Ongame pokkeritoad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #451
    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Algselt postitas taipupole
    Räägitakse, et täna on Loyalty-turniirid jälle. Peab vist comebacki üheks päevaks tegema.
    Neid tasub alati mängida, eelmine kord sain kerge 150$ jälle.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #452
      Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

      Meeldetuletus kohe Toweris algamas Loyalty freerollid.

      Comment

      • Mandre
        Jube Noob
        • Mar 2009
        • 196

        #453
        Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

        mis moodi laudu väiksemaks saab panna? ???

        Comment

        • Marek K.
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1477

          #454
          Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

          Võtad lauanurgast hiirega kinni ja vead väiksemaks :)

          Comment

          • levis
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1557

            #455
            Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

            Algselt postitas TIGRANO
            Meeldetuletus kohe Toweris algamas Loyalty freerollid.
            lev3 alustas 36, kellest 9 sit out ja neist 4 jõudis rahadesse lol
            4.koht ja +75$
            Viimane käsi läksin vist buttonilt veidi liialt ahneks 44-ga kui stack oli veel 12BB ja eest tuli minraise JJ-iga.
            Samas hea, et niigi kaugele jõudsin, sest finaallauas kobistasin JJ-ga QQ vastu ära kui riveris 'J' kukkus :)

            Comment

            • pendula
              Jube Noob
              • Oct 2008
              • 155

              #456
              Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

              Ongame tõestab järjekordselt oma taset.
              Lambist accountiga kõigil mängijatel jama. Laudadesse saad istuda, aga oma rahale ligi ei pääse. Buy-ini teha ei saa. Kõik on pissed ja out. Plaanitud grindimise õhtu ongi mokas.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #457
                Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                Algselt postitas pendula
                Ongame tõestab järjekordselt oma taset.
                Lambist accountiga kõigil mängijatel jama. Laudadesse saad istuda, aga oma rahale ligi ei pääse. Buy-ini teha ei saa. Kõik on pissed ja out. Plaanitud grindimise õhtu ongi mokas.
                Jah, kõigil mingi probleem, peab paratamatusega leppima.

                Comment

                • kollane
                  Pokkerihai
                  • Nov 2008
                  • 2031

                  #458
                  Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                  Algselt postitas pendula
                  Ongame tõestab järjekordselt oma taset.
                  Lambist accountiga kõigil mängijatel jama. Laudadesse saad istuda, aga oma rahale ligi ei pääse. Buy-ini teha ei saa. Kõik on pissed ja out. Plaanitud grindimise õhtu ongi mokas.
                  lase varvast sealt urkast ;D

                  Comment

                  • BuildUp
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2547

                    #459
                    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                    Algselt postitas kollane
                    lase varvast sealt urkast ;D
                    Ega vist midagi muud üle ei jää.

                    Comment

                    • pendula
                      Jube Noob
                      • Oct 2008
                      • 155

                      #460
                      Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                      Probleem vist fixed selleks korraks. Lauad hakkavad uuesti täituma.

                      Comment

                      • pendula
                        Jube Noob
                        • Oct 2008
                        • 155

                        #461
                        Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                        Üle 24h on möödas viimasest jamast, aga osa raha ikka veel kontolt puudu. Toweri kliendiks jäädes on rohkelt kannatust vaja. Elab vast siiski üle jällegi.

                        Comment

                        • pendula
                          Jube Noob
                          • Oct 2008
                          • 155

                          #462
                          Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                          Jep, nüüdseks kõik jälle korras, rahad kontol nagu peab.
                          Pagan võtaks, mulle siiski meeldib Toweris mängida, olenemata esinevatest jamadest.
                          Vahepeal proovisin starsis. No ei ole nii loose vendasid seal kohanud kui siin. Olgugi, et laudade valik on enam-vähem ok ainult õhtuti, aga siis tulebki mängida toweris. Muul ajal mujal, ongi kogu trikk. Ja eriti tuleb ära kasutada nädalavahetusi, kus tundub, et uusi proovijaid käib towerit külastamas. Siis näeb vahel uskumatuid käsi. Second best paariga All-in jne. Some fun still continues here.
                          Ja muide, praegune layout toweris on minu arust ka täitsa ok. Ressursinõudlikkusega võiks nad aga veel palju tööd teha seal ongames. Üle kuue laua läheb mul praegu keeruliseks ikkagi.

                          Comment

                          • BuildUp
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2547

                            #463
                            Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                            Algselt postitas pendula
                            Jep, nüüdseks kõik jälle korras, rahad kontol nagu peab.
                            Pagan võtaks, mulle siiski meeldib Toweris mängida, olenemata esinevatest jamadest.
                            Vahepeal proovisin starsis. No ei ole nii loose vendasid seal kohanud kui siin. Olgugi, et laudade valik on enam-vähem ok ainult õhtuti, aga siis tulebki mängida toweris. Muul ajal mujal, ongi kogu trikk. Ja eriti tuleb ära kasutada nädalavahetusi, kus tundub, et uusi proovijaid käib towerit külastamas. Siis näeb vahel uskumatuid käsi. Second best paariga All-in jne. Some fun still continues here.
                            Ja muide, praegune layout toweris on minu arust ka täitsa ok. Ressursinõudlikkusega võiks nad aga veel palju tööd teha seal ongames. Üle kuue laua läheb mul praegu keeruliseks ikkagi.
                            Mis limiiti mängid? Igastahes nl100 on päris välja surnud ning mahlaseid fishe kohtab kõvasti harvemini.

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #464
                              Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                              on jah välja surnud, nl50 on öösiti max 6 lauda ja seal istuvad ka enamuses kõrgemate limiitide mängijad.
                              vaatasin, et nl100 on laudade valik isegi suurem.
                              tundub tõesti, et manalateed läheb see äri neil.

                              Comment

                              • BuildUp
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2547

                                #465
                                Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                                Algselt postitas Tarmonator
                                on jah välja surnud, nl50 on öösiti max 6 lauda ja seal istuvad ka enamuses kõrgemate limiitide mängijad.
                                vaatasin, et nl100 on laudade valik isegi suurem.
                                tundub tõesti, et manalateed läheb see äri neil.
                                Laudu on jah nl100s, aga enamustes laudades regid. Jah, nad ei ole tõesti väga head mängijad, aga AA ikkagi actionit ei saa. Nädalavahetustel täpselt sama seis. Laudades keskmine vpip 15-20% vahemikus.

                                Comment

                                Working...