888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • reggie
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 1705

    #1036
    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Starsis ka ei ole rb-d miks peaks seal mängima?

    Comment

    • no_limit
      Jube Noob
      • Mar 2009
      • 139

      #1037
      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

      soft+ laudade valik väga lai. minigsugune RB siiski toimib seal. 888 kohta ma ei tea midagi. mis on 888 plusid?

      Comment

      • superkuul
        Jube Noob
        • Dec 2008
        • 113

        #1038
        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

        Fishisem kui stars. Starsis ise väga ei biitinud nl50-100, aga hetkel üle kuu aja mänginud ja winrate 6bb/100 40 k käe kohta nl50-100

        Comment

        • reggie
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 1705

          #1039
          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

          Boonussüsteem suht sama mis Starsis, softiga harjub, tase on kordades halvem kui starsis.

          Comment

          • TaistoJ
            Grinder
            • Aug 2010
            • 787

            #1040
            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

            Ja kes soovib liituda, võib PM'ida...saab veel lisahüvesid :)

            Comment

            • Poke
              Grinder
              • Mar 2010
              • 995

              #1041
              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

              neile, kes tahavad microst rolli kokku ajada on 888 imho parim varjant
              nl2 ja nl10 laudu on sitaks koguaeg ja üli vaalased.
              saad timmida vist -35% rb, +neid punkte saad rahaks vahetada ja iga kuu saad reload bonust 150-200% vist.

              edasi sealt on aga raskem, kui nl10 laudu on hetkel 30+, edasi nl20 laudu on aga ainult 5, nl30 on ka 5, nl50 on 10

              Comment

              • Firzen
                Grinder
                • Oct 2008
                • 605

                #1042
                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas Poke Vaata postitust
                neile, kes tahavad microst rolli kokku ajada on 888 imho parim varjant
                nl2 ja nl10 laudu on sitaks koguaeg ja üli vaalased.
                saad timmida vist -35% rb, +neid punkte saad rahaks vahetada ja iga kuu saad reload bonust 150-200% vist.

                edasi sealt on aga raskem, kui nl10 laudu on hetkel 30+, edasi nl20 laudu on aga ainult 5, nl30 on ka 5, nl50 on 10
                imo see Reload boonus lõpetati ära?

                Comment

                • Mrt1989
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 999

                  #1043
                  Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                  Kunagi ammu sai läbi pokkeriprode sinna 888 account tehtud , aga reaalset RB d seal pole siis enam? ainult mingi VIP süsteem ?.

                  Comment

                  • rollkopter
                    Grinder
                    • Oct 2011
                    • 501

                    #1044
                    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                    on normaalne idee jätta see idiootne nl 20 viie lauaga vahele ja minna NL10st otse Nl30sse?

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #1045
                      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas rollkopter Vaata postitust
                      on normaalne idee jätta see idiootne nl 20 viie lauaga vahele ja minna NL10st otse Nl30sse?
                      Jah.

                      Comment

                      • no_limit
                        Jube Noob
                        • Mar 2009
                        • 139

                        #1046
                        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                        firzen kirjutas et, nl30 5 lauda ( sama mis nl20). siis miks on hea mõte nl20 vahele jätta?

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #1047
                          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                          6maxis on 20-35 lauda rahulikult.

                          Comment

                          • TaistoJ
                            Grinder
                            • Aug 2010
                            • 787

                            #1048
                            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                            6maxis ei tule vähemalt nl 200ni laudadest puudus.
                            Nüüd tasub liituda 848saga, kuna seal saab avada rohkem laudu. (888saidis max 8, 848'sas vähemalt 12, täpselt ei oska öelda)
                            Reload boonust saab nüüd 888sas 50$/month imo.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1049
                              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                              Kunagi ammu sai läbi pokkeriprode sinna 888 account tehtud , aga reaalset RB d seal pole siis enam? ainult mingi VIP süsteem ?.
                              Kõikidel vanad on nn. «grandfathered». See tähendab, et vanadel kontodel on otsene rakeback (25%). Kui sa tollal õigesti registreerisid siis nüüd 888.com-is mängides jookseb sul RB edasi nagu vanasti ning statistika kajastub meie PokkeriProd.com lehel. Tee üks test ja mängi näiteks 10 kätt (veendu, et reiki maksad), oota ca. 2 päeva (niikaua on keskmine statistika hilinemine) ja vaata kas PokkeriProd.com rakeback lehel statistika uueneb.

                              Comment

                              • Firzen
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 605

                                #1050
                                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                                Kas keegi teab, mis selle kuu reloadi kood on?

                                Comment

                                Working...