Ongame pokkeritoad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marguzz22
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1458

    #496
    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Algselt postitas ropka11
    kas teil töötab HEM ongames
    tõmba uusim versioon

    Comment

    • levis
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1557

      #497
      Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

      Täna (14.sept) 19:30 Loyality freerollid!




      Comment

      • levis
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1557

        #498
        Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

        Täna (kolmp. 23.sept) tuleb Tower Hour 21:00-22:00

        Kui floppad 2 paari või sellest parema käe ning riveriks käe tugevus ei parane, siis saad 50bb-d.
        (kokku kuni 200$)
        Kui käsi kvalifitseerub, siis tuleb saata käe number 48h jooksul Towerisse Support@TowerGaming.com
        The Nutcracker Requirements:
        Must use both hole cards
        Must flop the nuts with minimum 2-pairs.
        Hand must go to a showdown with another player(s).
        Hands that improve through the turn and river do not
        qualify (as you did not "flop the nuts").
        Lisaks lugesin reeglitest, et: "The hand must go to a showdown. The player who flopped the nuts must show his/her hand to the other players at the table.
        A player who flops the nuts and satisfies the other Nutcracker requirements will receive 50x the big blind up to $200."
        ----------------
        The Omaha Bad Beat Requirements:
        Straight Flush Bad Beat will receive 75x Big Blind up to $500
        Quad Aces Bad Beat will receive 40x Big Blind up to $250
        Quad Kings Bad Beat will receive 20x Big Blind up to $150
        Quad Queens Bad Beat will receive 10x Big Blind up to $100
        Quad Jacks Bad Beat will receive 5x Big Blind up to $50


        edit: ise sain ainult 4 kätt, seda siis 10 laual mängides.
        Mänguga -42$, sain tappa AAvsJJ jne.
        Aga kuna see kampaania on nii hea, siis ikkagi kokku +58$

        Comment

        • ropka11
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1008

          #499
          Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

          Rekord tuli-7 kätt kokku ja 350$.
          Kuuel laual panin, mänguga 23$ miinust

          Üks kirjutab chatis,et sai 9korda 200$.
          Ajab udu vaatan, et praegu NL400 ainult kolm lauda ongi

          Comment

          • ropka11
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1008

            #500
            Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

            [quote=ropka11 ]
            Rekord tuli-7 kätt kokku ja 350$.
            Kuuel laual panin, mänguga 23$ miinust

            Üks kirjutab chatis,et sai 9korda 200$.
            Ajab udu vaatan, et praegu NL400 ainult kolm lauda ongi
            [/quote

            Edit.nojah shorthanded kah ju olemas

            Comment

            • levis
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1557

              #501
              Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

              No jah, aga reeglites kirjas "up to $200",
              Kui maksavad rohkem, siis on tore, aga kohustust neil seda teha ei ole.

              Edit: vaatasin üle, seal kirjas:
              "A player who flops the nuts and satisfies the other Nutcracker requirements will receive 50x the big blind up to $200."
              Seega võib-olla see käib ühe käe kohta vaid :)
              Ju vist! Jah... tundub küll nii, loogiline!


              Fck, siis tuleb järgmine kord NL400 mängida :D

              Comment

              • Ahangama
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 615

                #502
                Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                KAs see nutcracker on regulaarne nähtus seal? :) Tundub nuts kampaania!

                Comment

                • levis
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1557

                  #503
                  Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                  Algselt postitas Ahangama
                  KAs see nutcracker on regulaarne nähtus seal? :) Tundub nuts kampaania!
                  Teised on jamad, aga Nutcracker on tõesti vinge:

                  Comment

                  • teerajaja
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 815

                    #504
                    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                    Plaanis arvatavasti järgmine kuu oma rolliga kolida ümber TOWERisse, et lahti mängida mõni boonus see kuu olen mängind 58000 kätt ja mängin NL10 tasemel. Kas on siukese mahuga mängides reaalne lahti mängida 200 dollari boonus ? 500 oma jääks arvatavasti kaugeks ? ja kas peale boonuse vabastamist pakub sait ka otsest rakebacki või on mingi teine system ? Plaan liikuda kusagil 340 dollarise BR või peab first deposiit vastama ka boonusele ehk 200 või 500 dollarit ? pokerstarsis hetkel kesine see boonuse ja rakebacki mitteolemasolu

                    Comment

                    • levis
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1557

                      #505
                      Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                      Algselt postitas teerajaja
                      Plaanis arvatavasti järgmine kuu oma rolliga kolida ümber TOWERisse, et lahti mängida mõni boonus see kuu olen mängind 58000 kätt ja mängin NL10 tasemel. Kas on siukese mahuga mängides reaalne lahti mängida 200 dollari boonus ? 500 oma jääks arvatavasti kaugeks ? ja kas peale boonuse vabastamist pakub sait ka otsest rakebacki või on mingi teine system ? Plaan liikuda kusagil 340 dollarise BR või peab first deposiit vastama ka boonusele ehk 200 või 500 dollarit ? pokerstarsis hetkel kesine see boonuse ja rakebacki mitteolemasolu
                      200$
                      "Released in $5 installments" - boonus vabaneb 5$ kaupa, seega pole muret kui kõike ei jõua
                      100% of your initial deposit, up to $200 free, mis tähendab, et 200$ jaoks vaja kanda kontole 200$

                      500$
                      "Released in $10 installments"
                      200% of your initial deposit, up to $500 free, vaja kanda 250$, et saada 500$ boonus.

                      Minu arvates on Pokerstarsi NL10 tunduvalt parema tasemega kui Ongame võrgu NL10!!!

                      Comment

                      • teerajaja
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 815

                        #506
                        Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                        Algselt postitas levis
                        200$
                        "Released in $5 installments" - boonus vabaneb 5$ kaupa, seega pole muret kui kõike ei jõua
                        100% of your initial deposit, up to $200 free, mis tähendab, et 200$ jaoks vaja kanda kontole 200$

                        500$
                        "Released in $10 installments"
                        200% of your initial deposit, up to $500 free, vaja kanda 250$, et saada 500$ boonus.

                        Minu arvates on Pokerstarsi NL10 tunduvalt parema tasemega kui Ongame võrgu NL10!!!

                        Tänud kiire vastuse eest, aga kuidas on rakebackiga lood. Boonuse ajal täitsa puudub ? või on mingit muu süstem ?


                        EDIT: Nagu aru saan siis samuti mingi VIP programm rakebacki asemel, aga väärt vast ikka boonus lahti mängida ja vaadata NL10 taset selles võrgus.

                        Comment

                        • levis
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1557

                          #507
                          Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                          Algselt postitas levis
                          Täna (5.okt) 19:30 Loyality freerollid!

                          Comment

                          • maarits
                            Räme Fish
                            • Oct 2008
                            • 22

                            #508
                            Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                            Tervist, mul on Moneybookersi kasutajal 77 dollarit kui ma Towerisse tahan seda kanda kas läheb mingi summalt sealt maha ka ? Thatsin võtta seda 75 dollari boonust.

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #509
                              Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                              Algselt postitas maarits
                              Tervist, mul on Moneybookersi kasutajal 77 dollarit kui ma Towerisse tahan seda kanda kas läheb mingi summalt sealt maha ka ? Thatsin võtta seda 75 dollari boonust.
                              Sõltub, mis on momendil toweri kurss, aga midagi läheb maha kindlasti, sest alati on väike kursi erinevus ehk jääb isegi mõni $ puudu .

                              Comment

                              • maarits
                                Räme Fish
                                • Oct 2008
                                • 22

                                #510
                                Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                                Algselt postitas TIGRANO
                                Sõltub, mis on momendil toweri kurss, aga midagi läheb maha kindlasti, sest alati on väike kursi erinevus ehk jääb isegi mõni $ puudu .
                                Tänud vastuse eest. Eks tuleb siis jälle natuke oodata et Moneybookersisse veel mõned sendid jõuaks :D

                                Comment

                                Working...