*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #9331
    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Mis kamm on, ma ei saagi nagu mängida enam, sest pidevalt lööb ühenduse kooma nii kui lauad lahti on.

    Comment

    • bi0hazard
      Vana Tegija
      • Jul 2010
      • 1342

      #9332
      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

      Hei, mul sõbral selline küsimus, nimelt teeb uue konto, soovib saada seda first depo(600$) boonust, kas ja millal saab ta selle summa välja kanda? Ei taha sellist summat sisse panna, kas on võimalik, et saab selle boonuse täismahus, kannab osa välja ja grindib edasi?

      Thx

      Comment

      • IsandJoberst
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2008
        • 326

        #9333
        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

        Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
        Hei, mul sõbral selline küsimus, nimelt teeb uue konto, soovib saada seda first depo(600$) boonust, kas ja millal saab ta selle summa välja kanda? Ei taha sellist summat sisse panna, kas on võimalik, et saab selle boonuse täismahus, kannab osa välja ja grindib edasi?

        Thx
        48 tunni pärast saab välja kanda

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #9334
          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

          Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
          Hei, mul sõbral selline küsimus, nimelt teeb uue konto, soovib saada seda first depo(600$) boonust, kas ja millal saab ta selle summa välja kanda? Ei taha sellist summat sisse panna, kas on võimalik, et saab selle boonuse täismahus, kannab osa välja ja grindib edasi?

          Thx
          Peaks saama. Muidu on nii, et 60 päeva jooksul saab teha kuni 3 deposiiti mis kvalifitseeruvad sinna alla. Kui ta teeb 1 deposiiti ära ntx summas 200. Ja siis cashoutib, siis see jääb kehtima aga edasised 2 deposiiti enam ei kehti. Kui teeb 1 depo summas 600$ siis muidugi no problem.

          Aga üle ka ei tasu pingutada, et kas ta on võimeline muidu 12K vpp tegema 60 päevaga? Mitte, et see kuigi raske oleks.

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #9335
            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            Aga üle ka ei tasu pingutada, et kas ta on võimeline muidu 12K vpp tegema 60 päevaga?
            4 kuud on vabastamiseks aega.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #9336
              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              Aga üle ka ei tasu pingutada, et kas ta on võimeline muidu 12K vpp tegema 60 päevaga? Mitte, et see kuigi raske oleks.
              see vabaneb ju osadena

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #9337
                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                see vabaneb ju osadena
                Ei seda jep aga mõtlesin, et vb ta pole suuteline tegema nii palju nagunii, et siis pole mõtet ehk nii suurt summat ka sisse kanda :D.

                Aga ega seal eriti vahet pole jep.

                Comment

                • Assu2
                  Räme Fish
                  • Apr 2011
                  • 1

                  #9338
                  Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                  Ükskkõik millise riigi Pokerstarsi kodukale minnes viskab ette www.pokerstars.se. Kui ülevalt keelt valida vms, siis laeb ära ja kuvab ikka rootsi lehekülge ette, oskab öelda milles asi võib olla? kasutan Tele2 3,5G.
                  Proovinud nii Chromes kui Mozillas, google konto ei sega.

                  Comment

                  • Mrt1989
                    Grinder
                    • Mar 2010
                    • 999

                    #9339
                    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                    Kasutab Rootsi DNS serverit järelikult, mis Tele2 puhul normaalne.

                    Comment

                    • reggie
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 1705

                      #9340
                      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                      Püha issand mis tore on mängida, hullem juba kui mingi urkasait, lag on nagu istuks dial upi taga ja üritaks torrentiga kogu neti korraga alla laadida.

                      Comment

                      • brunn
                        Jube Noob
                        • May 2013
                        • 105

                        #9341
                        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                        Ma ei leia kohta kuhu boonuskood panna depodes!

                        Comment

                        • näpitsad
                          Julm Donk
                          • Dec 2010
                          • 87

                          #9342
                          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                          Peaks olema selles aknas kus saad depo summat sisestada.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #9343
                            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                            Algselt postitas näpitsad Vaata postitust
                            Peaks olema selles aknas kus saad depo summat sisestada.
                            Nii on jep.

                            Comment

                            • bi0hazard
                              Vana Tegija
                              • Jul 2010
                              • 1342

                              #9344
                              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                              Algselt postitas reggie Vaata postitust
                              Püha issand mis tore on mängida, hullem juba kui mingi urkasait, lag on nagu istuks dial upi taga ja üritaks torrentiga kogu neti korraga alla laadida.
                              +1.
                              Pole viimased paar päeva näppinudki, sest juba klienti tuleb paarkendi sekki oodata.

                              Comment

                              • brunn
                                Jube Noob
                                • May 2013
                                • 105

                                #9345
                                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                                Algselt postitas näpitsad Vaata postitust
                                Peaks olema selles aknas kus saad depo summat sisestada.

                                mul ei ole :S
                                vanasti nagu oli.



                                asi sai selgeks, mul mingi vana boonus kehtib alles. Ja enne uut ei saa
                                tahtsin seda 4ja tasuta spin and go ticketit saada :) aga ei saa
                                Last edited by brunn; 05.02.15, 08:06. Põhjus: problem solved

                                Comment

                                Working...