888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Makuz
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 214

    #466
    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Täpselt sama. Imo üldse on nl20 ,nl30 ja nl50 suht sama tase. NL10 lauad samas on raskemad vahel :D

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #467
      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
      Sai eile liigutud NL50-sse ja väga üllatas see, et NL50 on tunduvalt luusim kui NL30.
      Standard. 888s Nl50st algabki õige pokker nö. Enamus regside vpip 20-30%, 3bet 4-9%, 3barreldamine, light callimine jne. Mis su screen name on muidu ?

      Comment

      • Fuzzy
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2010
        • 452

        #468
        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas inward Vaata postitust
        Standard. 888s Nl50st algabki õige pokker nö. Enamus regside vpip 20-30%, 3bet 4-9%, 3barreldamine, light callimine jne. Mis su screen name on muidu ?
        Crush_Hazard. Sinu oma aiman :)

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #469
          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

          Kas kuidagi ei saa nii teha, et lauad üksteisel fookust ära ei varastaks? See on tüüpiline, et ühes lauas sisestan panust ja vahepeal hüppab teine laud ette ja misclick on kerge tulema.

          Comment

          • Fuzzy
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2010
            • 452

            #470
            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
            Kas kuidagi ei saa nii teha, et lauad üksteisel fookust ära ei varastaks? See on tüüpiline, et ühes lauas sisestan panust ja vahepeal hüppab teine laud ette ja misclick on kerge tulema.
            Mul ta küll midagi ei varasta. Kas seadistustes on määratud, et laua poppimisel läheb kursor betting boxi? Pealegi on panust muuta palju mugavam hiirerullikuga.

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #471
              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

              Mul küll varastab ja seda ei saa settingutest maha võtta, kõige sitem "bug" selle softi juures üldse imo...
              Kursori betting boxi panemine ei takista uuel laual ette hüppamast kui vanas actimata ju?

              Comment

              • Fuzzy
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2010
                • 452

                #472
                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                Kusjuures ei hüppa. Kui ühes lauas on minu turn, siis teine laud ette ei tule. Ei tea, miks mul niimoodi vedanud on. Settingutes linnukesed kastides Pop up the game window ja Flash the task bar.

                Comment

                • E-Kunn
                  FPP Pro
                  • Jan 2010
                  • 261

                  #473
                  Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
                  Mul ta küll midagi ei varasta. Kas seadistustes on määratud, et laua poppimisel läheb kursor betting boxi? Pealegi on panust muuta palju mugavam hiirerullikuga.
                  Ma nagu mäletan ka et sain rullikuga muuta, aga see ei toimi mul enam millegipärast. Seadetest ka ei leia sellist kohta kus saaks seda seadistada. Milles võib probleem olla?

                  Comment

                  • Fuzzy
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2010
                    • 452

                    #474
                    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas E-Kunn Vaata postitust
                    Ma nagu mäletan ka et sain rullikuga muuta, aga see ei toimi mul enam millegipärast. Seadetest ka ei leia sellist kohta kus saaks seda seadistada. Milles võib probleem olla?
                    Settingutes peab olema määratud, et akna poppimisel läheb kursor betting boxi. Siis peaks ka rullik funkama.

                    Comment

                    • E-Kunn
                      FPP Pro
                      • Jan 2010
                      • 261

                      #475
                      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                      On aga ikka ei funka. Aga noh eks tuleb siis ilma hakkama saada!

                      Comment

                      • Fuzzy
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2010
                        • 452

                        #476
                        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                        Njah. Olen otsinud ka autohotkeyde skripti 888-le, ei leidnud.

                        Samas, mõtle positiivselt. Mida sitem tarkvara ja rewards system, seda parem regularide/fishide ratio. Looduslik tasakaal.

                        Comment

                        • E-Kunn
                          FPP Pro
                          • Jan 2010
                          • 261

                          #477
                          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                          Selles osas ei kurda jh!

                          Comment

                          • E-Kunn
                            FPP Pro
                            • Jan 2010
                            • 261

                            #478
                            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                            Rullik siiski funkab, aga et bet amounti muuta nt. 1 võrra tuleb rullikut ikka korralikult kedrata. Võibolla lihtsalt asi selles, et Full Tildiga harjunud, seal 1 rulliku nõks 1 suurus. Eks tuleb siis ümber harjuda.

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #479
                              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                              Mis juuni reload boonuse kood on?

                              Comment

                              • E-Kunn
                                FPP Pro
                                • Jan 2010
                                • 261

                                #480
                                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                                888Reload0611

                                Comment

                                Working...