*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Johnny Jazz
    Õpihimuline Mängur
    • May 2009
    • 336

    #406
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas muruntau
    paljudel turnadel on garanteeritud auhinnafondi vähendatud...
    Märkasin täna sama. Äärmiselt ebameeldiv üllatus.

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #407
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas muruntau
      paljudel turnadel on garanteeritud auhinnafondi vähendatud...
      Standard. Nende jaoks on tähtis oma kasumit hoida. Ja nad teavad, et enamusjaolt
      see ei pane märgatavas koguses regulare eemale jooksma. Viimased lihtsalt nutavad
      ja mängivad edasi neid donkamente...and there is nothing you can do.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #408
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas lebovend
        Standard. Nende jaoks on tähtis oma kasumit hoida. Ja nad teavad, et enamusjaolt
        see ei pane märgatavas koguses regulare eemale jooksma. Viimased lihtsalt nutavad
        ja mängivad edasi neid donkamente...and there is nothing you can do.
        kolime kõik paynorakepoker'isse üle!

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #409
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Lee ostab ikka nalja teha kahh.
          http://forumserver.twoplustwo.com/sh...4&postcount=30

          Comment

          • Lutzky
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1829

            #410
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas Vapsik
            Kas ma hakkan lolliks minema või starsi 6-max lauad ongi kuidagi teistsuguse kujuga kui varem?
            on jah. harjumatu rsk.

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #411
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              ovaalsemad?

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #412
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas ESTPatrick
                ovaalsemad?
                tundub nii, hea põhjus enam mitte 6-maxi mängida :P

                Chati ilus tumesinine tekst on ka kahtlaselt heledaks aetud.

                Comment

                • Lutzky
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1829

                  #413
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas ESTPatrick
                  ovaalsemad?
                  sitaks

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #414
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Ee, kas teistel on ka mingi kamm HEM-iga? Cashi lauas ilusti näitan vastaste statte, aga turnadel ei kuva laudadesse muhvigi.

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #415
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Mul kah statid täiesti paigast ära, ovaalsust ei pand tähelegi. .

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #416
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas Vapsik
                        Ee, kas teistel on ka mingi kamm HEM-iga? Cashi lauas ilusti näitan vastaste statte, aga turnadel ei kuva laudadesse muhvigi.
                        täpselt sama, oli nats aega tagasi sama teema, siis tuli mõnihetk hiljem starsi update ja kõik oli jälle korras

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #417
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas Vapsik
                          Ee, kas teistel on ka mingi kamm HEM-iga? Cashi lauas ilusti näitan vastaste statte, aga turnadel ei kuva laudadesse muhvigi.
                          Peale PokerStarsi viimast uuendust on turniiride laudadel uued nimed ja seetõttu HUD ei tööta. HEM loojate ametlik teadaanne:

                          Algselt postitas morny
                          Roy and Mike are already working on this and theyll get a patch released asap
                          Holdem Manager 3 is a visual tool for analyzing your poker game and it provides a heads up display on the poker table to help identify information about your opponents.


                          Comment

                          • Mandre
                            Jube Noob
                            • Mar 2009
                            • 196

                            #418
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Kuidas saab teha buddy transferi pokerstarsis :-[

                            Kas see Play Money Transfers on õige või peab olema seal ikka Real Money Transfers. ???

                            Comment

                            • MIKE_K6o
                              FPP Pro
                              • Jan 2009
                              • 221

                              #419
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas Mandre
                              Kuidas saab teha buddy transferi pokerstarsis :-[

                              Kas see Play Money Transfers on õige või peab olema seal ikka Real Money Transfers. ???
                              Transfer Funds

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #420
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas Mandre
                                Kuidas saab teha buddy transferi pokerstarsis :-[

                                Kas see Play Money Transfers on õige või peab olema seal ikka Real Money Transfers. ???
                                PokerStars->Requests->Transfer Funds...

                                Avanevas aknas pane summa (kui kasutad komadega summasid, siis pead panema peale koma kohta 2 numbrit näiteks 10.80 mitte 10.8 ) ja alumisse lahtrisse sõbra PokerStars'i screen-name. Siis vajuta OK nuppu, mille peale tuleb kinnitusaken, kus näed summat, sõbra screen-name ja asukohta. Kui asukoht klapib sõbra asukohaga, siis vajuta Ok ja saada rahad ära, kui ei siis kontrolli, kas panid õige screen-name.

                                Ülekanne võtab aega 3-5 minutit, mõlemad osapooled saavad kirja PokerStarsist, kui ülekanne teostatud.

                                Comment

                                Working...