*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #8851
    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Mis krdi asja.. Ei teadnudki, et $ to eur, eur to $ jne vahetusel on ka omad limiidid. Supporti kirjutada siis suurendavad seda?



    Miks sellisele asjale limiit on pandud. Kas pmst on võimalik valuutavahetusega ka teenida mingitmoodi?
    Last edited by VisaHing; 27.01.14, 08:01.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #8852
      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

      ei ole, ainult kaotada on võimalik..

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #8853
        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        Miks sellisele asjale limiit on pandud. Kas pmst on võimalik valuutavahetusega ka teenida mingitmoodi?
        Jah on küll ja sellepärast ongi limiit peal. Valuuvahetustega teenimine on Pokerstarsis keelatud.

        May I use PokerStars for Currency Speculation purposes?
        No. PokerStars' multi-currency features are intended to be used for playing the games and not for any other purpose. The use of PokerStars' multi-currency features for currency speculation is prohibited by our Terms of Service.

        If PokerStars has reasonable grounds to suspect that currency conversion transactions are being made for purposes other than play, we reserve the right to retroactively apply the full 1% (one percent) margin to the exchange rate, and take any other appropriate measure, which may include confiscation of funds and/or closing the player’s account with PokerStars.

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #8854
          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

          Aga kui default BR on eurides ja mängin dollari laudades siis probleemi vist ei teki?

          Comment

          • nocaring
            Räme Fish
            • Jun 2011
            • 24

            #8855
            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

            Algselt postitas Evikas Vaata postitust
            Valideerisin Pokerstarsi konto ID-kaardiga ära, et väljamakset teha, kui väljamakset hakkan tegema viskab ette akna, et valideeri konto, valin sealt valideeri ID-kaardiga, viskan PIN1 sisse ja Pokerstars viskab siis akna ette, et Teie pärisraha konto on nüüd valideeritud ja võite kõike teha aga kui proovin väljamakset siis jälle sama ring.
            kui sa ID kaardiga vlideerid ennast siis seal on ilusti kiri juures, et väljamakse tegemiseks on siiski vaja vajalikud koopiad saata, tuleb läbi lugede mis kastikestesse kirjutatud on enne kui OK vajutad

            Comment

            • Ecuador13
              🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
              • Aug 2009
              • 730

              #8856
              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

              Pokerstars.ee OS X tugi puudub? :O

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8857
                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                Aga kui default BR on eurides ja mängin dollari laudades siis probleemi vist ei teki?
                Mängimise eesmärgil on täiesti suva.

                Comment

                • ropka11
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1008

                  #8858
                  Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                  Nii hapusid laudu kui praegu on pole ammu enam olnud.

                  Comment

                  • Owner85
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 2146

                    #8859
                    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                    Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                    Nii hapusid laudu kui praegu on pole ammu enam olnud.
                    muig

                    Comment

                    • Ints
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1216

                      #8860
                      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                      Väike küsimus tekkis sellega, et millist valuutat keegi hetkel kasutab või on USD ja EUR kontod mõlemad korraga ?

                      Comment

                      • Cypher0
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 1512

                        #8861
                        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                        Algselt postitas Ints Vaata postitust
                        Väike küsimus tekkis sellega, et millist valuutat keegi hetkel kasutab või on USD ja EUR kontod mõlemad korraga ?
                        Mõlemad korraga. Minu paranoiaseier läks punase peale ja detectis et mõned sendid sessi jooksul kaotan kui edasi-tagasi autoconverdin pidevalt.

                        Comment

                        • CeuZ^
                          FPP Pro
                          • Jun 2012
                          • 258

                          #8862
                          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                          Kui kaua tavaliselt rahad tulevad Starsist eesti pankadesse?

                          Comment

                          • estdonk
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2011
                            • 450

                            #8863
                            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                            viimati kandsin neljapäeval SEB-i ja reedel oli kohal.

                            Comment

                            • MartinGarcia
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 517

                              #8864
                              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                              Algselt postitas CeuZ^ Vaata postitust
                              Kui kaua tavaliselt rahad tulevad Starsist eesti pankadesse?
                              Please note that it will take up to 72 hours for PokerStars to send your cashout for processing. Once your Direct Bank Transfer has been processed, it may take 2-5 business days to appear on your bank statement.

                              E: suht oleneb ka, vahest järgmine päev üle juba

                              Comment

                              • Ermii
                                Õpihimuline Mängur
                                • May 2009
                                • 402

                                #8865
                                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                                Algselt postitas Ints Vaata postitust
                                Väike küsimus tekkis sellega, et millist valuutat keegi hetkel kasutab või on USD ja EUR kontod mõlemad korraga ?

                                Comment

                                Working...