888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • TaistoJ
    Grinder
    • Aug 2010
    • 787

    #1066
    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Saidi siseselt pole seda võimalik kontrollida. 888 võrgustikku ei tracki PTR vms.

    Vaatad holem managerist, PT3'est ....

    Comment

    • snap
      Julm Donk
      • Jun 2010
      • 33

      #1067
      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas snap Vaata postitust
      kui account olemas 888 pokkeris saab veel kuidagi rakebacki?
      ^?

      Comment

      • conex
        Julm Donk
        • Apr 2009
        • 27

        #1068
        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas snap Vaata postitust
        kui account olemas 888 pokkeris saab veel kuidagi rakebacki?
        Saab see kellel oli kunagi ammu rakeback konto. Uute kontodega enam ei saa, kui just kuhugi mujale saitile ei rega 848 vms. Seal veel midagi jagatakse.

        Aga otsest vastust ma ei saanud kellegi käest, kuidas ma seda täpselt saan (protsess) ja mitu % reaalselt see mulle rakei juurde peaks andma.

        Comment

        • TaistoJ
          Grinder
          • Aug 2010
          • 787

          #1069
          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas conex Vaata postitust
          Aga otsest vastust ma ei saanud kellegi käest, kuidas ma seda täpselt saan (protsess) ja mitu % reaalselt see mulle rakei juurde peaks andma.
          50$ rake'i maksad, siis vabastad 10$ boonust. seega 40$ pealt saad sa läbi affiliate mingit X% rakebacki.
          Seega imo affilietatelt saad 1/5 võrra vähem rakebacki + 20% boonuse pealt

          /väga võimalik et panen otse puusse hetkel. ei suuda mõelda

          E: Mina oma arvutustega sain, et 14% annab juurde see boonuse värk.
          Last edited by TaistoJ; 18.01.12, 22:31.

          Comment

          • Poke
            Grinder
            • Mar 2010
            • 995

            #1070
            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

            hej, kas teil ei tule vahest errori kasti kirjaga "AM_DB_ERROR" ?
            mul pidevalt loobib seda ette, vajutad "OK" läheb ära, aga tüütu on juba.

            Comment

            • rollkopter
              Grinder
              • Oct 2011
              • 501

              #1071
              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

              tuleb seda errorit ja igasugu muid ka, pinda käib tõesti, mõned on lausa sellised olnud, et kui ok vajutad, lööb laua kinni

              Comment

              • rollkopter
                Grinder
                • Oct 2011
                • 501

                #1072
                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                krt, tahaks platinumi peale grindida
                peaks ohtralt volüümi vist nl30s andma, et seda ära teha, praeguse volüümiga suudan umbes 55% peale grindida ja enda arust mängin keskmiselt palju

                keegi on selle statuse ära teinud ja kui siis mis limiidil?

                Comment

                • IsandJoberst
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2008
                  • 326

                  #1073
                  Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas conex Vaata postitust
                  Saab see kellel oli kunagi ammu rakeback konto. Uute kontodega enam ei saa, kui just kuhugi mujale saitile ei rega 848 vms. Seal veel midagi jagatakse.

                  Aga otsest vastust ma ei saanud kellegi käest, kuidas ma seda täpselt saan (protsess) ja mitu % reaalselt see mulle rakei juurde peaks andma.
                  Reload boonuse saad live chatist kui küsid selle kohta.
                  Mitu % reaalselt juurde annab? Kui su rb on näiteks 37% siis selle reload boonuse vabastamise ajal on ta 49.6%

                  Comment

                  • Poke
                    Grinder
                    • Mar 2010
                    • 995

                    #1074
                    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                    wtf.
                    bonus RB-st maha ei lähe?
                    mul lähevad bonused rb-st maha

                    Comment

                    • IsandJoberst
                      Õpihimuline Mängur
                      • Dec 2008
                      • 326

                      #1075
                      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas Poke Vaata postitust
                      wtf.
                      bonus RB-st maha ei lähe?
                      mul lähevad bonused rb-st maha
                      Boonus lähebki rb-st maha ehk . 50$ rake pealt saad 10$ boonust. 50-10=40 (sellest saad oma rb protsendi, näiteks 37%) . 40x0.37= 14.8$
                      Kogu selle 50$ rake pealt saad siis 10$ boonust + 14.8$ rb= 24,8$ ehk 49,6%

                      Comment

                      • conex
                        Julm Donk
                        • Apr 2009
                        • 27

                        #1076
                        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas IsandJoberst Vaata postitust
                        Boonus lähebki rb-st maha ehk . 50$ rake pealt saad 10$ boonust. 50-10=40 (sellest saad oma rb protsendi, näiteks 37%) . 40x0.37= 14.8$
                        Kogu selle 50$ rake pealt saad siis 10$ boonust + 14.8$ rb= 24,8$ ehk 49,6%
                        Tänud info eest

                        Comment

                        • suitsutihane
                          FPP Pro
                          • Dec 2010
                          • 286

                          #1077
                          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                          kuidas 848 diilid on? pm keegi äkki =P

                          Comment

                          • Makuz
                            FPP Pro
                            • Jan 2010
                            • 214

                            #1078
                            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                            Keegi selle kuu reload koodi teab?

                            //Sain, FREE200NOW1
                            Last edited by Makuz; 21.01.12, 12:09.

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #1079
                              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                              peast ei tea, nüüd mingid imelikud. ütle supporti salaküsimuse vastus ja saad enda küsimusele ka vastuse kiiremini kui siin!

                              Comment

                              • muttaja
                                Pokkerihai
                                • Dec 2010
                                • 1965

                                #1080
                                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                                Tahaks ka 888-s mängida, aga tahaks ka rakebacki saada. Kui keegi teab, kuda seda saada, siis palun kirjutage mulle.

                                Comment

                                Working...