*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #7276
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ei saa tradeda, sest buddytransferid on Pokerstars.ee-s keelatud

    Comment

    • Foux
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 486

      #7277
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Mingi kahtlane kala on Starsis. Mängisin eile 2el erineval laual mängijaga checkson1986. Kumbki kord HUD state lauda ei kuvanud (teiste laudadega oli kõik korras). Ja täna jälle kohtasin seda tüüpi enda lauas ja HUD magab. What kind of sorcery is this?

      E: Ja kui lauast lahkub, siis statid nagu niuhti lauas
      Last edited by Foux; 19.09.12, 19:40.

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #7278
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Algselt postitas Foux Vaata postitust
        Mingi kahtlane kala on Starsis. Mängisin eile 2el erineval laual mängijaga checkson1986. Kumbki kord HUD state lauda ei kuvanud (teiste laudadega oli kõik korras). Ja täna jälle kohtasin seda tüüpi enda lauas ja HUD magab. What kind of sorcery is this?

        E: Ja kui lauast lahkub, siis statid nagu niuhti lauas
        IMO peaksid HUD-i tootja supporti kirjutama sellest.

        Comment

        • con
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1954

          #7279
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          jep, tõenäoliselt tüüp mingi bug'ise nicki endale luckinud.

          Comment

          • Steven Murd
            Julm Donk
            • Sep 2012
            • 53

            #7280
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #7281
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              kui suur on teenustasu kui ma Starsi dollareid Swedbanga eurodeks saadan?

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #7282
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                kui suur on teenustasu kui ma Starsi dollareid Swedbanga eurodeks saadan?
                Saada Starsi eurod Swedbanki eurodeks?

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #7283
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                  Saada Starsi eurod Swedbanki eurodeks?
                  huvitav mõte.. siis võtab stars 1% vahelt.
                  • How are PokerStars’ exchange rates calculated?
                  • PokerStars’ exchange rates are calculated using the current mid-market exchange rate provided by Reuters, plus a margin of 1%. The rates are updated on a regular basis throughout the day.PokerStars will waive this margin, as long as the funds are used to play the games, not for currency speculation or any other purpose. Effectively, this means that currency conversions performed in the PokerStars client will use the Reuters mid-market rate without any adjustments.
                    PokerStars will use Reuters' mid-market rate without any adjustments for any deposits or cashouts that are performed in a supported account currency (US Dollars, Euro, British Pounds or Canadian Dollars). For deposits and cashouts in other currencies, PokerStars will waive half of the 1% margin, making the effective margin 0.5%.
                    Note that where PokerStars has reasonable grounds to suspect that currency conversion transactions are being made for purposes other than play, we reserve the right to retroactively apply the full 1% (one percent) margin to the exchange rate.
                    PokerStars reserves the right to change the way exchange rates are calculated without notice.
                  aga palju siis vahelt võetakse kui starsist saadan dollarid swedi?

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #7284
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    no teed endale € konto ka starsi cashieri. Mängid mõned € lauad. Mängid veel natuke. Ja siis kannad €€€ välja €€€ kontolt. Ei ole seal mingit protsenti vahel imo.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #7285
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Ma pole aru saanud, et üldse midagi kaotaks. Pideval daalad välja kandnud. Imo enne viimast kinnitavat klikki näed mitu euri need daalad väärt. Täpselt see summa ka mu kontole alati ka laekunud on.

                      Comment

                      • lauri89
                        FPP Pro
                        • Jan 2010
                        • 206

                        #7286
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Kunas tulevad ZOOMi MTT-d?

                        Comment

                        • basiilik
                          Julm Donk
                          • Nov 2010
                          • 38

                          #7287
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Krt ma ei saa aru persse vabandust aga ps lagib mul pidevalt,siis disconnectib ja kui ma HU mängib ajab see ikka rämedalt tilti.Net töötab kõik hästi paned mingi video youtubist laadima ja laeb kiirest.Proovisin ka tarkvara unistallida ja siis jälee peale võtta ikka krt yks sama jama.

                          Comment

                          • basiilik
                            Julm Donk
                            • Nov 2010
                            • 38

                            #7288
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Äkki on viga ikka ebastabiilses elioni yhenduses ?

                            Comment

                            • bluetramm
                              Julm Donk
                              • Aug 2009
                              • 74

                              #7289
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Algselt postitas basiilik Vaata postitust
                              Äkki on viga ikka ebastabiilses elioni yhenduses ?
                              tee modemile restart (voolujuhe välja paariks minutiks) - mul aitas see lagi vastu

                              Comment

                              • basiilik
                                Julm Donk
                                • Nov 2010
                                • 38

                                #7290
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Point see et nett töötab mul laitmatult, mõtlen kui surfata või midagi allalaadida, ei saa pointile pihta kus võib olla kala?Aga mul muidu netipulk.Sõbral töötab jumala hästi tal ka netipulk.

                                Comment

                                Working...