888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #1186
    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Mis seal laudades paremat on siis? Microgamingus on ka vabalt selliseid laudu, kus ma olen üksi fishidega või siis on üks reg, mina ja 4 fishi.. PS kohta ei oska niipalju rääkida, seal kindlasti on fishe vähem jah. RB on vaevalt parem kui mul Microgamingus.

    Comment

    • Firzen
      Grinder
      • Oct 2008
      • 605

      #1187
      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas Poke Vaata postitust
      lauad on paremad, kui tb/ps
      rb on parem
      muud pole mulle vajagi.

      ega vahet pole ju, kui sulle ei meeldi, ega ei pea seal mängima.
      mulle on näiteks jube koduseks muutunud.
      ainuke perv asi on see, et max 8 lauda nüüd.
      RB on parem? Kui sul on mingi aastaid vana konto siis võibolla jah said hea rb diili, kuid micro privaat diilidele jääb see üsna kindlalt alla. Ja kohe kindlasti on rb halvem, kui tegemist on otse 888poker.com lehelt liitunud kontoga.

      Comment

      • Poke
        Grinder
        • Mar 2010
        • 995

        #1188
        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

        mõttetu vaielda. (kellele ema, kellele tütar)
        mul 35% rb ja pole probleeme olnud, kui küsimus on saan alati toest kiire vastuse.

        Comment

        • Firzen
          Grinder
          • Oct 2008
          • 605

          #1189
          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas Poke Vaata postitust
          mõttetu vaielda. (kellele ema, kellele tütar)
          mul 35% rb ja pole probleeme olnud, kui küsimus on saan alati toest kiire vastuse.
          Ei vaidle üldsegi selle vastu, et 888 hea või pask oleks. Igaühel oma arvamus ja omad kogemused. Mul on siiralt hea meel, kui sulle meeldib ja kõik hästi läheb.

          Tahtsin lihtsalt ära mainida, et Micros saab suuremat rb-d, kui 888-s.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #1190
            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas Poke Vaata postitust
            lauad on paremad, kui tb/ps
            rb on parem
            muud pole mulle vajagi.

            ega vahet pole ju, kui sulle ei meeldi, ega ei pea seal mängima.
            mulle on näiteks jube koduseks muutunud.
            ainuke perv asi on see, et max 8 lauda nüüd.
            Minu arvates kõik sinu statemendid on valed.

            Rakeback

            888.com pead maksma 30 000 reiki, et saada VIP tase ja see peaks võrduma 27% rakebackiga (allikas: http://www.rakeback.com/888-poker/). PokerStarsis 30 000 reiki makstes saad 165 000 VPP-d, mis võrdub Supernova tasemega ja on 28-31% rakebacki (alustades Supernovana on 37-41%). Kui teed 200 000 täis siis on su rakeback 37-40% ja alustades Supernovana 41-45% (allikas: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...iteenindus-***)

            Lauad

            PokerStarsis on 100NL ja väiksemate laudade valik nii tohutu, et leiad alati omale paremad lauad kui 888.com-is. Lisaks saad mängida rohkemates (3x rohkemates) laudades, mis tõstab sinu tunnitasu märgatavalt.

            Veel miinuseid

            888.com on rake cap $4 ja see kõik läheb maha sinu winratest. Seega isegi kui PokerStarsis on natukene halvemad lauad siis nende väiksem rake cap + suurem rake + suurem laudade valik + saad mängida rohkemates laudades on suurema valuega. Lisaks PokerStarsis rakebacki cap on 60-80% protsendi juures ehk SNE tase. 888.com see cap tuleb kohe ette ja juba ainuüksi VIP Diamond levelit saavutada on pea võimatu (150 000 reiki tuleb maksta, et saada 36% rakebacki).

            888.com on reload boonuseid, mis tõstavad rakebacki aga sama väärseks võivad osutuda PokerStarsi reloadid, milestoned ja muud promod.

            Väga tähtsaks loen ka mina kliendituge ja securityt. Kui mul konto mingil põhjusel kinni, mis segab mängimist või pean muretsema, et keegi kontot ära ei häki siis see lahutab minult ka valuet maha. 888.com oleks mu valik kui reigi cap oleks sama, mis mujal + rakeback minimaalselt 30 prossa.

            edit: mingil väga imelisel põhjusel arvatakse, et PokerStarsi rakeback on kohutavalt halb. Tegelikult on see väga hea ja konkureerib tugevalt muude võrkudega ning rakeback on jääv nähtus, mitte ei pea küsima igalt poolt erinevaid diile.

            PILT:

            Comment

            • KristjanRawk
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 1133

              #1191
              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

              koos reload boonusega on 888.com'is rb 46%, seda küll vanadel kontodel. reload boonust saab iga kuu 100-200$
              fishe ja korralike vaalu on igas lauas, soft on järjest paremaks läinud, ainuke miinus ongi olematu support.
              micro jaoks parim koht kus mängida, kuna teenid kohe selle 46% mitte ei pea supernovaks end grindima et 30% kätte saada.

              stars hakkab looma juba nl50+

              Comment

              • Poke
                Grinder
                • Mar 2010
                • 995

                #1192
                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                koos reload boonusega on 888.com'is rb 46%, seda küll vanadel kontodel. reload boonust saab iga kuu 100-200$
                fishe ja korralike vaalu on igas lauas, soft on järjest paremaks läinud, ainuke miinus ongi olematu support.
                micro jaoks parim koht kus mängida, kuna teenid kohe selle 46% mitte ei pea supernovaks end grindima et 30% kätte saada.

                stars hakkab looma juba nl50+
                this

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #1193
                  Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                  Kas teil mõlemal on rb 46%? Minuteada kui saad reload boonuse, lööb see rakebacki miinusesse, kas pole nii? Niiet, mis valemiga see 46% saab tulla?

                  Comment

                  • IsandJoberst
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 326

                    #1194
                    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                    Kas teil mõlemal on rb 46%? Minuteada kui saad reload boonuse, lööb see rakebacki miinusesse, kas pole nii? Niiet, mis valemiga see 46% saab tulla?
                    Näiteks Pokel rb 35% ja reload boonus jookseb (boonus 10$ avaneb 50$ makstud rake kohta mis võetakse makstud rakest maha)
                    Ehk siis 50$ makstud rakest saab 10$ reload boonust ja ülejäänust 40$st arvutatakse 35% mis on 14$. Seega saab 50$ makstud rakest tagasi 24$ rakebacki.

                    Comment

                    • Poke
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 995

                      #1195
                      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                      E:hilja:D

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #1196
                        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                        Mnjah. Igatahes mul suva, mulle meeldib MG/PS rohkem ja thats it.. :D Eks igalühel oma eelistused :) GL! Ning 45% saan ka ise tagasi :)

                        Comment

                        • PlanetRJ
                          Jube Noob
                          • Oct 2011
                          • 173

                          #1197
                          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                          kuidas ma ligi saan, vaatasin et annavad boonuse mulle,aga ei pääse ligi,kuidas selle dns värgiga oligi,,mis tegema pidi jne

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #1198
                            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
                            kuidas ma ligi saan, vaatasin et annavad boonuse mulle,aga ei pääse ligi,kuidas selle dns värgiga oligi,,mis tegema pidi jne
                            For all those people who find it more convenient to bother you with their question rather than to Google it for themselves.


                            E: Teine link on puust ja punaseks ka veel tehtud.. :)
                            Last edited by kjmrc; 04.05.12, 10:48.

                            Comment

                            • ropka11
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1008

                              #1199
                              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                              Mis seal laudades paremat on siis? Microgamingus on ka vabalt selliseid laudu, kus ma olen üksi fishidega või siis on üks reg, mina ja 4 fishi.. PS kohta ei oska niipalju rääkida, seal kindlasti on fishe vähem jah. RB on vaevalt parem kui mul Microgamingus.
                              Ohooo siis ju eeezzzyy print.Siis ei olegi vaja ju staket küsida.

                              Comment

                              • absoluutselt
                                Julm Donk
                                • Dec 2011
                                • 71

                                #1200
                                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                                Tere, kuidas saab 888s prefered seatingu ühtima Trackeri omaga? Kas kuskilt pidi valima ka Networki vms? Sest seatingu ma nüüd 2 ringi läbi proovinud ja no kuidagi kohe ei õnnestu. Hud on lauas ikka pillapalla laiali..

                                Comment

                                Working...