*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Strawberry
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    • Aug 2012
    • 1229

    #7801
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Algselt postitas MMart Vaata postitust
    Kui kaua läheb raha swedbankist pokerstarsi üle. Tegin selle ülekande isikukoodiga kuna id-kaardiga mul ei lase millegi pärast ülekannet teha. Id kaardi mõlemast küljest on verification@pokerstar.com-ile kiri saadetud. Oskab keegi õelda kaua see raha muidu üle läheb niimoodi tehes.
    1 tööpäev imo

    Comment

    • Trapface
      Jube Noob
      • Feb 2012
      • 197

      #7802
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Zoom turniiride igatsejatele on täna jälle mõned beta turkad kavas. Kell 20:11, 22:11, 00:11.

      Comment

      • cpkr
        Jube Noob
        • Nov 2012
        • 195

        #7803
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        ei tea kas õige topic küsida kuid miks pokernews weekly 5k canceled on?

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #7804
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          kellelgi veel starsi connetcion jamab? muude saitidega korras :/

          Comment

          • estdonk
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2011
            • 450

            #7805
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            jah, just viskas endal ka disconnecti. nett toimis.

            Comment

            • Tehing
              Räme Fish
              • Jan 2013
              • 6

              #7806
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              viskab mind sitoutti iga 5 minuti tagant

              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #7807
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Sama siin, tho näitab et ühendus isle of mani jms. serveritega 100%.

                Comment

                • ropka11
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1008

                  #7808
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Vahepeal jamab jah stars.
                  Kas sellel RSA turvaseadel peavadki paroolid ees vilkuma koguaeg.Muidugi mul praegu veel valideerimata.
                  MB tokenil ju muidu paroole ees ei ole, vajutad nuppu tuleb parool ette ja kaob mõne aja pärast ära.

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #7809
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    In b4 black friday.
                    Muuseas- millal umbes võiks seekordne road to milestone hand promo pihta hakata?
                    Ning kas saaks ametliku vastuse sellele kehvale ühenduse probleemile? Ei ole kuigi mugav grindida, kui teadmata ajahetkel kaob just starsiga ühendus ära ja rikub ju mängu kvaliteeti.

                    Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                    Vahepeal jamab jah stars.
                    Kas sellel RSA turvaseadel peavadki paroolid ees vilkuma koguaeg.Muidugi mul praegu veel valideerimata.
                    MB tokenil ju muidu paroole ees ei ole, vajutad nuppu tuleb parool ette ja kaob mõne aja pärast ära.
                    Muuseas, hiinlased üritasid RSA turvalisusega tegeleva organisatsiooni serveritesse tungida hiljuti. Nii, et kes teab, mis seal taga olla võib.... http://www.nytimes.com/2013/02/19/te...t-us.html?_r=0
                    Last edited by Vandalar; 21.02.13, 12:07.

                    Comment

                    • Murdock
                      Grinder
                      • Jun 2010
                      • 690

                      #7810
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Kui ma ei eksi siis täna õhtul peaks juba hakkama milestone trall pihta!

                      Comment

                      • PokerStars Regina
                        PokerStarsi Esindaja
                        • Jan 2011
                        • 254

                        #7811
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Algselt postitas cpkr Vaata postitust
                        ei tea kas õige topic küsida kuid miks pokernews weekly 5k canceled on?
                        Paraku on 20. veebruaril plaanitud PokerNews $5K Freeroll tühistatud tehnilise probleemi tõttu.

                        Vabandame tekkinud ebameeldivuse pärast kuid kinnitame, et kõik mängijad kes kvalifitseerusid antud freerollile, saavad ikkagi pileti mida on võimalik kasutada 27. veebruaril toimuval asendus freerollil. Hetkel pole kellaaeg kindlaks määratud, soovitan lobbyil silma peal hoida.

                        Comment

                        • PokerStars Regina
                          PokerStarsi Esindaja
                          • Jan 2011
                          • 254

                          #7812
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          kellelgi veel starsi connetcion jamab? muude saitidega korras :/
                          Kui on probleemid, palun kirjutage klienditoele, laseme tehnilisel osakonnal ülevaadata. Hetkel olen näinud vaid väga üksikuid mängijaid selle probleemiga.

                          Comment

                          • ropka11
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1008

                            #7813
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                            In b4 black friday.
                            Muuseas- millal umbes võiks seekordne road to milestone hand promo pihta hakata?
                            Ning kas saaks ametliku vastuse sellele kehvale ühenduse probleemile? Ei ole kuigi mugav grindida, kui teadmata ajahetkel kaob just starsiga ühendus ära ja rikub ju mängu kvaliteeti.


                            Muuseas, hiinlased üritasid RSA turvalisusega tegeleva organisatsiooni serveritesse tungida hiljuti. Nii, et kes teab, mis seal taga olla võib.... http://www.nytimes.com/2013/02/19/te...t-us.html?_r=0
                            Hiinlased hiinlasteks aga sellel RSA-l peavadki siis või paroolid kogu aeg ees vilkuma või.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #7814
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                              Vahepeal jamab jah stars.
                              Kas sellel RSA turvaseadel peavadki paroolid ees vilkuma koguaeg.Muidugi mul praegu veel valideerimata.
                              MB tokenil ju muidu paroole ees ei ole, vajutad nuppu tuleb parool ette ja kaob mõne aja pärast ära.
                              Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                              Hiinlased hiinlasteks aga sellel RSA-l peavadki siis või paroolid kogu aeg ees vilkuma või.
                              Starsi support oli just siin... Dunno.

                              Comment

                              • Majandaja
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 2133

                                #7815
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
                                Kui on probleemid, palun kirjutage klienditoele, laseme tehnilisel osakonnal ülevaadata. Hetkel olen näinud vaid väga üksikuid mängijaid selle probleemiga.
                                Mul juhtus ka seda täna mitmeid korda, kuigi näitas, et connection 100%. Kõik muu toimis, sest ühel korral käis samal ajal ka skype kõne ja see töötas perfektselt. Asi ei saand olla internetiühenduses.

                                Comment

                                Working...