888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Platinum
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 248

    #451
    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    sain teate, et rb konto töötab ja kõik peaks korras olema. rahad full tiltis kinni ja pole deponud:(

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #452
      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas Platinum Vaata postitust
      sain teate, et rb konto töötab ja kõik peaks korras olema. rahad full tiltis kinni ja pole deponud:(
      Oota, sa tegid nii, et lasid neil konto kinni panna ja tegid uue konto?

      Comment

      • Platinum
        FPP Pro
        • Jan 2010
        • 248

        #453
        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

        jah

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #454
          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas Platinum Vaata postitust
          sain teate, et rb konto töötab ja kõik peaks korras olema. rahad full tiltis kinni ja pole deponud:(
          Kellelt sa selle teate said?

          Comment

          • Platinum
            FPP Pro
            • Jan 2010
            • 248

            #455
            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

            mingi rootsi mees kes pakub rb diile ja tema kaudu tegin konto. tahad msn adret?

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #456
              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas Platinum Vaata postitust
              mingi rootsi mees kes pakub rb diile ja tema kaudu tegin konto. tahad msn adret?
              Selge. Niisama tahtsin teada.

              Comment

              • Fuzzy
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2010
                • 452

                #457
                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                Mul on ka rakeback deal selles toas. Paraku hiljuti alles sain teada, et FDB ja reload boonused arvutatakse RB-st maha. Teil samamoodi?

                Comment

                • Maheaatom
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 958

                  #458
                  Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
                  Mul on ka rakeback deal selles toas. Paraku hiljuti alles sain teada, et FDB ja reload boonused arvutatakse RB-st maha. Teil samamoodi?
                  Tead sa täna mõnda tuba, kus nii ei tehta?

                  Comment

                  • Fuzzy
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2010
                    • 452

                    #459
                    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
                    Tead sa täna mõnda tuba, kus nii ei tehta?
                    Eks ta kombeks ole jah, aga asja iroonia on selles, et diili tegemisel teatas affiliate rõõmsalt: You also get to use the First Deposit Bonus!

                    Ma ei tea, mida ta selle also-ga mõtles sellisel juhul.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #460
                      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                      Kellelgi on infot push-fold mängu strateegia kohta?

                      Tundub huvitav formaat, kuid ebanormaalselt kõrge rake.
                      Janar mainis Pärnus, et kõrgematel limiitidel on head rexid, kes on mängu suht ära lahendanud, välja kirjutanud push-callimis ranged jne.

                      Comment

                      • Fuzzy
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2010
                        • 452

                        #461
                        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                        Kellelgi on infot push-fold mängu strateegia kohta?

                        Tundub huvitav formaat, kuid ebanormaalselt kõrge rake.
                        Janar mainis Pärnus, et kõrgematel limiitidel on head rexid, kes on mängu suht ära lahendanud, välja kirjutanud push-callimis ranged jne.
                        Formaat on tõepoolest huvitav, eriti just pokkeritoa enda jaoks, kuna kui tavalaudades suudetakse reigiga ära killida ca 90% mängijatest, siis siin suisa 99%.

                        Kuna need lauad tõmbavad märkimisväärse osa fishidest enda peale, siis otsisin isegi, et kas sellise asja jaoks strateegiat ei leidu. Sisuliselt tegemist siis SSS-i eriti pornograafilise variandiga, milles skilli osa on minimaalne, fish saab mõnikord pihud märjaks ja võitjaks jääb maja.

                        Comment

                        • mislinn
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1734

                          #462
                          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                          Sick flippamine käib seal imo. Paar nädalat tagasi üks megavaal flippas ennast 150k peale ja tegi sääred.

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #463
                            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
                            Eks ta kombeks ole jah, aga asja iroonia on selles, et diili tegemisel teatas affiliate rõõmsalt: You also get to use the First Deposit Bonus!

                            Ma ei tea, mida ta selle also-ga mõtles sellisel juhul.
                            Rakeback + First Deposit Bonus on suurem kui lihtsalt rakeback.

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #464
                              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                              Sick flippamine käib seal imo. Paar nädalat tagasi üks megavaal flippas ennast 150k peale ja tegi sääred.
                              Eile oli paar sellist, 3 laua peale(250/500$ blindid) kokku oli 140k tal(venelane) ja keegi ei tahtnud enam flipata. Samas enne oli ühele 120k andnud ja kui poole tagasi võttis, tegi too teine sääred lol. Sitem high stakes flippamine tõesti...

                              Comment

                              • Fuzzy
                                Õpihimuline Mängur
                                • Aug 2010
                                • 452

                                #465
                                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                                Sai eile liigutud NL50-sse ja väga üllatas see, et NL50 on tunduvalt luusim kui NL30. Huvitav kas teistes tubades on sama teema... Agressiooni pisut rohkem, aga see väljendub eelkõige sagedasemate preflop 3-bettidena. Fishisisaldus on samas suurusjärgus.

                                Comment

                                Working...