Winamax

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KillerDog
    Räme Fish
    • Apr 2016
    • 22

    #16
    Re: Winamax

    Sain lõpuks oma kysimusele vastuse " This is due to the legislation related to online gaming" Nagu ma aru saan,siis on mingid õigusaktid,mis ei luba eestlastel mängida.Kui pole õigus mängida,siis peaks ka raha panka kandmine olema keelatud..Mis järgmiseks ? Pokerstars ?

    Comment

    • KillerDog
      Räme Fish
      • Apr 2016
      • 22

      #17
      Re: Winamax

      Kui tegevusluba pole,siis see juba tundub kahtlane,sest vanad kunded saavad depot teha,aga uued ei saa.Seega tunnistati luba kehtetuks mingi jama pärast.Pole äkki usalduväärne voi sai pättusega hakkama jne.
      Ja kui teenuse kasutamine pole keelatud mängijale,siis peaks ka saama depot teha.
      Nii saan mina asjast aru voi panen pange ?
      Miks arvad,et pokerstarsis jamasid tekib,kui luba olemas ?

      Comment

      • Ballahollic
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2011
        • 388

        #18
        Re: Winamax

        Ei tea minu cash out toimis perfektselt igatahes. 21 tegin ja 23-ndal oli pangakontol.

        Comment

        • KillerDog
          Räme Fish
          • Apr 2016
          • 22

          #19
          Re: Winamax

          Proovi depot teha,et kas viskab sama pasa ette.Kui ei viska,siis see jama ainult mõeldud uutele liitujatele,aga vanad kunded saavad ikka samamoodi edasi pelada,kuigi litsentsi pole :)

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #20
            Re: Winamax

            Täpselt nii ongi KillerDog.

            Comment

            • Ballahollic
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2011
              • 388

              #21
              Re: Winamax



              Siukse winrate-ga võiks koguaeg mängida :D

              Comment

              • Ballahollic
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2011
                • 388

                #22
                Re: Winamax

                Kellelgi veel probleem winamaxi lobby avamisega? Mul ei ava neti lehte samuti..

                Edit: lõpuks Emta plokkis selle lehe ka ära ja mul kaabliga neti puhul polnud DNS-i muutmisest abi. Läbi õhu tuleva netiga sain ligi.
                Last edited by Ballahollic; 05.09.17, 21:18.

                Comment

                • KillerDog
                  Räme Fish
                  • Apr 2016
                  • 22

                  #23
                  Re: Winamax

                  Oskab keegi öelda,kuidas uued saavad winas konto teha ja mängida ja rahadega arveldada ?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #24
                    Re: Winamax

                    Algselt postitas KillerDog Vaata postitust
                    Oskab keegi öelda,kuidas uued saavad winas konto teha ja mängida ja rahadega arveldada ?
                    Minu teada ei saagi.

                    Comment

                    • Ballahollic
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2011
                      • 388

                      #25
                      Re: Winamax

                      Saavad ikka, peavad registreerima konto välisriigis näiteks kindlasti sobivad Soome või Prantsusmaa.

                      Comment

                      Working...