhu nõutakse, midagi on saab pärast paika seadistada.

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #273
        Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

        virxi skin enam ei tööta redkingsis, miski update on tehtud janüüd perses, laud ei avane skinniga enam, update on aga kaardid nii ära rikkunud, et mitte m***** ei saa aru

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #274
          Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

          Algselt postitas ESTPatrick
          virxi skin enam ei tööta redkingsis, miski update on tehtud janüüd pe**es, laud ei avane skinniga enam, update on aga kaardid nii ära rikkunud, et mitte m***** ei saa aru
          UVS poker here i come :D

          Comment

          • BuildUp
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2547

            #275
            Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

            Algselt postitas ESTPatrick
            virxi skin enam ei tööta redkingsis, miski update on tehtud janüüd pe**es, laud ei avane skinniga enam, update on aga kaardid nii ära rikkunud, et mitte m***** ei saa aru
            Ei tööta jah. Fishe ka väga vähe. Nõme tuba.

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #276
              Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

              Algselt postitas ESTPatrick
              virxi skin enam ei tööta redkingsis, miski update on tehtud janüüd pe**es, laud ei avane skinniga enam, update on aga kaardid nii ära rikkunud, et mitte m***** ei saa aru
              tra mida kaardid...need on ju äärmiselt emased.

              EDIT: settingute alt tuleb four color deck maha võtta, siis on enamvähem kaartide moodi need asjad.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #277
                Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                tulge tagasi starsi .. koorime teid paljaks ;D ;D ;D

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #278
                  Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                  üsna rigged olid need kaardid

                  Comment

                  • levis
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1557

                    #279
                    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                    Algselt postitas ESTPatrick
                    virxi skin enam ei tööta redkingsis, miski update on tehtud janüüd pe**es, laud ei avane skinniga enam, update on aga kaardid nii ära rikkunud, et mitte m***** ei saa aru


                    Ilma logota tahab, siis peab ennast registreerima.
                    Ise regasin ära ja tõesti, väga hea mod!
                    -----------------
                    See on kah päris ok ja vähemalt Toweris töötab: http://rapidshare.com/files/255734848/TableImages.swf
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #280
                      Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                      Algselt postitas ESTPatrick
                      virxi skin enam ei tööta redkingsis, miski update on tehtud janüüd pe**es, laud ei avane skinniga enam, update on aga kaardid nii ära rikkunud, et mitte m***** ei saa aru
                      Update muutis flashi faili sisu ja fail mida enamus copy pastesid enam ei tööta. Levis on juba välja tuhninud uue layoudi ja ju seda 2+2 ka kohe erinevaid layoute saadaval on.

                      Minu 25$ layoudi investeering, vana layoudi eest on seega kehva ;D

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #281
                        Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                        Algselt postitas levis


                        Ilma logota tahab, siis peab ennast registreerima.
                        Ise regasin ära ja tõesti, väga hea mod!
                        -----------------
                        See on kah päris ok ja vähemalt Toweris töötab: http://rapidshare.com/files/255734848/TableImages.swf
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Tnx tõmbasin ära ja peab meelidma.

                        Comment

                        • gerd84
                          Julm Donk
                          • Jan 2009
                          • 26

                          #282
                          Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                          Algselt postitas TIGRANO
                          Sain RedKingsi-ga ühendust ja täna arvatavasti on neile, kes boonused vabastanud preemia arvel
                          redkingsil ka vist masu seda preemiat pole siiani üle tulnd sedA 100 usdi ei tea mis ootavad seal? aga TIGRANO kas oleks võimalik ja ütleks palju sul selel samsung t220 ma kuskilt lugesin tööriistade alt ,et sa soetasid ka endale ,et tahaks ka seda 24 ,aga küss olekski ,et kas sellele 24 monitorile mahub ongames ära 12 lauda kui lauad tõmbad täitsa väikseks ,no mulle ei istu kui jälgida ei saa:):) ,aga poes ei anta nii proovida koju:( no loodan et 12 lauda mahub nii ära,et mul on täielik ülevaade mitte et nad katavad ükstiest ,tahaks ikka täit ülevaadet laudadest:) Ma igaljuhul toen poest uue arvuti ka ongame jaoks ,arvan et pikas perspektiivis tuleb investeering kasulik:D

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #283
                            Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                            Algselt postitas gerd84
                            redkingsil ka vist masu seda preemiat pole siiani üle tulnd sedA 100 usdi ei tea mis ootavad seal? aga TIGRANO kas oleks võimalik ja ütleks palju sul selel samsung t220 ma kuskilt lugesin tööriistade alt ,et sa soetasid ka endale ,et tahaks ka seda 24 ,aga küss olekski ,et kas sellele 24 monitorile mahub ongames ära 12 lauda kui lauad tõmbad täitsa väikseks ,no mulle ei istu kui jälgida ei saa:):) ,aga poes ei anta nii proovida koju:( no loodan et 12 lauda mahub nii ära,et mul on täielik ülevaade mitte et nad katavad ükstiest ,tahaks ikka täit ülevaadet laudadest:) Ma igaljuhul toen poest uue arvuti ka ongame jaoks ,arvan et pikas perspektiivis tuleb investeering kasulik:D
                            *** kui segaselt inimesed suudavad kirjutada ???

                            EDIT: kas parem? ;D

                            Comment

                            • gerd84
                              Julm Donk
                              • Jan 2009
                              • 26

                              #284
                              Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                              Algselt postitas Tarmonator
                              krt kui segaselt inimesed suudavad kirjutada ???
                              tarmonaator ole hea ja ära vannu:) ma olen hetkel laudades ja päris raske mõelda vb läks tiba viltu sõnastus ,aga kui ei saa aru siis on alati võimalus viisakalt öelda ,et ma ei saand aru mis sa päris selle lausega mõtled ei pea ju kohe siin vanduma hakkama ,minu poolt vabandused ,kui jäi mõnele arusaamatuks mu lauseehitus!

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #285
                                Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                                Kasuta rohkem punkte ja vähem komasi.

                                Comment

                                Working...