888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #1171
    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Ma ei saa aru, miks te mängite seal kuradi urkas.. muarust täielik saast klienditugi, cashout võtab meeletult aega võrreldes TB/PS'ga ning soft ka hangub ja on mõningad puudused.. wtf aru ma ei saa, mis seal teid hoiab :D

    Comment

    • anatoli grinder
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2010
      • 337

      #1172
      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
      wtf aru ma ei saa, mis seal teid hoiab :D
      fishid
      Last edited by anatoli grinder; 02.05.12, 19:45. Põhjus: dddd

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #1173
        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

        Igas toas on fishe.. Ei näe küll pointi fishide pärast seal punguda

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #1174
          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
          Ma ei saa aru, miks te mängite seal kuradi urkas.. muarust täielik saast klienditugi, cashout võtab meeletult aega võrreldes TB/PS'ga ning soft ka hangub ja on mõningad puudused.. wtf aru ma ei saa, mis seal teid hoiab :D
          Sest seal on fishid ja kui kõik on ok ja jookseb, siis supportiga ei peagi tegemist tegema. Väiksed mured lahenevad minutitega, aga suurematega kahjuks nussid oma närvid ära küll jah. nemad ei näita ise mingit initsiatiivi midagi lahendada.

          E: viimasel ajal tundub, et kui nad sulle vastata enam ei oska, siis lüüakse lihtsalt chat kinni!
          Last edited by emmimees; 02.05.12, 19:59.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #1175
            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

            Mhm, sellessuhtes, et teistes tubades ikka üritatakse ja soovitakse kliendisuhteid säilitada, sealsetel töötajatel on üsna pohh, kas lahkud nende toast või ei :D

            2 asja on, mis mulle üldse ei meeldi - cashout venib väga kaua ja mingi convertimisfee + klienditugi on vahepeal ikka täiesti allapoole arvestust..

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #1176
              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

              Ei veni seal midagi, 3 päevaga on üle alati MBsse ja fee on siis MB poolt kui valuutad erinevad, muidu mitte.
              Nüüd muidugi sain emaili, et see asi edastatud vvastavale osakonnale ja oota 48h bla bla... kuradi orbikud.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #1177
                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                Lolz.. Dno minujaoks praegusel hetkel on juba 72h ka palju kui TB/PS saavad insta-5h hakkama.. :P Ja ei juhtu ka sellist p*ska nagu Sul, et ootad ~7 päeva oma cashouti.. :D

                Comment

                • anatoli grinder
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2010
                  • 337

                  #1178
                  Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                  Tänasest siis supper lux, ei pea laudu enam paika sättima manuaalselt, saveb ära paigutuse nii nagu endal mugavam ja kui lauda istud ja oma post blindi oled sisestanud siis ei viska kirja ka enam ette.

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #1179
                    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                    Noja, eks igaüks grindib seal kus tahab, maitse asi.. Ise muidugi ei tuleks never 888sse tagasi :D Korraks käisin ~2 päeva ja oli tugevalt siiber :D

                    Comment

                    • KristjanRawk
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 1133

                      #1180
                      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
                      Tänasest siis supper lux, ei pea laudu enam paika sättima manuaalselt, saveb ära paigutuse nii nagu endal mugavam ja kui lauda istud ja oma post blindi oled sisestanud siis ei viska kirja ka enam ette.
                      see uuendus viidi mingi 2 nädalat tagasi läbi juba, aga seda uut softi sai aint sellel viisil et kodukalt tõmbasid uue alla. eriti meeldib see et saab bankroll balance ära peita lobbyst.

                      Comment

                      • IsandJoberst
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2008
                        • 326

                        #1181
                        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                        Lolz.. Dno minujaoks praegusel hetkel on juba 72h ka palju kui TB/PS saavad insta-5h hakkama.. :P Ja ei juhtu ka sellist p*ska nagu Sul, et ootad ~7 päeva oma cashouti.. :D
                        Ma küsiks sellepeale, et mis seal vahet on kas cashout võtab aega 72h või 5h ? Või tõesti elatakse nii peost suhu, et mingit life bankrolli pole ?

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #1182
                          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                          Ei elata peost suhu, lihtsalt kui oled harjunud teisiti ja saab ka lihtsamalt, siis milleks raskem tee valida ja oodata mingi debiilne aeg cashoudi jaoks? Mõnikord on ka lihtsalt raha nii insta vaja ja siis on veits kusi majas.

                          Comment

                          • IsandJoberst
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2008
                            • 326

                            #1183
                            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                            Ei elata peost suhu, lihtsalt kui oled harjunud teisiti ja saab ka lihtsamalt, siis milleks raskem tee valida ja oodata mingi debiilne aeg cashoudi jaoks? Mõnikord on ka lihtsalt raha nii insta vaja ja siis on veits kusi majas.
                            Ma saan aru, et mõnusam oleks muidugi 5 tunniga raha kätte saada, aga see 3 päeva aega võttev cashout pole küll põhjus miks 888 mitte mängida.

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #1184
                              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                              Nu maitea, mind näiteks ei tõmba mitte ükski asi 888 mängima.. mis seal on paremat kui on TB/PS?

                              Comment

                              • Poke
                                Grinder
                                • Mar 2010
                                • 995

                                #1185
                                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                                lauad on paremad, kui tb/ps
                                rb on parem
                                muud pole mulle vajagi.

                                ega vahet pole ju, kui sulle ei meeldi, ega ei pea seal mängima.
                                mulle on näiteks jube koduseks muutunud.
                                ainuke perv asi on see, et max 8 lauda nüüd.

                                Comment

                                Working...