*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • munapea
    Räme Fish
    • Apr 2009
    • 3

    #241
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Selline probleem, siis et ühel mu sõbral ei ole pokertarsi lobbys kassat...
    Millest selline imelik asi, äkki on mingid vajalikud väljad täotmata vms...
    Oskab keegi äkki aidata.

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #242
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas munapea
      Selline probleem, siis et ühel mu sõbral ei ole pokertarsi lobbys kassat...
      Millest selline imelik asi, äkki on mingid vajalikud väljad täotmata vms...
      Oskab keegi äkki aidata.
      Mis seal kassa asemel on?
      Kassa asub paremal all nurgas muidu.

      Comment

      • munapea
        Räme Fish
        • Apr 2009
        • 3

        #243
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Ma tean jah, aga tal ainult kellaaeg seal ja ei midagi muud, samuti ei aita ctrl+4 vajutamine mis peaks kassa ette tooma, ega ka miski muu

        Comment

        • surka
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 336

          #244
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          täpselt ei mäleta küll, aga kas seal mingit kassa aktiveerimis teemat ei olnud?

          Comment

          • munapea
            Räme Fish
            • Apr 2009
            • 3

            #245
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Leidsin vastuse juba.

            Comment

            • masterpuppet
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2094

              #246
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Anna siin ka teada, kuidas asja lahendasid. Siis järgmine kord kaasfoorumlastel teada.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #247
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas surka
                Küsimus raha väljakandmse kohta
                siit saan aru, et kui starsis cässauti teha, siis peaks kahe päevaga raha eesti pangakontol olema, kuid starsi kodukal on raha väljavõtmise koha peal märgitud onlne bank transferi taha rist, et nagu ei saakski online pangaülekandega raha välja võtta?
                kas keegi võiks mind lähemalt valgustada antud küsimuses?
                Kui sa kannad raha sisse SEB kontolt (kasutades nende pangalinki), siis pead ka sinna saama välja kanda. Kui sa ei kanna raha sisse SEB kontolt, siis saad pangakontole kanda, kui teed väljamakse, mis on suurem, kui $5000. Kunagi oli vähemalt selline reegel, enam ei tea ehk on muutnud. Muidu "Wire Transferi" valikut ei olnud aga kui $5000 väljamakse juures see tuli juba nähtavale.

                Algselt postitas kurikael
                CAPTCHA kood on tavaline tähtede jada, nende turvalisus peitub vaid selles, et nad on kirjutatud väga segasele taustale, mis muudab nende automaatse tuvastamise võimalikult tülikaks.

                Muide mis saab, kui mul on chat üldse kinni keeratud või on mul stabiilselt chati akna asemel avatud nt statistika andmed?
                See avanabe chati aknasse eraldi "tabina" nagu need Statistika, chat jne ja tõenäoliselt seal su chati reeglid ei kehti.

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #248
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas munapea
                  Selline probleem, siis et ühel mu sõbral ei ole pokertarsi lobbys kassat...
                  Millest selline imelik asi, äkki on mingid vajalikud väljad täotmata vms...
                  Oskab keegi äkki aidata.
                  Teistele teadmiseks, et sellele probleemile on väga lihtne lahendus. Nimelt kui Starsi soft on alla laetud pokerstars.net adrelt, siis seal ei olegi cashieri nuppu olemas naq ei ole seal ka ühtegi real money game. Tuleb lihtsalt tarkvara laadida pokerstars.com lehelt ning asi korras. Kasutajanimed ja paroolid toimivad mõlemas. 8)

                  Comment

                  • goldec

                    #249
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas lebovend
                    krediitkaardile v6i deebetkaardile?
                    Otse pangakontole.

                    Comment

                    • lebovend
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2420

                      #250
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Ma lugesin mujalt ka seda asja ning olengi siiamaani leidnud kaht erinevat varianti juttu,
                      mõni väidab, et ikka chatiaknas on see kiri(raske ette kujutada neid CAPTCHA asju chatiaknas),
                      teised räägivad, et popib siiski uus aken ette(mis tunduks reaalne).

                      EDIT: Nevermind this fucking post....v2ga veider, vajutasin "New" nupule, j6udsin siia topicusse lk. 8,
                      ja siis panin reply, kirjutan oma posti valmis ja siis avastan, et siin topicus on olemas lk 9,kus on juba
                      k6ik vastused olemas.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #251
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        2p2-s levivad jutuksed, et kui mängida Starsi nime alt WSOP Main Eventi siis saab 100,000 VPP-d selle eest.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #252
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Teadaanne!

                          PokerStars'is 20% up to $120 reload boonus. Reload boonusele kvalifitseerumiseks tuleb teha deposiit ajavahemikus 21. Aprill 14:00 ET kuni Aprill 30, 23:59 ET (Eesti aja järgi peaksid olema: 21:00, 21 aprill - 1. mai, 06:59) ja kasutada boonuskoodi: 09series

                          See, kui palju VPP-sid on vaja, seda ma ei leidnud :(

                          Maksimaalse boonuse saamiseks tuleb teha $600 deposiit.

                          Lisainfo: http://www.pokerstars.com/poker/prom...p-20/?utm_id=5

                          Comment

                          • lebovend
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2420

                            #253
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            20 korda boonusesummat pead VPPsid koguma.

                            Comment

                            • kilu6
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1305

                              #254
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas ranka
                              Teadaanne!

                              PokerStars'is 20% up to $120 reload boonus.
                              Maksimaalse boonuse saamiseks tuleb teha $600 deposiit.
                              Siis Starsis umbes korra kolme kuu tagant need reloadid.
                              Viimane oli 20% up to $250, 25% lisarb%ga SNGde puhul (st 20xVPP), siis kui oli 25billion nädal.
                              Üleeelmine oli 20% up to $150, samuti 20xVPP, kuskil oktoobris.

                              Tasub alati täismats summa ära lükata, sest aega on alati olnud pool aastat clearimiseks, vana bonus võib all olla ning 25% reikbäkki on ka koos näiteks silverstari 10%ga (?) juba normaalne.

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #255
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Tõesti nõme küsimus, aga mis siis saab kui Timi kaudu võtan välja ja lükkan kohe sisse tagasi?

                                Comment

                                Working...