*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WeThePeople
    Vana Tegija
    • Mar 2010
    • 1163

    #9586
    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    kas kellegil veel stars pidevalt disconnectib u 20 sekundiks ja nii korduvalt?

    Comment

    • bi0hazard
      Vana Tegija
      • Jul 2010
      • 1342

      #9587
      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

      vau, Starsile propsi, panin üleeile õhtu poole välja kandma ja täna hommikul on juba pangakontol. nice

      Comment

      • Nylander
        Jube Noob
        • Oct 2009
        • 175

        #9588
        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

        Minu arust ei omanud tähtsust kust sa pärit või kus parasjagu asud, aga kui tahad väliskontole, siis pead olema ka teinud sissemakse kasvõi ühekorra antud välismaakontolt.

        Comment

        • Don lukken
          Julm Donk
          • Jan 2014
          • 74

          #9589
          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

          Küsimus siis laiale ringile väljamakse kohta!
          Nimelt olen saatnud starsile oma dokumendist pildid ,proovisin ka id kaardi lugejaga ennast tuvastada ning saatsin supporti kirja ja vastuse soovivad nad saada minu nimel olevat arvet.
          Küsimus mis kuradi moodi ma enda isikut kinnitan?
          Kas teen neti panga screenist pilti ja saadan neile?

          Comment

          • Cypher0
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 1512

            #9590
            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

            Arvet on vaja aadressi, mitte isiku kinnituseks ja selleks, et keegi ei rotiks su pangakaarti ja sinu andmetega kontoga su liferolli ei bustiks. (Põhjuseid on tegelt veel, aga see most obv.)

            E: saada see arvest pilt ära (sinu nimel samale aadressile mis starsis märgitud, tulnud arve). Kui ei ole sellist, lähed panka ja küsid konto väljavõtet, seal ka su nimi, aadress ja äge tempel peal.
            Last edited by Cypher0; 14.01.16, 21:16.

            Comment

            • Don lukken
              Julm Donk
              • Jan 2014
              • 74

              #9591
              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

              Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
              Arvet on vaja aadressi, mitte isiku kinnituseks ja selleks, et keegi ei rotiks su pangakaarti ja sinu andmetega kontoga su liferolli ei bustiks. (Põhjuseid on tegelt veel, aga see most obv.)

              E: saada see arvest pilt ära (sinu nimel samale aadressile mis starsis märgitud, tulnud arve). Kui ei ole sellist, lähed panka ja küsid konto väljavõtet, seal ka su nimi, aadress ja äge tempel peal.
              Probleem selles ,et mul ei ole enda nimel arvet.
              Homme muidu panka siis peaksin lihtsalt küsima konto väljavõtet? netipangast peaks ka saama ju aga ma ei tea kas aadress ja nimi sea nähtav?

              Comment

              • Cypher0
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 1512

                #9592
                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                Nende jaoks prolly usutavam kui on reaalse paberi peal templiga väljavõte, netipanga oma pole nii äge. Omal ajal sain ise hakkama selle panga omaga, nimi ja aadress jah peal, kontrolli et panga andmetega klapib ka lihtsalt enne.

                Comment

                • virukunn
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 2036

                  #9593
                  Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                  Suvaline e-arve, kus aadress peal, peaks ka sobima.

                  Comment

                  • Don lukken
                    Julm Donk
                    • Jan 2014
                    • 74

                    #9594
                    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                    Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                    Nende jaoks prolly usutavam kui on reaalse paberi peal templiga väljavõte, netipanga oma pole nii äge. Omal ajal sain ise hakkama selle panga omaga, nimi ja aadress jah peal, kontrolli et panga andmetega klapib ka lihtsalt enne.
                    no swedis ma saan eraldi võtta oma kontoväljavõtte kuid seal ei ole nime ega aadressi peal vaid edasi kontode alt näen saadan 2 pilti siis,peaks kh ok olema?

                    Comment

                    • totaldonk
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 914

                      #9595
                      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                      Tahtsin üle pika aja starsi avada ja ei avane, laeb ära ja siis kaob nagu tina tuhka see klient.

                      Proovisin reinstalli, mis ei aidanud. Vähemalt nii palju uuenes soft, et nüüd iga kord ei hakka käivitades end updatema. Agaaa, laeb ära ja kaob lihtsalt pildilt. Task managerist kaob samuti. Korra tekib task managerisse mingi "Rational update.." ja kohe kaob.

                      On kellelgi sarnast jama olnud?

                      Comment

                      • Cypher0
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 1512

                        #9596
                        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                        Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
                        Tahtsin üle pika aja starsi avada ja ei avane, laeb ära ja siis kaob nagu tina tuhka see klient.

                        Proovisin reinstalli, mis ei aidanud. Vähemalt nii palju uuenes soft, et nüüd iga kord ei hakka käivitades end updatema. Agaaa, laeb ära ja kaob lihtsalt pildilt. Task managerist kaob samuti. Korra tekib task managerisse mingi "Rational update.." ja kohe kaob.

                        On kellelgi sarnast jama olnud?
                        Mine starsi kausta ja proovi Pokerstars.exe-st käivitada.

                        Comment

                        • totaldonk
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 914

                          #9597
                          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                          ei aita :(

                          Comment

                          • Mrt1989
                            Grinder
                            • Mar 2010
                            • 999

                            #9598
                            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                            Proovi seda PokerStarsOnlineUpdate.exe ja run as administrator.

                            Comment

                            • totaldonk
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 914

                              #9599
                              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                              proovitud sealt mõlemad updated ja client ja kõik adminina, ja ei kottigi :/

                              Comment

                              • totaldonk
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 914

                                #9600
                                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                                Väga huvitav. Support soovitas HEM2 uninstallida, siis starsi reinstallida. Tegin nii, Stars läks tööle. Siis installisin HEM2 ja enam Stars ei tööta. :D Nagu oleks keelatud soft. da fuuck is going on :(

                                Comment

                                Working...