Ise alustasin detsembris seal grindimist.
Softiga juba ära harjunud.
2+2st on silma jäänud, et cashoutimisega esineb probleeme, ise pole cashoutinud veel, vaid selle asemel üles liikunud.
Veel inimesi, kes seal grindimas?



Softiga juba ära harjunud.
2+2st on silma jäänud, et cashoutimisega esineb probleeme, ise pole cashoutinud veel, vaid selle asemel üles liikunud.
Veel inimesi, kes seal grindimas?



Comment