Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***
Endal olid aint 0.02/0.05 euro lauad lahti....keegi, kellel oli USD oma, võiks öelda, kui kätte saab, siis teab, kas tuleb või ei tule
.
Endal olid aint 0.02/0.05 euro lauad lahti....keegi, kellel oli USD oma, võiks öelda, kui kätte saab, siis teab, kas tuleb või ei tule
.
Comment