*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SANGPOMM
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 479

    #7111
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Starsist Swedi, mitu päeva tavaliselt?

    Comment

    • jasssass
      Vana Tegija
      • Sep 2010
      • 1200

      #7112
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Kas starsis mingi update vms? Ei lase sisse

      Comment

      • minbetmillionaire
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2010
        • 363

        #7113
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        serveri resa, kestvust ei tea

        Comment

        • -Siim-
          Julm Donk
          • Dec 2008
          • 56

          #7114
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          umbes pool tundi kestvus

          Comment

          • jasssass
            Vana Tegija
            • Sep 2010
            • 1200

            #7115
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            ok tänks, ärkasin just ja ei tea halligi :)

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #7116
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Peale tänast restarti lakkas osades laudades toimimast auto rebuy. Seoses sellega tekkis mul järgnev kahetsusväärne olukord. Obv olin unustanud reloadida. Mis arvate, kas peaksin starsi supporti saatma arupärimise ja küsima hüvitist, kuna ilmselgelt nende kala tõttu jäin ilma 155$?

              Poker Stars $400.00 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 1849570
              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

              SB: $419.89
              BB: $477.31
              UTG: $447.40
              UTG+1: $192.40
              MP: $212.06
              CO: $465.06
              Hero (BTN): $244.84

              Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN with A A
              1 fold, UTG+1 raises to $10, 2 folds, Hero calls $10, 1 fold, BB calls $6

              Flop: ($32.00) 5 7 A (3 players)
              BB checks, UTG+1 bets $15.28, Hero calls $15.28, BB calls $15.28

              Turn: ($77.84) Q (3 players)
              BB checks, UTG+1 checks, Hero bets $40.00, BB calls $40, UTG+1 folds

              River: ($157.84) 3 (2 players)
              BB checks, Hero bets $112.00, BB raises to $362, Hero calls $67.56 all in

              Final Pot: $516.96
              BB shows 7 7
              Hero shows A A
              Hero wins $514.16
              (Rake: $2.80)

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #7117
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Kindlasti küsiks kompensatsiooni. Selgitad, et mängid mitmeid laudu korraga ja ei märganud lihtsalt, et stack reloadimata.

                Comment

                • Supsti
                  Grinder
                  • Dec 2008
                  • 863

                  #7118
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Oleks sul seal seitsmed olnud, siis Stars oleks võinud sult raha juurde küsida?

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #7119
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas Supsti Vaata postitust
                    Oleks sul seal seitsmed olnud, siis Stars oleks võinud sult raha juurde küsida?

                    oleks-poleks. Me räägime antud situatsioonist.

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #7120
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                      oleks-poleks. Me räägime antud situatsioonist.
                      Küsida võib alati, aga päris pühakud on nad kui sulle tõesti kompenseerivad selle.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #7121
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                        Peale tänast restarti lakkas osades laudades toimimast auto rebuy. Seoses sellega tekkis mul järgnev kahetsusväärne olukord. Obv olin unustanud reloadida. Mis arvate, kas peaksin starsi supporti saatma arupärimise ja küsima hüvitist, kuna ilmselgelt nende kala tõttu jäin ilma 155$?

                        Poker Stars $400.00 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 1849570
                        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                        SB: $419.89
                        BB: $477.31
                        UTG: $447.40
                        UTG+1: $192.40
                        MP: $212.06
                        CO: $465.06
                        Hero (BTN): $244.84

                        Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN with A A
                        1 fold, UTG+1 raises to $10, 2 folds, Hero calls $10, 1 fold, BB calls $6

                        Flop: ($32.00) 5 7 A (3 players)
                        BB checks, UTG+1 bets $15.28, Hero calls $15.28, BB calls $15.28

                        Turn: ($77.84) Q (3 players)
                        BB checks, UTG+1 checks, Hero bets $40.00, BB calls $40, UTG+1 folds

                        River: ($157.84) 3 (2 players)
                        BB checks, Hero bets $112.00, BB raises to $362, Hero calls $67.56 all in

                        Final Pot: $516.96
                        BB shows 7 7
                        Hero shows A A
                        Hero wins $514.16
                        (Rake: $2.80)
                        Enda tähelepanematusest tekkinud viga, mille eest küll midagi ei tohiks saada.

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #7122
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          No ma olen ikkagi seisukohal, et minu tähelepanematus on tingitud nende softi poolsest kalast ja seega saatsin kirja ära. Eks näis, mis vastatakse. Hoian asjaga kursis.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #7123
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                            No ma olen ikkagi seisukohal, et minu tähelepanematus on tingitud nende softi poolsest kalast ja seega saatsin kirja ära. Eks näis, mis vastatakse. Hoian asjaga kursis.
                            Mina ja ka tõenäoliselt PokerStars on seisukohal, et nemad on tulnud just SINULE vastu, investeerinud aega ja raha ning teinud sinule mängimise mugavamaks auto reloadi näol. Kui sina hakkad seda neile ette heitma ja PokerStars peaks reaalselt raha maksma siis on neil odavam näitena see feature eemaldada.

                            Muideks pokkerimajanduse mõttes on auto reload halb - PokerStars tahaks, et kõikidel mängijatel oleksid võimalikult väiksed stäkid. Nõrgem mängija kaotab nii vähem aga PokerStars saab selle pealt sama palju raha.

                            Analoogse näitena tooksin, et kui sul on nupud 1/2 pot, 3/4 pot ja pot. Sa oled harjunud alati panustama POT drawisel boardil, seekord nupud kadunud ja paned oma lohakusest pool panka. Fish tõmbab draw kokku, sa kaotad stäki ja sa lähed süüdistama PokerStarsi, et teie pärast tõmbas fish välja ehk sai oddsid.

                            Lisaks veel, et sellise juhtumi puhul on ettevõttel -ev maksta raha, kuna seda saaks abuseda (ala flipi seisus flippad pooliku stäkiga - kaotad stäki siis nõuad raha, võidad oled vait) või siis väiksemad võrgud, kus reload kogu aeg jamab: ipoker, merge, cake siis need peaksid olema ammu pankrotis.

                            PS! Kui sa üritad siin mingit paralleeli tuua PokerStarsi disconnect poliitikaga, kus VIP mängijaid HUSNG-des refunditakse siis peaksid mõistma, et üks on sinu lohakus ja teine halb netiühendus, mis kindlalt fikseeritud ning mängijatele vastu tulemine.

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #7124
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Ma tegelikult mõistan sind väga hästi ja oleksin üllatunud, kui tuleb positiivne vastus neilt. Kuid siiski küsija suu pihta ei lööda ju

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #7125
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                155$ on arvel. Superb klientidest lugupidamine starsi meeskonna poolt.

                                Comment

                                Working...