*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #436
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    PS! Kel meeles see turniir siis tunnike enne algust võiks meeldetuletada siin teemas, kes teab ehk tuleb miski suuremat sorti overlay poiss sisse.
    Tundub, et overlayd siiski eriti ei tule - juba 485 registreerunut...

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #437
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Stars saatis küsitluse mulle selle Mai UK promo kohta, et kuidas meeldis ja kuidas mõjutas see mängimist jnejne. Ilmselt plaanivad teha teistele riikidele ka millalgi. Kõik on ilus ja kena, aga ma lihtsalt ei saa aru, mille krdi pärast nad ei võiks lihtsalt maksta 30% vms rakebacki nagu teised saidid. ma olen like 2k rake maksnud pooleteise kuuga ja sellest tagasi saanud mingi 380$. jõle kuradi masendav.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #438
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas vennike
        Stars saatis küsitluse mulle selle Mai UK promo kohta, et kuidas meeldis ja kuidas mõjutas see mängimist jnejne. Ilmselt plaanivad teha teistele riikidele ka millalgi. Kõik on ilus ja kena, aga ma lihtsalt ei saa aru, mille krdi pärast nad ei võiks lihtsalt maksta 30% vms rakebacki nagu teised saidid. ma olen like 2k rake maksnud pooleteise kuuga ja sellest tagasi saanud mingi 380$. jõle kuradi masendav.
        Sellepärast, et Supernova VIP tase saab kaudselt 30% rakebacki ja Supernova VIP taseme hoidmiseks (loe: rakebacki hoidmiseks) pead sa pidevalt mängima või vähemalt maksma PokerStarsile ca $15,000 raket aastas (see peaks olema 100,000 VPP hind).

        Väga kaval trikk nende poolt.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #439
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          kena bug starsist .. ei viska ette waiting listi akend .. ütleb et sorry u did not response in time ja kõik .. hakkab starsiga ka see nuss

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #440
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas leits
            kena bug starsist .. ei viska ette waiting listi akend .. ütleb et sorry u did not response in time ja kõik .. hakkab starsiga ka see nuss
            Restardi oma pokkeriklient (soovitavalt kogu masin).

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #441
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas ranka
              Restardi oma pokkeriklient (soovitavalt kogu masin).
              done and done .. still no help

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #442
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Minul funkab ilusti ja selline jama on tekkinud kui pühapäeva öösiti oli 250k mängijat online. Muudel aegadel mitte.

                Pakun, et viga su arvutis. Saada support kiri ja vaata, mis vastavad (tõenäoliselt pead saatma neile logfailid ka).

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #443
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  saatsin kirja eks n2is mis kostavad

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #444
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Kas keegi on saanud Chat-boxi sellise teate, mis käsib teatud tähed sisestada, et teha kindlaks, et mängija arvuti taga on? Mul täna viimase lauaga tekkis. Kas mingi uus turvavidin, et mängivaid programme avastada?

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #445
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Selline teema jäi 2+2s silma.

                      http://forumserver.twoplustwo.com/28...change-520114/

                      Comment

                      • Rigged
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2535

                        #446
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Nagu aru sain, siis 6 max mängijatele hea, FR mängijatele halb...et siis ..ise ei kurda :D

                        Comment

                        • Tarmonator
                          Lingiparandaja
                          • Oct 2008
                          • 3274

                          #447
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas taipupole
                          Kas keegi on saanud Chat-boxi sellise teate, mis käsib teatud tähed sisestada, et teha kindlaks, et mängija arvuti taga on? Mul täna viimase lauaga tekkis. Kas mingi uus turvavidin, et mängivaid programme avastada?
                          see ammu olemas ja sinn teemas ka vist juttu olnud sellest

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #448
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas taipupole
                            Kas keegi on saanud Chat-boxi sellise teate, mis käsib teatud tähed sisestada, et teha kindlaks, et mängija arvuti taga on? Mul täna viimase lauaga tekkis. Kas mingi uus turvavidin, et mängivaid programme avastada?
                            Vana nali.

                            Ja stars plaanib muuta VPP-de saamist: http://forumserver.twoplustwo.com/28...change-520114/

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #449
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Vapsik jõudis ette...

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #450
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas pastilaa
                                Vapsik jõudis ette...
                                Tarmonaator ka...

                                Comment

                                Working...