888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #1291
    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Siis on ju hästi kui temporarily disabled... mul oli permanently ja ikka tehti lahti lõpuks :)

    Comment

    • tiigrikutsu
      Grinder
      • Oct 2011
      • 522

      #1292
      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas emmimees Vaata postitust
      Siis on ju hästi kui temporarily disabled... mul oli permanently ja ikka tehti lahti lõpuks :)
      Ega jah, ei tea mis jama on. Võtsin muchosega ka nüüd ühendust live chatis. Rankaga proovime lahenduse leida kiirelt.

      Comment

      • TaistoJ
        Grinder
        • Aug 2010
        • 787

        #1293
        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

        Imo kohtusse vaja kaevata!
        Abi ja lisainfot saab Pokernewsi kasutaja "ProPunn" käest.
        GL

        Comment

        • TaistoJ
          Grinder
          • Aug 2010
          • 787

          #1294
          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

          Imo kohtusse vaja kaevata!
          Abi ja lisainfot saab Pokernewsi kasutaja "ProPunn" käest. Temal on probably käpp sees ja kindlasti mitte pole ta kondikubu.
          GL

          Comment

          • tiigrikutsu
            Grinder
            • Oct 2011
            • 522

            #1295
            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
            Imo kohtusse vaja kaevata!
            Abi ja lisainfot saab Pokernewsi kasutaja "ProPunn" käest. Temal on probably käpp sees ja kindlasti mitte pole ta kondikubu.
            GL
            See troll oli küll väga vajalik. Anyway, loodame, et tuleb kiirelt mingi mõistlik lahendus asjale.

            Comment

            • TaistoJ
              Grinder
              • Aug 2010
              • 787

              #1296
              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

              Ei midagi kurja ega selle teema üle naermist:)
              Kui ise midagi reeglitevastast teinud ei ole, siis saad kindlasti konto ja raha tagasi.

              Comment

              • tiigrikutsu
                Grinder
                • Oct 2011
                • 522

                #1297
                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                Pidid hakkama kiiresti tegutsema nüüd aga 24h möödudes ei ole isegi ühte hägust vastust saanud. -.-

                Comment

                • ninasarvik11
                  Jube Noob
                  • Mar 2010
                  • 126

                  #1298
                  Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas ninasarvik11 Vaata postitust
                  Eelmine esmasp hommik tegin cashoudi. Kolmapäevaks oli nende poolt see "paid" aga ikka veel ei ole raha kohale jõudnud. On see normaalne?
                  E: tegin cashoudi otse panka
                  still no money...

                  Comment

                  • tiigrikutsu
                    Grinder
                    • Oct 2011
                    • 522

                    #1299
                    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                    Sain siis vastuse 888 pokkerilt, et minu aktiivne kasutaja on mängimiseks valmis ja teine on kustutatud vms. Proovin siis logida, aga tulutult. Mõlemad kasutajad perm. disabled. Võtsin ühendust uuesti muchose klienditoega ja nemad uurisid välja, et mu kasutaja on kahtlustatav vms mingis pettuses. Mis pettus või mis asi, seda ei tea keegi. Minuga ei ole 888 vennad veel ühendust võtnud ja kasutajaid ka lahti ei ole tehtud. Live chati vennad ei taju neil üldse mitte *******. Mitu päeva on juba möödas ja keegi ei taju neil mitte midagi seal. Imelik on see, et muchose klienditugi saab neilt vastuseid 5 minutiga aga mina pean sama vastuse saamiseks veel mõne päeva ootama?




                    EDIT: Nüüd, koos muchos pokkeri klienditoe abiga saime konto lahti ja proovin välja kanda. Eks näis kuidas õnnestub. :)
                    Last edited by tiigrikutsu; 08.08.12, 21:12.

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #1300
                      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                      muchose klienditugi saab neilt vastused kiirelt, sest nad on keegi.
                      see on sama nagu pangas,EMTs,Tele2-s jms - vajutad "eraklient" nuppu. sinust hiljem tulnud härra "äriklient" nuppu.
                      tema on oma asjad korda saanud, kui sina veel lipik käes ootad oma korda.
                      suht elementaarne imo.
                      äkki valgustad, milles asi võiks olla, et pettuses kahtlustatakse? või ei tea sa midagi ja eksitus?

                      Comment

                      • tiigrikutsu
                        Grinder
                        • Oct 2011
                        • 522

                        #1301
                        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                        Kindlalt eksitus, või ma arvan, et nad panid suht lampi selle teksti neile, et kahtlustatav kuna konto tehti ikkagi lahti. Ise ma teadlikult küll midagi teinud ei ole. Softi võimalustele vastavalt mänginud ja mingi superuser ei ole. :D

                        Panin raha välja kandma eile õhtul ja eks näis mis saab, hetkel näitab proccessing vms.

                        Comment

                        • Poke
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 995

                          #1302
                          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                          cashoudiga ootad sa nädal vähemalt:D, aga tore et korda said.

                          Comment

                          • ninasarvik11
                            Jube Noob
                            • Mar 2010
                            • 126

                            #1303
                            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                            unreal, siiamaani pole raha kätte saanud. (eelmine kolmap oli "paid") nüüd on 7 working days-i mööda l2inud ja ikka mitte midagi....kellelgi on varem ka selliseid probleeme olnud?
                            e: kandsin otse panka, varem on alati kiirelt üle tulnud.. nüüd ag amitte midagi...
                            E2:öeldi live suppordist, et ma kontakteeruks oma pangaga (SEB) mis ma seal neile ütlema peaks, et ou kus mu pokkeri raha on?
                            Last edited by ninasarvik11; 10.08.12, 13:26.

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #1304
                              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                              Vaata, kas nad sulle mujale pole seda kandnud juhuslikult, MBsse nt kui oled sealt varem deponud.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1305
                                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas ninasarvik11 Vaata postitust
                                unreal, siiamaani pole raha kätte saanud. (eelmine kolmap oli "paid") nüüd on 7 working days-i mööda l2inud ja ikka mitte midagi....kellelgi on varem ka selliseid probleeme olnud?
                                e: kandsin otse panka, varem on alati kiirelt üle tulnud.. nüüd ag amitte midagi...
                                E2:öeldi live suppordist, et ma kontakteeruks oma pangaga (SEB) mis ma seal neile ütlema peaks, et ou kus mu pokkeri raha on?
                                Ja osad mängijad on raiunud pidevalt mulle privaatselt: 888.com support on nuts! No, mis support see selline on, et mine küsi oma panga käest.

                                PS! Ega sa krediitkaardile ei kandnud? Kui jah siis on neil õigus.

                                Comment

                                Working...