*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • trasadonkad
    Grinder
    • May 2014
    • 672

    #9346
    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    kellegil selle kasiino kohta mingit infi? millal tuleb?

    Comment

    • atsetoon
      Joomas õlut Atsetooniga
      • May 2009
      • 1105

      #9347
      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

      Juba Kreutzwald kirjutas, et reede õhtu on parim aeg serverirestardiks.

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #9348
        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

        jepp. siis kui ma üle kahe nädala mõtlen, et mängiks...

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #9349
          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

          teistel ka auto rebuy ei tööta peale restarti`?

          Comment

          • peete82
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1310

            #9350
            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

            kas kellegi veel läägib?

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #9351
              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

              Ei no normaalne Stars. Mõtlesin et toksin vähe hypereid. Regan esimesele lauale. Ei juhtu midagi. Regan teisele. Ei juhtu midagi. Ootan mõtlen. prrr. Regan veel 4 korda, et ehk nüüd õnnestub.
              Järsku avaneb 6 lauda mööda ekraani laiali ja kõik muidugi sitting outis ja pooled chipsid läinud juba vastaste kätte.

              vidu kylh-

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #9352
                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                Kas mõni kinkekaart on mida saab eestlane ka kasutada? Seal riikide listi pole võimalik näha :/

                Comment

                • estdonk
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2011
                  • 450

                  #9353
                  Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                  50EUR, 50GBP cadoozi kaarte olen kasutanud ja ebays müünud ka. Amazon.co.uk ja Amazon.de`st olen tellinud nendega.

                  Comment

                  • bi0hazard
                    Vana Tegija
                    • Jul 2010
                    • 1342

                    #9354
                    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                    Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
                    Hei, mul sõbral selline küsimus, nimelt teeb uue konto, soovib saada seda first depo(600$) boonust, kas ja millal saab ta selle summa välja kanda? Ei taha sellist summat sisse panna, kas on võimalik, et saab selle boonuse täismahus, kannab osa välja ja grindib edasi?

                    Thx

                    Hei, üks küsimus seoses sellega veel. Kui ta tegi esimese depo 200€, sai selle boonuse, nüüd homme ntx teeb veel 200€ depo sama koodiga, siis kas tal on kokku 400% eest boonuseid ja kui on, mis siis nendest saab kui ntx 48h pärast teist depot võtab ntx 250euri välja?

                    Ette tänades
                    bio.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #9355
                      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                      Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
                      Hei, üks küsimus seoses sellega veel. Kui ta tegi esimese depo 200€, sai selle boonuse, nüüd homme ntx teeb veel 200€ depo sama koodiga, siis kas tal on kokku 400% eest boonuseid ja kui on, mis siis nendest saab kui ntx 48h pärast teist depot võtab ntx 250euri välja?

                      Ette tänades
                      bio.

                      Kokku maksimaalne boonuse suurus on €500. Selle saamiseks võib teha kuni kolm sissemakse 60-päeva jooksul.

                      Sinu näite põhjal, kui sõber teeb €200 sissemakse, siis on tal kontol €200 boonus ning €300 on veel võimalik saada. Kui ta teeb uue €200 sissemakse, siis on ta 500 euro suurusest boonusest kätte saanud €400 ehk €100 on veel saada. See ei ole 400% - see on ikka 100% boonuseid, sest kokku tegi €400 eest sissemakseid ning sai ka €400 boonuse ehk 100% sissemakse ulatuses.

                      Kui korra teed selle 60-päevase perioodi vältel väljamakse ning sul on jäänud boonust saamata, siis kampaania aegub, aga mitte jooksev boonus.

                      Näide 1: Teed €200 sissemakse, saad €200 boonust. Järele on jäänud €300 boonust. Teed uue €200 sissemakse. Boonust kokku €400, järele jäänud €100 boonust. Teed nüüd väljamakse. €400 boonus jääb jooksma ning ülejäänud €100 boonust aegub.

                      Näide 2: Teed €500 sissemakse, saad kogu boonuse ehk €500. Boonust järgi €0. Teed väljamakse, €500 boonus jääb alles.

                      Näide 3: Teed €200 sissemakse. Saad €200 boonust. Järele on jäänud €300 boonust. Teed väljamakse, ülejäänud €300 boonust aegub, €200 jääb jooksma.

                      Ehk teisisõnu ühtegi väljamakset ei tohi teha, kui on boonuspakkumine, aga kui oled 5NL mängija, kes ei vaja €500 bankrolli, siis mõttekas on teha koheselt €500 sissemakse ning esimesel võimalusel välja kanda ülejäänud raha, mida bankrolliks ei ole vaja.

                      Boonuse vabastamiseks on aega 4 kuud.

                      Comment

                      • bi0hazard
                        Vana Tegija
                        • Jul 2010
                        • 1342

                        #9356
                        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                        400% oli typo, mõtlesin ikka 400€.

                        Suured tänud ranka, sain oma küsimusele vastuse.

                        Comment

                        • The_Meer
                          Grinder
                          • Apr 2010
                          • 765

                          #9357
                          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                          Kas stars on midagi muutnud sellega seoses, et kui vajutad take seat, siis viskab sind kohe lauda, küsimata mingit confirmi vms. Varem niimoodi ei olnud ja ise pole ka endal mingeid seadeid muutnud. Settingutest ei anna ka nagu midagi parandada või on see kogu teeme skriptide pärast

                          Comment

                          • trasadonkad
                            Grinder
                            • May 2014
                            • 672

                            #9358
                            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                            mul siuke kys et igakord kui hiirt lauas liigutan siis ülikiiresti nagu popib venna locationi ja noted üles ja see ajab suht tilti. kuidas ma saan nii nagu varem oli, et v2ikse delayga näitab locationit ja notesid jms?

                            Comment

                            • virukunn
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 2036

                              #9359
                              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                              Ps7-ga see läkski kiiremaks. Ei usu, et muuta saab.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #9360
                                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                                See on programmis ära määratud, mis delayga see on. Ise arvan, et selle saab kuidagi overrideda ka. Pmst võiks mingi scripti lihtsalt kirjutada, et teatud eventi, mouse_hover vms puhul, kui teatud "popup" ette tuleb, siis seda lihtsalt viivitada. Kõige lihtsam oleks muidugi olukorraga leppida :D

                                Comment

                                Working...