888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • overbet
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 1620

    #1561
    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    888l mingit ptri tarolist saiti ka on?

    Comment

    • bluelite
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1190

      #1562
      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

      Ru peaks sellele ka laienema imo. Kui mõnel mängijal on mõlemal saidil, nii PS kui ka 888 sama kasutaja, siis ta annab seal valiku, et kumba vaadata tahad.

      Comment

      • Rens-
        Jube Noob
        • May 2014
        • 112

        #1563
        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

        Keegi kes mängib 888s ja on huvitatud ühest pakkumisest, siis PM for lisainfo.

        Comment

        • Ballahollic
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2011
          • 388

          #1564
          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

          Kui soovite cashouti 888-s aga ei viitsi oodata siis võin osta teie dollarid ja raha otse teie pangakontole!(Muidugi väikse protsendiga) Samuti ka vastupidi :)

          Comment

          • mait47
            Jube Noob
            • Jul 2011
            • 192

            #1565
            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

            Kas on ühenduse poolest olukord paranenud või on liikunud mingit infot paranemise osas?

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #1566
              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

              Viimased 3-4päeva või rohkemgi on kõik OK olnud.

              Comment

              • Ballahollic
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2011
                • 388

                #1567
                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                Kellelgi veel täna crashib koguaeg?

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #1568
                  Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas Ballahollic Vaata postitust
                  Kellelgi veel täna crashib koguaeg?
                  Täna mitmeid kordi juba. Std 888.com

                  Comment

                  • Rigged
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2535

                    #1569
                    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                    Kohutav saast oli eile jah....

                    Comment

                    • Ballahollic
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2011
                      • 388

                      #1570
                      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                      Kohutav saast oli eile jah....
                      Mul mitmeid kordi flopist maja v AA/QQ/AK jms ja kadus ühendus ära, saatsin supportile kirja ka küsisin kompensatsiooni :D Ei tea, kas annavad ka.

                      Comment

                      • rollkopter
                        Grinder
                        • Oct 2011
                        • 501

                        #1571
                        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                        mängin vahetevahel LuckyAce skiniga ning igaks juhuks küsin üle...

                        tahaks teha väljamakse SEB-i...


                        palju ma hävin ja preferred withdrawal currency peaks panema $ või € ?

                        ehk siis jah... kuidas kõige vähem hävida kui tahan teha luckyacest SEBi transferi? :)

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #1572
                          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas rollkopter Vaata postitust
                          mängin vahetevahel LuckyAce skiniga ning igaks juhuks küsin üle...

                          tahaks teha väljamakse SEB-i...


                          palju ma hävin ja preferred withdrawal currency peaks panema $ või € ?

                          ehk siis jah... kuidas kõige vähem hävida kui tahan teha luckyacest SEBi transferi? :)

                          Kui sul Lucky Ace/888 või mõni teine skin USA Dollarites ja Skrilli konto Eurodes, siis cashoutides jäta preferred withdrawal currency USD !!!!
                          Muidu topelt-konverditakse su raha ja hävid rohkem.

                          Viimati tegin 7520$ USD cashoudi ja Skrilli jõudis 5837€. Tavidi kurssi vaadates oleksin pidanud saama ca 6119€, seega hävisin ca 282€ (ca 4,6% üldsummast).

                          Kiired arvutused:
                          * 7500$ cashout = 6120€ = kaotad ca 280€
                          * 3750$ cashout = 3060€ = kaotad ca 140€
                          * 1875$ cashout = 1530€ = kaotad ca 70€
                          * 937.5$ cashout = 765€ = kaotad ca 35€
                          * 750$ cashout = 612€ = kaotad ca 28€
                          * 375$ cashout = 306€ = kaotad ca 14€
                          * 187$ cashout = 153€ = kaotad ca 7€
                          Last edited by hotcocacola; 22.11.14, 21:58.

                          Comment

                          • rollkopter
                            Grinder
                            • Oct 2011
                            • 501

                            #1573
                            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                            ty !

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #1574
                              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                              Oskab ehk keegi aidata, ei saa oma HUD-i õigeks, ükskõik mis seating pref. ma panen hemist, ikka loobib statsid valede mängijate juurde. Kasutan HM1, seating preffist proovisin kõik 6-max isted läbi ja avasin ka igakord peale seatingu muutust ka uue laua, kuid viskab jumala suvaliselt Hero statse. Samas kuvab ka mu kogu sämple lauda, kuigi oleks ju mõistlik näha konkreetse laua statse herol.

                              E: Sessi kuvab ka valesti kuidagi, HEM näitab, et olen a'la -10, tegelt olen +30.
                              E2: Osad tavalaua limiidid kuvab kui zoom lauad Reportsi all. Ühesõnaga on kõik võsas :D Ei saa enam aru, mis valesti on.
                              E3: Tõmbasin HM2 Triali, et testida ja seal kuvab reportsi all igastahes kõike õigesti.
                              Last edited by kjmrc; 26.11.14, 23:16.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1575
                                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                                Oskab ehk keegi aidata, ei saa oma HUD-i õigeks, ükskõik mis seating pref. ma panen hemist, ikka loobib statsid valede mängijate juurde. Kasutan HM1, seating preffist proovisin kõik 6-max isted läbi ja avasin ka igakord peale seatingu muutust ka uue laua, kuid viskab jumala suvaliselt Hero statse. Samas kuvab ka mu kogu sämple lauda, kuigi oleks ju mõistlik näha konkreetse laua statse herol.

                                E: Sessi kuvab ka valesti kuidagi, HEM näitab, et olen a'la -10, tegelt olen +30.
                                E2: Osad tavalaua limiidid kuvab kui zoom lauad Reportsi all. Ühesõnaga on kõik võsas :D Ei saa enam aru, mis valesti on.
                                E3: Tõmbasin HM2 Triali, et testida ja seal kuvab reportsi all igastahes kõike õigesti.
                                Kui ostma hakkad, siis soovitan PT4 ja seda kasutajasõbralikkuse poolest.

                                Võrdle näiteks seda (HEM) ja PT teemat ning näed, et PT teemas on tunduvalt vähem probleeme sealjuures eeldaksin, et PT kasutajaid on rohkem kui HEM-i omasid.

                                Comment

                                Working...