*** AMETLIK BETSAFE'I TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vonkartoffel
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1658

    #31
    Re: *** AMETLIK BETSAFE'I TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Kirjutan korra ka mitte promo kohta.
    Olen varsti Betsafest lahkumas ja mu asendaja eesti keelt ei räägi. Nii et kui siin keegi tahab küsida midagi boonuste, rb, vms muude asjade kohta seoses Betsafe pokkeriga siis viimane aeg kirjutada PM mulle.

    Comment

    • tiigrikutsu
      Grinder
      • Oct 2011
      • 522

      #32
      Re: *** AMETLIK BETSAFE'I TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

      Kui palju seal rakeback on üldse? Nt kui fishpartyt mängida. Kas see 30% on max?


      fishparty edetabelivärgist ka aru ei saa, jutt on 3500 eurost, aga kui auhinnafondid seal hetkel kokku lüüa, ei tule isegi 1000 kokku.
      Last edited by tiigrikutsu; 14.01.19, 23:56.

      Comment

      • vonkartoffel
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1658

        #33
        Re: *** AMETLIK BETSAFE'I TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

        Fishparty edetabel, ma arvan et sa arvutasid kokku erinevad auhindade astmed hetkel, enamus auhinnalisi kohti on ikka mitu ehk siis edetabel tuleb isegi üle 3500€ tegelikkuses ja see on iga kahe nädala peale, kuus 7000€.
        Otsene rb on maksimaalselt 30%, millele siis lisanduvad kampaaniad ja igasugused muud boonused.

        Comment

        • tiigrikutsu
          Grinder
          • Oct 2011
          • 522

          #34
          Re: *** AMETLIK BETSAFE'I TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

          Selge, aitäh. Kui top1 olla, siis 20-50-eurostes saad võita max 4*50 eur ticketi, mille jaoks pead ikka korralikult vaeva nägema. Top 2 on 2*50, ehk siis mingit olulist lisa sealt ei tule in the end.

          Keegi oskab fishparty jaoks parimat skin-i soovitada?

          Kas betsafe oma käsi salvestab niimoodi, et PT4 vms neid välja loeks? Microgaming network küll, aga nt coolbet PT4-ga ei ühildu.
          Last edited by tiigrikutsu; 21.01.19, 17:31.

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #35
            Re: *** AMETLIK BETSAFE'I TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

            Kuradi Betsafe, olid salaja mulle kontole raha kandnud ja nüüd saadavad ähvarduskirja, et olen neile 5 EUR võlgu. Solgiaugu sait, kus bugisid ei parandata ja kaotatud raha ka ei refundita. Soovitan kõigile sinna mitte mängima minna järgnevatel põhjustel:
            1. Maailma üks halvemaid pokkeritarkvarasid.
            2. Arendajad on lollimad kui koolipoisid ja oma vigu ei leia.
            3. Pressivad raha välja.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #36
              Re: *** AMETLIK BETSAFE'I TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

              +1

              Ise annan esimesele botile hyperis ära viieka , suruvad mitu korda aastas seda peale :D

              Comment

              Working...