888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #526
    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    Lol, mis moodi see teid mõjutas .. ei saanud seal enne usakad m2ngida ega nyyd .. lol?
    Ja black friday'st mõjutatud tubades mängisid sinu arust ainult usakad v?

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #527
      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

      Mingeid TAGe oleks nagu küll juurde tekkinud kõvasti, aga ega fishid ka kadunud pole kuskile.
      Samas ma 2 kuud pm pole mänginud seal ja nüüd kui tõsisemalt hakkasin uuesti, siis tundub esialgu raske jälle teenima raha hakata seal :D

      Comment

      • Kloonike
        Grinder
        • Nov 2008
        • 898

        #528
        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

        Kas 888.com polegi enam Emerald staatust (vanad rb kontod)?

        Comment

        • ristik
          Grinder
          • May 2010
          • 903

          #529
          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

          pole mingi 3 kuud seal mänginud, aga täna leidsin oma accounti temporarily disabled :D ? Kirjas on, et meili peal on kõik info olemas ja kui tekib küsimusi, siis võtaks suppordiga ühendust. Aga meilil pole midagi ja support vastab ilmselt miskise kuu ajalise viivitusega ?
          Last edited by ristik; 06.07.11, 19:15.

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #530
            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

            Nad ei saada jah neid emaile tglt eriti. Proovi live supportiga ühendust saada http://888-external-en.custhelp.com/...ch_888poker_en

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #531
              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
              Kas 888.com polegi enam Emerald staatust (vanad rb kontod)?
              Mõtled, et vanad RB kontod 'vanaisastati' ja jäeti alles? Kui jah siis vanad RB kontod töötavad, vähemalt meie affiliatel küll ja endalgi vana konto, mis RB-d geneb :)

              Comment

              • Carl
                FPP Pro
                • Jul 2010
                • 213

                #532
                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Mõtled, et vanad RB kontod 'vanaisastati' ja jäeti alles? Kui jah siis vanad RB kontod töötavad, vähemalt meie affiliatel küll ja endalgi vana konto, mis RB-d geneb :)
                Share userit.

                Comment

                • Kloonike
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 898

                  #533
                  Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Mõtled, et vanad RB kontod 'vanaisastati' ja jäeti alles? Kui jah siis vanad RB kontod töötavad, vähemalt meie affiliatel küll ja endalgi vana konto, mis RB-d geneb :)
                  Mulle jäi jah selline mulje, kuid polnud pikalt mänginud ning sisse logides oli uueks staatuseks "Blue" ehk siis see kõige madalam staatus (rb oli läbi RTR).

                  Comment

                  • vass
                    Jube Noob
                    • Jan 2010
                    • 181

                    #534
                    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                    Minu arusaamist mööda on staatused kuni Platinumini kuupõhised ehk kui jätad mõne kuu mängimisega vahele ( ei kogu piisavalt status pointse), siis ka sinu staatuselevel langeb. VIP ja VIP Diamond on seevastu aastapõhised, ehk kui saad vastava koguse punkte täis, siis peaks see staatus kehtima terve aasta. Ei pretendeeri 100 % tõele:)

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #535
                      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                      Selle Emeraldiga oli mingi omaette teema, sest seda pole VIP status nimekirjaski.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #536
                        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                        Mulle jäi jah selline mulje, kuid polnud pikalt mänginud ning sisse logides oli uueks staatuseks "Blue" ehk siis see kõige madalam staatus (rb oli läbi RTR).
                        Gene rake ja mine vaata, kas RTR-is su rake uueneb. Kui ei uuene siis ma ei tea. Meie saidil kõikidel vanadel kontodel jookseb RB, uued peavad leppima ainult VIP programmiga.

                        Comment

                        • TaistoJ
                          Grinder
                          • Aug 2010
                          • 787

                          #537
                          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                          Minuteada on üleni võimalik 888sasse rakeback saada :)

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #538
                            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                            Obv, et on.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #539
                              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                              See 888.com on ikka täiesti haige tuba. Tegin suht suure cashoudi ja täna tuli kiri, et ma ei saa seda välja võtta, kuna mul boonusraha peale. WTF nagu? Kunagi sai sinna buddy-transferiga $1k peale pandud, pärast veel veel natuke ise deponeeritud ja võidetud.

                              Samuti ei saa selle raha eest teha transfereid ja nüüd pean hakkama seda jama lahti mängima w? Heads-upis mängiks seda lahti aastaid. Lisaks ei leia ma kohta, kus cashouti tühistada saab. Cashier->history->cashouts ja seal ei ole tühistamise lahtrit.

                              Comment

                              • s1990n
                                Jube Noob
                                • Mar 2009
                                • 107

                                #540
                                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                                Võtad cashier->cashout->reverse cashout

                                Comment

                                Working...