Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***
Mul on seda korduvalt ette tulnud. Just siis kui ühendus endal ebastabiilne on. Näen ise, et timebank läheb käima, diiler juba seletab, et "tolmuahv, you need to act & shit" ja midagi teha ei saa. Endal on see selgelt kodus ühenduse viga, mida Elion ei suuda parandada. Pakun, et olen 0.5-1% ROI-st kaotanud sellepärast HT-des lifetime.
Algselt postitas jasssass
Vaata postitust
TC
Comment