Ongame pokkeritoad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Romka
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1544

    #1036
    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    'A lot of the internal merge will happen on March 31 (and the end of the quarter). Many people working at Party/Bwin are excited/anxious about this as this is when everyone will find out their new place in the company. A lot are worried there might be layoffs since in some cases will now be essentially 2 people for one job.

    Party is going to acquire the Bwin players (about 60% of ongame traffic) and create a skin using the Party Poker software for everything except sportsbook. (btw, Party does not own the Ongame poker software license, so even if they wanted to use Bwin software it would not be possible.) Many are speculating the second largest skin, Betfair, will buy Ongame from Party since they have the best liquidity to do so.'

    However, the actual software merger date is still unknown, for now even internal management has not even merged. I would set the line at about 5 months before Bwin integrates with the Party network.
    Mingi tüüp kirjutas Betfairi foorumis.

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #1037
      Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

      See oleks väga hea. Usun ise ka, et päris päeva pealt nad ikka neid süsteeme muuta ei suuda.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #1038
        Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

        Huvitav, et tõesti 60% rahvast mängib BWINs, skinne on kõvasti teised peavad siis mingi 5% piirudma või :)

        Muidu RedKingsisi algab aprillist rakerace ja muud huvitavat, kus jaotatakse ipade jne.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #1039
          Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

          ei taha uskuda et bwin omab 60% rahvast...
          aga kui isegi see nr on 50%+, siis ongamel on suht kellad, või mis :D?

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #1040
            Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

            Ma ka ei usu, ehk mingid slotimängijaid või panustajaid on seal kõvasti, mitte pokkerimängijaid.

            Comment

            • ropka11
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1008

              #1041
              Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

              Kui ma BWIN-is first depo boonust vabastasin siis jooksin nagu kulda.Graaafik otsejoones üles.Ühelgi teisel ongame saidil
              pole sellist asja kogenud.Jah oleks seal rakeback prooviks pikemat perspektiivi.
              BWIN kui ongame emasait on rigged seda heas mõttes

              Comment

              • Firzen
                Grinder
                • Oct 2008
                • 605

                #1042
                Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                Kui ma BWIN-is first depo boonust vabastasin siis jooksin nagu kulda.Graaafik otsejoones üles.Ühelgi teisel ongame saidil
                pole sellist asja kogenud.Jah oleks seal rakeback prooviks pikemat perspektiivi.
                BWIN kui ongame emasait on rigged seda heas mõttes
                Sinu jutu vastu räägib see, et kogu OnGame võrk jookseb ühest kohast, tarkvara on sama, loogika on sama, mängijad on samad, turniirid on samad (v.a. mõned pisemad turnad). Põhimõtteliselt kõik on sama.

                Ainus erinevus tubade vahel on värvid. Bwin võib küll jätta suure toa mulje, kuid siiski on ta lihtsalt osa võrgust ja Bwini osa on kättesaadav ka igast teisest OnGame toast, kus saab rb näiteks läbi mõne affiliate (sa mainisid, et võiks ju saada rb).

                Comment

                • Romka
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1544

                  #1043
                  Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                  Betfairi foorumis siis Q&A aeg, copyn mõned ongamega seotud vastused siia, ehk kedagi huvitab.
                  When are the disconnects going to stop and when is ongame going to invest some more money into this client.

                  Chipp, NickFiickTheOriginal
                  Ongame are currently investing heavily in technology and have a large patch coming mid-May with a lot of performance improvements. This is promised to bring a leaner client with less memory consumption, CPU usage and better performance all round.
                  Why no timebank! especially in cash games, no rush to make decisions yet we get about 25seconds max to make tough calls/raises.

                  SoC731
                  We appreciate your feedback here. We are currently negotiating with Ongame to get timebank added to the client, unfortunately they have come back and informed us this requires a lot of development. We would like to see it in 2011 but we cannot make any commitments at this time.
                  .....BREAKING NEWS.....

                  I forgot to mention that we have someone from Ongame watching the thread!

                  TIMEBANKS are scheduled for release in late Q3 (sept)
                  Obviously this a long way away so may be subject to change.

                  Comment

                  • ropka11
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1008

                    #1044
                    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                    Ongames pühade puhul 3000$ added kaks turkat.Algusega 20.30 ja 21.00
                    Ja 2000$ freeroll ka 21.15.Kuni 24 aprillini

                    Comment

                    • Gale
                      Räme Fish
                      • Jan 2011
                      • 20

                      #1045
                      Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                      kas keegi viitsiks lühidalt vahekokkuvõtte teha toweris esialgu kuni nl25 cashi fr mängima asumise kohta võrreldes esimesel lehel Tigrano jutuga. kas ja mis on muutunud? kuidas boonuste ja mängijate tasemega on? palju laudu keskmiselt on? pt3-ga probleeme ei ole? soft nõuab endiselt palju ressursse ja teeb trikke?
                      Last edited by Gale; 27.04.11, 12:38.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #1046
                        Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                        Ongames pole nl25 vaid on nl30 ja seal on laudu piisavalt välja arvatud hommikuti nagu eurosaitidel ikka kombeks. Boonustega on väga palju muutunud ja ma peaksin esilehe teksti kindlasti uuendama, sest juba suvest on ongame teise süsteemi peal kus enam ei ole boonused nii magusad ja kindlat rakebacki suurust enam ei oskagi öelda aga sinna 30-40% kanti on kindlasti, sõltuvalt diilist, vip tasemest jne. Kui huvi mõne parema Ongame pakkumise vastu, siis võid PM-da.

                        Mängijate tase on nl30 väga vahva

                        Pt3 töötab ja soft ei nõua enam niipalju ressurssi kui vanasti aga ikka nõuab endiselt paremat arvutit. Minu arvutil kannatab ka 18 laual mängida, vahepeal üle 12 ei saanud, siis jooksis kohe kokku.

                        Comment

                        • Gale
                          Räme Fish
                          • Jan 2011
                          • 20

                          #1047
                          Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                          Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                          Pt3 töötab ja soft ei nõua enam niipalju ressurssi kui vanasti aga ikka nõuab endiselt paremat arvutit.
                          proovisin siis, ilmnes kohe see HUDi probleem. algul crashis paar korda, hiljem olles uurinud foorumitest ja proovinud erinevaid variante, siis enam ei crashinud kohe, aga mingi hetk freezis. mängisin kahel laual. ilma hudita proovisin kuuel ja kõik toimis. leidsin mingeid teemasid selle kohta 2010. aastast ja veel varasemast, kus trackeri inimesed räägivad, et ongamei probleem ja ongamei omad, et trackimissofti probleem, a mingi toimiva lahenduseni ei jõutud. on see jama ära fixitud kuidagi? see soft on võrdlemisi haige ikkagi.

                          tase tundub kehva tõesti.

                          Comment

                          • Krizzjaa
                            Räme Fish
                            • Sep 2010
                            • 21

                            #1048
                            Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                            Kuidas tablete, mingi normaalse scriptiga?

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #1049
                              Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                              Kõik softid töötavad pt3 ehk on mingi linnuke vaja kuskile panna ette, HEMil pole vaja midagi teha.

                              Mina ei kasuta mingeid scripte.

                              Comment

                              • Gale
                                Räme Fish
                                • Jan 2011
                                • 20

                                #1050
                                Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                                Ei tea, kui HUDi tööle panen ja mõned käed mängin, siis lähevad lauad halliks ja Toweri klient on "not responding".

                                Comment

                                Working...