*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • supernova66666
    Grinder
    • Nov 2012
    • 732

    #8101
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Muu vist toimib, aga MTT jms on pausi peal?
    Ei viitsi väga oodata enam oma ühte turniiri aga deep olen rsk :D
    MTT ja SNG ei liigu kindlasti.
    Cashi kohta ei oska midagi öelda.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #8102
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Nüüd korras, aga ühel turnal just enne disconnecti võitsin päris solid poti, kui nüüd korda tagasi läks oli olukord nagu tagasi keritud ja veel vähem stacki käes kui enne antud kätt.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #8103
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        Nüüd korras, aga ühel turnal just enne disconnecti võitsin päris solid poti, kui nüüd korda tagasi läks oli olukord nagu tagasi keritud ja veel vähem stacki käes kui enne antud kätt.
        Mul oli sama, viimane jaotus oli tagasi keritud, mul oli rohkem chippe kui muidu :D

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #8104
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Mis juhtus nendega, kes viimane käsi välja kukkusid? Toodi sisse tagasi :D ?

          Peale restarti toimusid erinevad anomaaliad üleüldse Starsis. Võtsin 3 15$ hyperit. Kõik vastased olid sit out ja blindisin nad 1-miniga 0 ( shame on me ). Ilmselgelt ei avanenud vastastel lauad mingil x põhjusel. Sama oli turnadel.

          Lisaks sellele ei töötanud ka cashier mul xd

          Comment

          • The_Meer
            Grinder
            • Apr 2010
            • 765

            #8105
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            kuhu ma selle scoopi boonuskoodi kirjutada saan, kui ma depon, see koht tuleb alles siis, kui mind juba panga lehele viskab?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #8106
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
              kuhu ma selle scoopi boonuskoodi kirjutada saan, kui ma depon, see koht tuleb alles siis, kui mind juba panga lehele viskab?
              Cashierisse. Seal kuhu trükid summa, seal all on ka boonuskoodi lahter.

              Comment

              • The_Meer
                Grinder
                • Apr 2010
                • 765

                #8107
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                rääksin jah live suppordiga ka, millegi pärast mul seda lahtrit pole:S

                Comment

                • Strawberry
                  Varasemalt kasutaja "romeo"
                  • Aug 2012
                  • 1229

                  #8108
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
                  rääksin jah live suppordiga ka, millegi pärast mul seda lahtrit pole:S
                  Kõlab nagu tegid cashouti enne depoma hakkamist.

                  Comment

                  • Viiidrik
                    Jube Noob
                    • Dec 2009
                    • 128

                    #8109
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Kellelgi veel probleem, et ei lase cashouti teha?

                    Comment

                    • PokerStars Regina
                      PokerStarsi Esindaja
                      • Jan 2011
                      • 254

                      #8110
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Miks Pokerstars korraldab kehva ja petliku struktuuriga turniire? Tegu on $10+R turniiriga. Rebuy'd saab teha esimesed 60 minutit. Peale seda on võimalik teha add-on ning tasemed hakkavad taaskord 40/80 panustega.

                      Ühesõnaga teede hilise registreerumise 59. minutil koos kahe rebuy ja ühe add-on'iga ning alustad turniiri 5500 stäkiga ehk 68.75 BB-ga. Samal ajal osad mängijad, kes ei heitnud pilku struktuurile ja saavad näiteks 50. minutil bad beat'i peavad nüüd siiski tegema double rebuy ja add-on'i, sest muidu nende sisseostud muutuvad surnud rahaks või mängija, kes ei tea, et struktuur algab nullist loobubki rebuy'st 50. minutilkuna see annab kõigest 10BB (1 rebuy = 5BB)

                      Turniir, millest räägin

                      Ranka ma saadan su kommentaarid edasi.

                      Comment

                      • PokerStars Regina
                        PokerStarsi Esindaja
                        • Jan 2011
                        • 254

                        #8111
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Täna on mu viimane päev klienditoes! Lähen üle uuele positsioonile, kuid jään PokerStarsi! Seega täitsa ära ei kao, vahest lippan foorumitest läbi, kuid ametlikult võtab üle Marika, kes on juba Teile siin ka vastanud, seega kui Teil on küsimusi, on ta Teile meeleldi nõus vastama, nii tihti kui võimalik.

                        Mul oli heameel Teiega suhelda ja kohtumiseni peatselt!

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #8112
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
                          Täna on mu viimane päev klienditoes! Lähen üle uuele positsioonile, kuid jään PokerStarsi! Seega täitsa ära ei kao, vahest lippan foorumitest läbi, kuid ametlikult võtab üle Marika, kes on juba Teile siin ka vastanud, seega kui Teil on küsimusi, on ta Teile meeleldi nõus vastama, nii tihti kui võimalik.

                          Mul oli heameel Teiega suhelda ja kohtumiseni peatselt!
                          Said ametikõrgendust? :P
                          Edu!

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #8113
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
                            Täna on mu viimane päev klienditoes! Lähen üle uuele positsioonile, kuid jään PokerStarsi! Seega täitsa ära ei kao, vahest lippan foorumitest läbi, kuid ametlikult võtab üle Marika, kes on juba Teile siin ka vastanud, seega kui Teil on küsimusi, on ta Teile meeleldi nõus vastama, nii tihti kui võimalik.

                            Mul oli heameel Teiega suhelda ja kohtumiseni peatselt!
                            Ma armastan sind ka.

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #8114
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
                              Täna on mu viimane päev klienditoes! Lähen üle uuele positsioonile, kuid jään PokerStarsi! Seega täitsa ära ei kao, vahest lippan foorumitest läbi, kuid ametlikult võtab üle Marika, kes on juba Teile siin ka vastanud, seega kui Teil on küsimusi, on ta Teile meeleldi nõus vastama, nii tihti kui võimalik.

                              Mul oli heameel Teiega suhelda ja kohtumiseni peatselt!

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #8115
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
                                Täna on mu viimane päev klienditoes! Lähen üle uuele positsioonile, kuid jään PokerStarsi! Seega täitsa ära ei kao, vahest lippan foorumitest läbi, kuid ametlikult võtab üle Marika, kes on juba Teile siin ka vastanud, seega kui Teil on küsimusi, on ta Teile meeleldi nõus vastama, nii tihti kui võimalik.

                                Mul oli heameel Teiega suhelda ja kohtumiseni peatselt!
                                Kõike toredat aga ehk tuleb viimaks ikka pilt ka ära?

                                Comment

                                Working...