*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #7081
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Lihtsalt huvipärast tahaks teada mil viisil see oma riigi supportimine väljendub. Hetkel tundub, et teistel lihtsalt kergem selgeks teha kust pärit oled. Seda enam, et eestlasi peetakse üldiselt headeks mängijateks.

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #7082
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
      http://www.pokerstars.ee/en//poker/p...e-happy-hours/

      Selline asi siis, kõlab hästi.

      E: Peaks algama siis eesti aja järgi kell 13.00, 19.00 ja 04.00, arvutasin õigesti?
      Muidugi tore, et PS ei ole kampaaniaid täiesti ära unustanud oma turunduses, aga reaalselt siin midagi hõisata küll pole. Peale FT kadumist on need promotionid suhteliselt kaheldava väärtusega.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #7083
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
        Muidugi tore, et PS ei ole kampaaniaid täiesti ära unustanud oma turunduses, aga reaalselt siin midagi hõisata küll pole. Peale FT kadumist on need promotionid suhteliselt kaheldava väärtusega.
        Võrdle PokerStarsi teiste pokkeritubadega - absoluutselt kogu aeg on PokerStarsis midagi toimumas ja arvesse võetakse erinevaid mängijaid: turniriide mängijaid (festivalid), noobid (MM, reload, freerollid), rahalaudade mängijad (milestone hands, happy hours) jne. Nüüd kohe tulekul 85 billioni promo, WCOOP jne.

        Ükski teine tuba ei saa ligilähedalegi. Lähim konkurent on PartyPoker, kui pidada silmas litsentseeritud tube siis teinekord on kuid vaikus ennem kui midagi huvitavat tuleb. Labane reigi-ralli ei ole huvitav btw.

        Kokkuvõtvalt tahan öelda, et minu arvates teed PokerStarsile liiga.

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #7084
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Kokkuvõtvalt tahan öelda, et minu arvates teed PokerStarsile liiga.
          Ma ei usu, et ma kellelegi liiga teen (ja see pole ka eesmärk), kui ütlen, et peale peamise konkurendi turult kadumist on kampaaniad ja nendest tulenev lisaväärtus kahanenud. See on asjade loomulik käik, kui sa ei pea enam klientide pärast vanal tasemel võitlema.

          Kuna ma ei ole elukutseline mängija, siis ma ei oska kahjuks tuua võrdlusena välja teiste tubade pakkumisi.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #7085
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
            Ma ei usu, et ma kellelegi liiga teen (ja see pole ka eesmärk), kui ütlen, et peale peamise konkurendi turult kadumist on kampaaniad ja nendest tulenev lisaväärtus kahanenud. See on asjade loomulik käik, kui sa ei pea enam klientide pärast vanal tasemel võitlema.

            Kuna ma ei ole elukutseline mängija, siis ma ei oska kahjuks tuua võrdlusena välja teiste tubade pakkumisi.
            Ma enam ei mäleta, mis promod olid toona PokerStarsil aga Sina peaksid neid mäletama - kas saaksid mõned näited tuua?

            Comment

            • ropka11
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1008

              #7086
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Kokkuvõtvalt tahan öelda, et minu arvates teed PokerStarsile liiga.
              Arvan siiski, et pokerstarsi kasumimarginaal on teistest tubadest kõvasti kõrgem.
              Mis neil viga siis näpuotsaga jagada siia sinna.
              Nojah hea turundus kui nii kogenud pokkerihundi kui Ranka ka ära petavad-näe kui toredad poisid teevad igasuguseid promosid.

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #7087
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Ma enam ei mäleta, mis promod olid toona PokerStarsil aga Sina peaksid neid mäletama - kas saaksid mõned näited tuua?
                reload

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #7088
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  asi on selles, et sellises kontekstis võib imo vaadata PS-i kui firmat, mitte kui pokkerituba kui võrrelda teiste teenusepakkujatega.
                  st. et PS-i teenistus tuleb ainult pokkerist, pea kõigil teistel sitedel on kõrval kasiino ja spordiennustus, mis toovad mitmeid(loe: kümneid) kordi suuremat tulu, kui pokker.
                  enamus juhtudel on pokker lisa-vidin, et tuua rohkem inimesi saidile(seal edasi casino jms). seega muud sided peavadki rohkem promosi tegema.
                  nii mõnegi saidi pokker toodab miinust iseseisvalt, kuid on nn värbaja ja pr rollis.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #7089
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                    Arvan siiski, et pokerstarsi kasumimarginaal on teistest tubadest kõvasti kõrgem.
                    Mis neil viga siis näpuotsaga jagada siia sinna.
                    Nojah hea turundus kui nii kogenud pokkerihundi kui Ranka ka ära petavad-näe kui toredad poisid teevad igasuguseid promosid.
                    Ma võrdlen PokerStarsi turuga ja turule alla ei jääda. Toon siis numbrilised näited suurtemate pokkeriruumide kohta ja seda regulaarse mängija silmade läbi ($3000 reiki kuus maksev tegelane) ehk aastas $36 000

                    • PokerStars: Supernova. Aastaga teenib ca. 200 000 VPP-d, mis teeb keskmiseks RB-ks 41-45%
                    • 888.com: VIP. 27% RB-d
                    • PartyPoker: Palladium Elite (nõks jääb puudu keskmisest aga suva, loeme): 35% RB-d.
                    • Ongame: 50-55% diilid saadaval aga võitvale reaalselt tähendab 40-45% RB-d
                    • iPoker: meile ainult Olympic-Online, vanas vääringus 37.5% ja nüüd Platinum/Diamond ning 55% RB-d


                    Lisame ka võrdlusesse Triobeti ja Paf'i kuna nad litsentseeritud. Triobetis 30%, läbi VIP'ide saad 50% ning Paf'is üle 30% keeruline saada.

                    Kõikidele lisanduvad kampaaniad, reload boonused, freerollid jms. Kui sa väidad, et PokerStars hoiab raha omale siis on see ju vale. Kui sa võtad volüümi vähemaks kukuvad kõikidel pokkeritubadel rakebackid, kui sa tõstad volüümi juurde on enamustel pokkeritubadel nimistus cap vastavalt: 888.com - 36%, OO: 55%, PartyPoker: 50% aga PokerStarsi RB tõuseb kuni: 78%.

                    EDIT:

                    Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                    reload
                    Reload boonused on PokerStarsis 3-4 korda aastas ja reeglina vahetult ennem suuremaid promosid nagu näiteks milestonekäed või siis turniiride festivalid.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #7090
                      PokerStars korraldab järjekordse $1 000 000 auhinnafondiga Red Spade Open pokkeriturn

                      PokerStars korraldab järjekordse $1 000 000 auhinnafondiga Red Spade Open pokkeriturniiri

                      12. augustil kell 22:00 toimub järjekordne Red Spade Open pokkeriturniir, millele on garanteeritud $1 000 000 suurune auhinnafond ja lisatud on $100 pearahad Team PokerStars Pro ja Team Online mängijate eest.

                      Last edited by ranka; 31.07.12, 16:14. Põhjus: Viga: Garanteeritud , mitte lisatud on $1m auhinnafond

                      Comment

                      • Heroiin
                        Bännitud
                        • Jul 2012
                        • 198

                        #7091
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Jamal ajal toimub kahjuks L - Eestis suurüritus Hauka Laat ja kes see Pühapäeva õhtuks ikka mänguvormi saab :D

                        Comment

                        • Tarq666
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 814

                          #7092
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Kellegil veel pokerstarsis hetkel lagib?

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #7093
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            eip, kõik on ok
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #7094
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Regina, kui ma suundun nt puhkusele Itaaliasse, Hispaaniasse või Prantsusmaale, millised võimalused on mul seal mängimiseks, kui üldse on?
                              Kas töötab variant, kui saadan Starsile kirja, et viibin X kuupäevadel ala Pariisis, kas pääsen saidile ligi ja saan mängida??


                              tyty

                              Comment

                              • Tarvi
                                PokerStarsi Esindaja
                                • Sep 2009
                                • 347

                                #7095
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                                Regina, kui ma suundun nt puhkusele Itaaliasse, Hispaaniasse või Prantsusmaale, millised võimalused on mul seal mängimiseks, kui üldse on?
                                Kas töötab variant, kui saadan Starsile kirja, et viibin X kuupäevadel ala Pariisis, kas pääsen saidile ligi ja saan mängida??
                                tyty
                                Kahjuks mitte. Klienditukke kirjutamine ei aita.

                                Comment

                                Working...