888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • TaistoJ
    Grinder
    • Aug 2010
    • 787

    #556
    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    LOL järjest paremaks läheb. 2s lauas 5st lendasin lambist sit out. Vajutsin I'm back nuppu.. kui uut kätt hakati jagama olin insta SIT OUT again. Sama probleem oli ühel veel minuga samas lauas.

    lambakari

    e: see bug ajab tõesti närvi... oled umbekaua waiting listis, saad elunutsi laua lahti..."this seat has been taken" or w/e...siis on facepalm.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #557
      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

      No paistab, et enamus mängijatel on connection lost. Ma just lugesin vahetult enne seda lampi palju nl30 laudu on, mingi üle 20 täislaua oli. Hetkel on SH laud kus fish ja 1 mängija, 4vaba kohta aga istuda sinna ei saa obv.... TÜRA reede õhtul siuke nuss.
      Last edited by inward; 08.07.11, 23:49.

      Comment

      • TaistoJ
        Grinder
        • Aug 2010
        • 787

        #558
        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

        looool järjest paremaks läheb. ühes lauas viskab ühe käe jooksul 5x mingit "error while proccesing request" errorit ette :D:D

        888 it-mees on reede puhul täis joonud ja arvuti taha lennanud vist

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #559
          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

          Panin rolli cashoutima, aitab sellest pasast.

          Comment

          • Spewmonkey
            Seina Augustaja
            • Oct 2008
            • 2293

            #560
            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
            888 it-mees on reede puhul täis joonud ja arvuti taha lennanud vist
            Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
            e: see bug ajab tõesti närvi... oled umbekaua waiting listis, saad elunutsi laua lahti..."this seat has been taken" or w/e...siis on facepalm.
            See bug on neil mingi solid 7a olnud, nii et ei ole mõtet arvata, et neil üldse mingi it-mees on. Kui just mingit trussikutes miinimumpalgaga hindut selleks ei loe.

            Comment

            • TaistoJ
              Grinder
              • Aug 2010
              • 787

              #561
              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

              ROFLCOPTERZZ järjest paremaks läheb.
              Panin clienti kinni, võtsin uuesti lahti:
              ja nagu nipsti olid lauad kohe lahti
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Last edited by TaistoJ; 09.07.11, 00:01.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #562
                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                Hetkel on üks 6maxi laud, kus 7 mängijat. 7/6 laud :D

                Comment

                • TaistoJ
                  Grinder
                  • Aug 2010
                  • 787

                  #563
                  Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                  Lauad on überwhaalased nüüd imo. See jama ajas enamus rege minema, järele jäid vaid sõltlased :)

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #564
                    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                    Lauad on überwhaalased nüüd imo. See jama ajas enamus rege minema, järele jäid vaid sõltlased :)
                    hui on

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #565
                      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas camu Vaata postitust
                      hui on
                      This.

                      Comment

                      • vonkartoffel
                        Pokkerihai
                        • May 2009
                        • 1658

                        #566
                        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                        Hea valik oli täna hoopis jooma minna

                        Comment

                        • E-Kunn
                          FPP Pro
                          • Jan 2010
                          • 261

                          #567
                          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                          See bug on neil mingi solid 7a olnud, nii et ei ole mõtet arvata, et neil üldse mingi it-mees on. Kui just mingit trussikutes miinimumpalgaga hindut selleks ei loe.
                          Imo nii tihti ja nii hullusti ei ole küll varem olnud. Tundub,et järjest hullemaks läheb seal olemine.

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #568
                            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                            varsti ei saa enam üldse sisse logida, ma õnneks busto seal ka kohe, seal ja igalpool.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #569
                              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                              See bug on neil mingi solid 7a olnud, nii et ei ole mõtet arvata, et neil üldse mingi it-mees on. Kui just mingit trussikutes miinimumpalgaga hindut selleks ei loe.
                              ROFL

                              Comment

                              • Lowry
                                FPP Pro
                                • Apr 2010
                                • 268

                                #570
                                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                                Ei no norm koht see 888. Mul võeti eile kahes osas ja mu oma silme all ära 300$. Võtsin kohe muidugi ühendust ididega. Lubasid tagasi helistada. No helistasid siis tagasi ja ütlesid, et ärgu ma muretsegu. Tehnilised probleemid olid ja ma saan oma 300$ tagasi. Nu eks paistab. Kas saan tagasi või maksan hoopis mina neile rakebacki:)

                                Comment

                                Working...