888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #931
    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Oskate öelda, miks cashoutides Swedi, võttis pank maha 5,75€? :(
    VMK teenustasu111108L09562

    Kas kõigil tuleb see fee?
    Lisaks on selgituses, et nad saatsid 240st daalast 235...WTF kuhu see 5 kadus lisaks?
    111108L09562 235.01USD/1.397000// CHGS/USD4,99
    Välismakse teenustasu. Kunagi oli 30 eeki, siis kui masu tuli, oli maagiliselt põmm 90 eeki. Fee tuleb siis kui usde saadad, eurides ei tule.

    Comment

    • Firzen
      Grinder
      • Oct 2008
      • 605

      #932
      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
      I beg to differ.
      FR on selles toas täiesti surnud kõrgemal kui NL10 ja 6maxi üle 8 laua nagunii ei mängita ( + see soft eriti ei võimalda ka normaalselt 24-tablemist ).
      Et regulare minema ajada tuleks piirang pige 4 lauda panna.
      Beg to differ selles mõttes, et lüke tehti võitvate mängijate pärast?

      PS: Soovitan teil kõigil küsida üle oma affiliate käest, kas rb diil kehtib veel, kui te olete selle peal, sest linnuke puu peal siristas, et väga paljud affiliated kotiti ära eile. Kindlasti leiate ka twoplustwo-st teemasid selle kohta, et affiliated kotiti ära ja mängijatele ei maksta.

      Comment

      • overgrow
        Jube Noob
        • Nov 2010
        • 109

        #933
        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

        888 poker on suht nitiseks muutnud. Isegi nl6 istuvad 3-4 regulari alati lauas. Loodame, et muudatused toovad rohkem fishe sinna tuppa.

        Comment

        • TaistoJ
          Grinder
          • Aug 2010
          • 787

          #934
          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

          Minul jäi diil 888sas püsima:)

          PM

          Comment

          • Kloonike
            Grinder
            • Nov 2008
            • 898

            #935
            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas Firzen Vaata postitust
            Beg to differ selles mõttes, et lüke tehti võitvate mängijate pärast?

            PS: Soovitan teil kõigil küsida üle oma affiliate käest, kas rb diil kehtib veel, kui te olete selle peal, sest linnuke puu peal siristas, et väga paljud affiliated kotiti ära eile. Kindlasti leiate ka twoplustwo-st teemasid selle kohta, et affiliated kotiti ära ja mängijatele ei maksta.
            Mul oli diil kunagi läbi RTRi, aktiivselt siiski 888-s ei mänginud, üks päev mõtlesin proovida seda kohta ja enam polnud diilist haisugi. Oli mind kõige madalamale vip levelile topitud ning RTR support ignoreeris mu katset nendega konktakti saada. 888 support ei saanud üldse aru, millest ma rääkisin.

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #936
              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
              Mul oli diil kunagi läbi RTRi, aktiivselt siiski 888-s ei mänginud, üks päev mõtlesin proovida seda kohta ja enam polnud diilist haisugi. Oli mind kõige madalamale vip levelile topitud ning RTR support ignoreeris mu katset nendega konktakti saada. 888 support ei saanud üldse aru, millest ma rääkisin.
              888 supporti jaoks on rakeback põrandaalune tegevus ja sellest avalikult ei tohigi vist rääkida.

              Comment

              • Firzen
                Grinder
                • Oct 2008
                • 605

                #937
                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                888 supporti jaoks on rakeback põrandaalune tegevus ja sellest avalikult ei tohigi vist rääkida.
                Täpselt nii.

                @Taisto: Sinu, sinu affi ning ka enamike teiste Eesti rakeback affide mängijad ei jäänud oma diilist ilma. Ei oska siinkohal küll öelda väiksemate tegijate kohta, kes on RTR jne sub-affid.

                Comment

                • bangedurmum
                  Julm Donk
                  • Oct 2011
                  • 45

                  #938
                  Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas overgrow Vaata postitust
                  888 poker on suht nitiseks muutnud. Isegi nl6 istuvad 3-4 regulari alati lauas. Loodame, et muudatused toovad rohkem fishe sinna tuppa.
                  Kusjuures olen ka seda viimastel päevadel täheldanud. Õnneks need nö. 888 regularid on ka enam-jaolt ikka täiesti beaditavad.

                  Comment

                  • overgrow
                    Jube Noob
                    • Nov 2010
                    • 109

                    #939
                    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                    Tere

                    Keegi oskab öelda, mis selle programmi nimi on millega saab webcamis näidata erinevaid pilte ja video klippe jne. Mul pole webcami aga tahaks webcam lauas mängida ja tean, et selline programm on olemas. (enne kasutasin aga nimi ei tule meelde)

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #940
                      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                      Mina kasutan MagicCamera

                      Comment

                      • bangedurmum
                        Julm Donk
                        • Oct 2011
                        • 45

                        #941
                        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                        Mina kasutan MagicCamera
                        Kas selline asi reaalselt toimib ilusti? Ma vaatan jah, et WebCam'i laudades on avg.pot'id 2-4 korda suuremad, kui tavalistes. Oleks ka ise huvitatud seal püüdmisest.

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #942
                          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                          Minul toimib ilusti kõik.

                          Comment

                          • heigozon
                            Räme Fish
                            • Mar 2010
                            • 6

                            #943
                            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                            Tere , kas praegu on ka võimalik saada veel rakebacki 888 toas?Kui on siis , mis moodi selle protsessi tööle saaks.Tegin just ise kasutaja ning saatsin pokkeriprod.com lehelt oma kasutajanime.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #944
                              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                              Rakebacki ei pakuta. Saada PM spewmonkeyle, tal natuke rohkem infot.

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #945
                                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                                Ei tea küll hetkel midagi.

                                Comment

                                Working...