iPoker

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • metsnik
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2008
    • 462

    #1

    iPoker

    Kuivõrd otsing tulemust ei andnud, teen uue teema. Kas peale Olympicu toa Microgamingusse kolimist on eestlastele endiselt iPokeri võrgustik keelatud?

    Pean siis silmas just keelatud, mitte ebaseaduslik (äkki Playtechi asukohast tulenevalt)?
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: iPoker

    Algselt postitas metsnik Vaata postitust
    Kuivõrd otsing tulemust ei andnud, teen uue teema. Kas peale Olympicu toa Microgamingusse kolimist on eestlastele endiselt iPokeri võrgustik keelatud?

    Pean siis silmas just keelatud, mitte ebaseaduslik (äkki Playtechi asukohast tulenevalt)?
    Eesti territoorumilt ei saa mängida.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #3
      Re: iPoker

      kas keegi eestlastest mängib ipokeris? kui jah, siis kas oskab soovitada mõnda tuba, kus oleks 6max actionit ja rb% hea? kui avalikult ei soovi, võib ka pm'ida. ty!
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • Poleedu
        Räme Fish
        • Jun 2012
        • 7

        #4
        Re: iPoker

        Hei,
        HEA uudis! Betfair(iPoker) nüüd saadaval eesti mängijatele.
        Kes soovib head rake diili? (alates 35%) siis PM.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #5
          Re: iPoker

          Algselt postitas Poleedu Vaata postitust
          Hei,
          HEA uudis! Betfair(iPoker) nüüd saadaval eesti mängijatele.
          Kes soovib head rake diili? (alates 35%) siis PM.

          Comment

          • Mrt1989
            Grinder
            • Mar 2010
            • 999

            #6
            Re: iPoker

            Tahaks ka teada ,et misajast Eestlastele avatud on ja kust selline info pärineb?

            Comment

            • Poleedu
              Räme Fish
              • Jun 2012
              • 7

              #7
              Re: iPoker

              Vabandust,tegemist oli eksitusega.
              Face palm!

              Comment

              Working...