ONGAME tubade arutlus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #61
    Re: ONGAME tubade arutlus

    Algselt postitas Arcticman
    jube haige mis biite toweris saab.
    Väga suhteline, lühikese aja jooksul võib kõike juhtuda. Samas fishid, kes igat kätt mängivad võivad jah ime kaartidega vahel hittida, aga pärast ei ole oluline, kui oled saanud ühe või kaks beati sessi jooksul, sest hiljem maksavad nad kõik mitmekordselt tagasi ja muretsemiseks ei ole põhjust.

    Comment

    • pendula
      Jube Noob
      • Oct 2008
      • 155

      #62
      Re: ONGAME tubade arutlus

      Täpselt nii. Mul oli ka eile ulme sess, kus ükski käsi ei pidanud ja läksin kõva miinusega magama. Täna on uus päev ja uus sess ning olen kindel, et kuu lõpuks olen ilusasti plussis. Ainus, mida kahtsen, et nendel biidi-päevadel ma ei ole suutnud õigel ajal lõpetada. Selleks pean veel mõnda aega kooliraha maksma.

      Comment

      • Arcticman
        FPP Pro
        • Apr 2009
        • 208

        #63
        Re: ONGAME tubade arutlus

        millal järgmine loyalty freeroll on ? homme ?

        Comment

        • kollane
          Pokkerihai
          • Nov 2008
          • 2031

          #64
          Re: ONGAME tubade arutlus

          Algselt postitas Arcticman
          millal järgmine loyalty freeroll on ? homme ?
          homme jah

          Comment

          • Arcticman
            FPP Pro
            • Apr 2009
            • 208

            #65
            Re: ONGAME tubade arutlus

            Algselt postitas kollane
            homme jah
            oskad kellaaega ka öelda eesti ajajärgi ?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #66
              Re: ONGAME tubade arutlus

              Panen selle teema lukku, sest meil on olemas uus ametlik Ongame teema: "Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings", kus võib vabalt ka muudest väiksematest skinnidest ja üldistest probleemidest rääkida.

              PS! Kui keegi arvab, et mu otsus on vale, siis saatku PM ja arutame asja.

              Comment

              Working...