Ongame pokkeritoad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #136
    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    ROFL, mis käsi. Selliseid vendasid võiks rohkem olla. ;D

    No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP2 ($159.40)
    MP3 ($17)
    CO ($100)
    Button ($69.80)
    Hero (SB) ($97.50)
    BB ($30.45)
    UTG ($97.40)
    UTG+1 ($117.85)
    MP1 ($69.45)

    Preflop: Hero is SB with K, K
    1 fold, MP1 bets $10, 4 folds, Hero raises $30, 2 folds, MP1 calls $20

    Flop: ($61.50) 3, 5, 6 (2 players)
    MP1 bets $39.45 (All-In), Hero calls $39.45

    Turn: ($140.40) J (2 players, 1 all-in)

    River: ($140.40) 6 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $140.40

    Results:
    Hero had K, K (two pair, Kings and sixes).
    MP1 had A, 6 (flush, Ace high).
    Outcome: MP1 won $137.40

    Comment

    • virx747
      Grinder
      • Nov 2008
      • 751

      #137
      Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

      Päris hea!
      Suht levinud selline mäng donkide poolt, mastitõmbega flopi AI-ni callin samuti alati rõõmuga.
      Praktiliselt mitte keegi ei lükka nutsiga niimoodi AI, nii et väga EV+ call.

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #138
        Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

        Algselt postitas virx747
        Päris hea!
        Suht levinud selline mäng donkide poolt, mastitõmbega flopi AI-ni callin samuti alati rõõmuga.
        Praktiliselt mitte keegi ei lükka nutsiga niimoodi AI, nii et väga EV+ call.
        Mhmh. Kaotus ei muserda ka absull. Nad peavadki vahepeal võitma, siis tulevad varsti jälle tagasi. :) Järgmise reedeni. ;D

        Comment

        • kivisaba
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2514

          #139
          Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

          Algselt postitas virx747
          Päris hea!
          Suht levinud selline mäng donkide poolt, mastitõmbega flopi AI-ni callin samuti alati rõõmuga.
          Praktiliselt mitte keegi ei lükka nutsiga niimoodi AI, nii et väga EV+ call.
          looks pretty neutral to me :P
          Text results appended to pokerstove.txt

          990 games 0.005 secs 198,000 games/sec

          Board: 3s 5s 6d
          Dead:

          equity win tie pots won pots tied
          Hand 0: 47.475% 46.57% 00.91% 461 9.00 { KcKd }
          Hand 1: 52.525% 51.62% 00.91% 511 9.00 { As6s }

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #140
            Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

            minge mängige HU reede öösel toweris, isegi kui paar õlli sees siis vastased nii vahvad et kohe tahavad pappi välja kütta sulle., PEab meeldima

            Comment

            • BuildUp
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2547

              #141
              Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

              Algselt postitas kivisaba
              looks pretty neutral to me :P
              Text results appended to pokerstove.txt

              990 games 0.005 secs 198,000 games/sec

              Board: 3s 5s 6d
              Dead:

              equity win tie pots won pots tied
              Hand 0: 47.475% 46.57% 00.91% 461 9.00 { KcKd }
              Hand 1: 52.525% 51.62% 00.91% 511 9.00 { As6s }
              Selliste mängijate, kelle statid jäävad 86/54/8 kanti, on mõttetu hakata mingist pokerstove analüüsist jahuma. See siin on väga EV+ call

              Comment

              • virx747
                Grinder
                • Nov 2008
                • 751

                #142
                Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                Algselt postitas kivisaba
                looks pretty neutral to me :P
                Text results appended to pokerstove.txt

                990 games 0.005 secs 198,000 games/sec

                Board: 3s 5s 6d
                Dead:

                equity win tie pots won pots tied
                Hand 0: 47.475% 46.57% 00.91% 461 9.00 { KcKd }
                Hand 1: 52.525% 51.62% 00.91% 511 9.00 { As6s }
                Hmm..
                Tõesti, suht üllatav minu jaoks, arvasin, et oleme kuskil 60:40 ees.

                Aga mõtlesin seda, et kui keegi sellisel flopil hitib rea või seti, siis teeb ta üldjuhul kõik selleks, et seda varjata ja AI sellises olukorras pole küll kaval käik. Isegi dongid teavad seda. Mäletan vaid paari mängijat, kes nutsiga on niimoodi lükanud flopis AI ja nende kohta on ka olemas note, nii et järgmine kord on olnud easy fold. Ja samuti olen nõus BuildUpiga, et selliste donkide vastu võib oma variatsiooni suureks ajada, vägagi tihti vaatavad sealt vastu sellised kaartid, et MIDA!!??

                Comment

                • rrrr
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 904

                  #143
                  Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                  Kas keegi mängib Toweris/RedKings 5-max NL30 ? Tahaks teada kui palju punkte seal x-käte pealt teenib. Mul sai Toweris signup boonus läbi ja hetkel mängin Toweris NL20 5-maxi aga graafik näitab, et mitte enam kaua. 30BI reeglit järgin. Ei oska boonust kalkuleerida. Kuus mängin ca 22K käsi. Hea oleks ka väike kommentaar selle limiidi iseloomu kohta.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #144
                    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                    Algselt postitas rrrr
                    Kas keegi mängib Toweris/RedKings 5-max NL30 ? Tahaks teada kui palju punkte seal x-käte pealt teenib. Mul sai Toweris signup boonus läbi ja hetkel mängin Toweris NL20 5-maxi aga graafik näitab, et mitte enam kaua. 30BI reeglit järgin. Ei oska boonust kalkuleerida. Kuus mängin ca 22K käsi. Hea oleks ka väike kommentaar selle limiidi iseloomu kohta.
                    Sõltub mitut lauda mängid aga kaldun arvama kuskil 40-50p h kanti võiks arvestada.

                    Algselt postitas BuildUp
                    Selliste mängijate, kelle statid jäävad 86/54/8 kanti, on mõttetu hakata mingist pokerstove analüüsist jahuma. See siin on väga EV+ call
                    Õige, selliste kätega ei saa isegi kõige kohutavamal flopil selliste mängijate vastu kunagi foldida. Mida rohkem nuppe sisse saame ja mida rutem, seda parem.

                    Comment

                    • marguzz22
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1458

                      #145
                      Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                      Algselt postitas rrrr
                      Kas keegi mängib Toweris/RedKings 5-max NL30 ? Tahaks teada kui palju punkte seal x-käte pealt teenib. Mul sai Toweris signup boonus läbi ja hetkel mängin Toweris NL20 5-maxi aga graafik näitab, et mitte enam kaua. 30BI reeglit järgin. Ei oska boonust kalkuleerida. Kuus mängin ca 22K käsi. Hea oleks ka väike kommentaar selle limiidi iseloomu kohta.

                      no ma clearin kuuga kuskil 600 sign up boonuse või reload boonuse nl30 mängin ca- 30-35K kätt eeldusel et boonus 8x

                      Comment

                      • rrrr
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 904

                        #146
                        Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                        Algselt postitas marguzz22

                        no ma clearin kuuga kuskil 600 sign up boonuse või reload boonuse nl30 mängin ca- 30-35K kätt eeldusel et boonus 8x
                        Reload boonuse? Kas need toweris veel eksisteerivad? Ma juba kahmasin pointshopist mingi 125p=$5. Sick.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #147
                          Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                          Algselt postitas rrrr
                          Reload boonuse? Kas need toweris veel eksisteerivad? Ma juba kahmasin pointshopist mingi 125p=$5. Sick.
                          Kas liitusid läbi foorumi linkide?

                          Comment

                          • marguzz22
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1458

                            #148
                            Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                            Algselt postitas rrrr
                            Reload boonuse? Kas need toweris veel eksisteerivad? Ma juba kahmasin pointshopist mingi 125p=$5. Sick.

                            vahest ju toad saadavad maili peale, et reload boonuse aeg näiteks just mingi kuu tagasi saatis hollywood poker 8x reload boonuseid kõigile alates 10 dollarist kuni 1000 välja kohe pani järgi tower up to 70 dollarit :D naljakas neil vist kliente liiga palju

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #149
                              Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                              Kes on läbi foorumi linkide liitunud, neid saab üldjuhul boonuste osas aidata. Andke ainult mulle teada, siis tean ka sebida

                              Comment

                              • QKulgur
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2008
                                • 484

                                #150
                                Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                                Ise mängin bwin.com-is ja seal kui logid sisse siis on boonuste all selline link nagu redeem bonus, ja sinna trykid boonusekoodi näiteks stan500 vms (terve nett neid täis boonuskoode) ja saad 500usd boonuse x8 clearance ratega. Boonus läbi mängitud kirjutad uuesti uue koodi ja hakkad järgmist läbi mängima Ja mängimisega saab ka player punkte, mille saab marketis rahaks vahetada(toimib niiöelda rakebackina). Ei tea kas teistes ongame tubades on selline võimalus?

                                Comment

                                Working...