ONGAME tubade arutlus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #31
    Re: ONGAME tubade arutlus

    tra ma ei tea, mis jõuluvanad välja ronisid urgudest, aga lohhe lauad täis ja lõpuks kaart ka jooksis/püsis. Ei tea, kas kevad kjäes ja kõik jooksevad amokki, aga eelmiste nädalate nitfest on läbi

    Comment

    • virx747
      Grinder
      • Nov 2008
      • 751

      #32
      Re: ONGAME tubade arutlus

      Algselt postitas jrgn hell
      tra ma ei tea, mis jõuluvanad välja ronisid urgudest, aga lohhe lauad täis ja lõpuks kaart ka jooksis/püsis. Ei tea, kas kevad kjäes ja kõik jooksevad amokki, aga eelmiste nädalate nitfest on läbi
      :) Tõesti, ma nende nittidega juba nii harjunud mängima, et täna oli alguses kohe tiba keeruline kohaneda. Ei olnudki nii, et kohe lajatad silmad kinni Cbeti 14/5 vennale, üllatusega avastasid, et vastas hoopis mingi 36/22 tegelane. Igatahes vaatamata mõnele bad beatile lõpupoole NL50-s lõpuks 6BI plussis. Loodame, et kevadfest jätkub :D

      Comment

      • marguzz22
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1458

        #33
        Re: ONGAME tubade arutlus

        hollywood pokeris reload bonus 8x kes said kirja, kõik vist said:)

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #34
          Re: ONGAME tubade arutlus

          tra ma olen nii lammas et unustasin hand numberi saveda mingi aeg kui punaste kunnidega ässadele kaotasin ja seega ei saa ilmselt seda 50$ boonust. Saatisn mingi kirja, aga oen juba leppinud oma lollusega ;D

          Comment

          • virx747
            Grinder
            • Nov 2008
            • 751

            #35
            Re: ONGAME tubade arutlus

            Algselt postitas jrgn hell
            tra ma olen nii lammas et unustasin hand numberi saveda mingi aeg kui punaste kunnidega ässadele kaotasin ja seega ei saa ilmselt seda 50$ boonust. Saatisn mingi kirja, aga oen juba leppinud oma lollusega ;D
            Kas Sa HEM-i hand historist ei saa seda numbrit? Ma võtsin sealt kui Royali hittisin.

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #36
              Re: ONGAME tubade arutlus

              Algselt postitas virx747
              Kas Sa HEM-i hand historist ei saa seda numbrit? Ma võtsin sealt kui Royali hittisin.
              ma sealt vaataisn, aga tra näitas ikka mingit jama numbrit, kohe uurin uuesti. Või noh, kuna natuke aega möödas, siis ootan, mis nad vastavad.

              edit: vastasid ja asi lahenes väga profilt, et see boonus vabaneb samamoodi pointsidega, ehk siis suht mõttetu, kui mingi boonus ees.
              Et lükkavad selle boonuse siis käiku, kui maili saadan peale deposiitbooonuse vabastamist.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #37
                Re: ONGAME tubade arutlus

                Algselt postitas jrgn hell
                ma sealt vaataisn, aga tra näitas ikka mingit jama numbrit, kohe uurin uuesti. Või noh, kuna natuke aega möödas, siis ootan, mis nad vastavad.
                HEM kuvab käe numri sellisel kujul:

                ***** Hand History for Game 4946520341434 *****
                $100.00 USD NL Texas Hold'em - Friday, May 08, 10:10:25 ET 2009

                Ongame käe number on aga koosneb kolmest osast: <pokkerituba>-<lauanumbrit>-<käenumbrit>) P4-4946520341434-556

                Nüüd ma täpselt ei teagi, kust seda viimast numbrit saada, peab googeldama hakkama.

                Comment

                • kollane
                  Pokkerihai
                  • Nov 2008
                  • 2031

                  #38
                  Re: ONGAME tubade arutlus

                  30NL üks jõhker privaat laud tekkinud. vanad ikka lahmivad hoolega, $200 lauas olla pole mingi probleem :D
                  taanlased on mingid, K2s on nuts
                  huvitav kas lõbupärast laksivad seal, või ongi sellised fishid

                  Comment

                  • ropka11
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1008

                    #39
                    Re: ONGAME tubade arutlus

                    Nägin seda eile. Täitsa kino.Avg. pot oli vahepeal üle 100 ;D ;D ;D

                    Comment

                    • marguzz22
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1458

                      #40
                      Re: ONGAME tubade arutlus

                      Algselt postitas kollane
                      30NL üks jõhker privaat laud tekkinud. vanad ikka lahmivad hoolega, $200 lauas olla pole mingi probleem :D
                      taanlased on mingid, K2s on nuts
                      huvitav kas lõbupärast laksivad seal, või ongi sellised fishid

                      kas sinna saavad teised ka minna v?

                      Comment

                      • kollane
                        Pokkerihai
                        • Nov 2008
                        • 2031

                        #41
                        Re: ONGAME tubade arutlus

                        Algselt postitas marguzz22

                        kas sinna saavad teised ka minna v?

                        pole proovinud aga arvan et ei saa. sõbrad omavahel vist

                        Comment

                        • Marek K.
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1477

                          #42
                          Re: ONGAME tubade arutlus

                          Praegu huumor jälle käib, 1 eestlane ka sinna sisse pugenud. Keskmine pot 125$ nl30 laud ja 13bi-ga lauas istuda pole probleem, sick life :)

                          Comment

                          • kollane
                            Pokkerihai
                            • Nov 2008
                            • 2031

                            #43
                            Re: ONGAME tubade arutlus

                            see mina, küsisin viisakalt ühineda ;D
                            nüüd sain 0-i
                            sick mängida ikka

                            Comment

                            • kollane
                              Pokkerihai
                              • Nov 2008
                              • 2031

                              #44
                              Re: ONGAME tubade arutlus

                              muidu fun vaadata, aga ma panen nitti parem ehk õnnestub veel midagi välja tõmmata sealt. ei taha rollile liiga ka teha :D

                              Comment

                              • kollane
                                Pokkerihai
                                • Nov 2008
                                • 2031

                                #45
                                Re: ONGAME tubade arutlus

                                TULI ÄRA
                                elu suurim pot siis

                                TEXAS_HOLDEM, NO_LIMIT, P4-96047735-88
                                played at "FanaticBIF's HE" for USD RM from 2009-05-12 12:33 until 2009-05-12 12:34
                                Seat 2: mharlevdk ($103.45 in chips)
                                Seat 3: FanaticBIF ($246.54 in chips)
                                Seat 4: Vedduerder ($76.16 in chips)
                                Seat 5: Rasbrakas ($90.73 in chips)
                                Seat 6: KPwannabe ($259.52 in chips)
                                Seat 7: espelidiao ($61.80 in chips)
                                Seat 8: happyanger ($119.90 in chips)
                                Seat 9: NatsEestist ($88.65 in chips)
                                Seat 10: Chopblock ($30 in chips)
                                ANTES/BLINDS
                                espelidiao posts small blind ($0.15), happyanger posts big blind ($0.30).

                                PRE-FLOP
                                NatsEestist bets $3, Chopblock folds, mharlevdk folds, FanaticBIF bets $50, Vedduerder folds, Rasbrakas folds, KPwannabe calls $50, espelidiao folds, happyanger folds, NatsEestist bets $85.65 and is all-in, FanaticBIF calls $38.65, KPwannabe calls $38.65.

                                FLOP [board cards: 9D,AS,QS ]
                                FanaticBIF checks, KPwannabe checks.

                                TURN [board cards: 9D,AS,QS,6C ]
                                FanaticBIF checks, KPwannabe checks.

                                RIVER [board cards: 9D,AS,QS,6C,JS ]
                                FanaticBIF checks, KPwannabe checks.

                                SHOWDOWN
                                FanaticBIF shows [ JH,6S ]
                                KPwannabe mucks cards [ 9H,2S ]
                                NatsEestist shows [ QC,QD ]
                                NatsEestist wins $264.90.


                                EDIT:
                                tegelt võiks keegi offtopicusse tõsta mu jutu, läbustan siin teemat

                                Comment

                                Working...