*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bestbefores
    Julm Donk
    • Sep 2010
    • 28

    #7066
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mul selline loll küsimus ,et stars küsib BIC koodi cash outil ,kust selle leida võin? Teistes tubades küll sellist imelikku asja pole varem küsitud
    Pank swedbank

    E: juba leidsin ,järgmine kord otsin rohkem enne kui lolli küsimuse esitan:d
    Last edited by bestbefores; 18.07.12, 19:30.

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #7067
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      Panen igaks juhuks siia ka - vb pole TN vaid Starsi probleem ikkagi. Selline kala lambist tekkinud - waitinglisti laud kui ette hüppab ja kui ma selle laua acceptin, siis uus laud ei ilmu enam ette vaid visatakse suvaliselt teiste laudade taha kuskile.
      Mul Tableninjat pole ja sama asi, kaob suvalisse kohta ära.

      Comment

      • viki
        Grinder
        • Apr 2010
        • 893

        #7068
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        Panen igaks juhuks siia ka - vb pole TN vaid Starsi probleem ikkagi. Selline kala lambist tekkinud - waitinglisti laud kui ette hüppab ja kui ma selle laua acceptin, siis uus laud ei ilmu enam ette vaid visatakse suvaliselt teiste laudade taha kuskile.
        Viimasest starsi updatest saadik mul ka nii.

        Comment

        • PokerStars Regina
          PokerStarsi Esindaja
          • Jan 2011
          • 254

          #7069
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
          Mul tekkis küsimus,et kuna kasutan pokerstars.com clienti ja see on registreeiritud mu vana austraalia aadressi peale, hetkel elan juba eestis ning ei plaani tagasi minna, et kas mul on võimalik kuidagi VIPpoest asju tellida, võtsin internetist ka selle vip poe FAQ lahti ja seal oli kirjutatud, et kui soovid teise aadressi peale saata siis saada neile eraldi kiri, nii.. Proovisin siis ükspäev vip poest omale pusa tellida, seal oli valikutes et muuda aadressi, seda ta laseb teha, aga riiki ei saa muuta. ning seal tuleb kohe peale seda panna linnuke, et see aadress on korrektne. Seega küsimus, et kas siis on üldse võimalik kuidagi lasta asju eesti saata või mitte ?
          Kui elad Eestis nüüd, peaksid konto ära vahetama .EE peale. Sul on endla lihtsam tulevikud ja hoiad ära igasugused probleemid väljamaksete puhul jne.

          VIP poe suhtes jah, kui soovid oma tooted saata teise riiki (erineb sinu registreeritud riigist) on võimalik, kuid seda saab teha vaid manuaalselt seega pead meile kirja saatma.

          Seega igaljuhul kiri supporti.

          Comment

          • PokerStars Regina
            PokerStarsi Esindaja
            • Jan 2011
            • 254

            #7070
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas OldFish Vaata postitust
            Õunamehed ei saagi mobiilset suve pokerstarsiga nautida... veel (N). Loodame, et järgmine uudis toob mobiilsed suvekiired ka ios seadmetele :)
            Jep, me loodame ka, et saame seda Teie varsti pakkuda :)

            Comment

            • PokerStars Regina
              PokerStarsi Esindaja
              • Jan 2011
              • 254

              #7071
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              Panen igaks juhuks siia ka - vb pole TN vaid Starsi probleem ikkagi. Selline kala lambist tekkinud - waitinglisti laud kui ette hüppab ja kui ma selle laua acceptin, siis uus laud ei ilmu enam ette vaid visatakse suvaliselt teiste laudade taha kuskile.
              Palun reportige sellised probleemid meile.

              Saada logifailid, kirjelda olukoda võimalikult täpselt ja lisa ekraanipilt kui võimalik.

              Comment

              • Konso
                Grinder
                • Nov 2009
                • 936

                #7072
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                Panen igaks juhuks siia ka - vb pole TN vaid Starsi probleem ikkagi. Selline kala lambist tekkinud - waitinglisti laud kui ette hüppab ja kui ma selle laua acceptin, siis uus laud ei ilmu enam ette vaid visatakse suvaliselt teiste laudade taha kuskile.
                Updatega nad puusse pannud jah seekord natuke.

                Comment

                • viki
                  Grinder
                  • Apr 2010
                  • 893

                  #7073
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Eile õhtul oli juba kõik nagu enne.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #7074
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas viki Vaata postitust
                    Eile õhtul oli juba kõik nagu enne.
                    word

                    Comment

                    • Supsti
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 863

                      #7075
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Kaks nädalat möödas, ikka ei midagi. Suht frustreeriv. Oli plaan kõvasti tuld anda suvel, aga mis sa teed kui ei lasta.
                      Last edited by Supsti; 22.07.12, 13:49.

                      Comment

                      • Cypher0
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 1512

                        #7076
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***



                        Selline asi siis, kõlab hästi.

                        E: Peaks algama siis eesti aja järgi kell 13.00, 19.00 ja 04.00, arvutasin õigesti?
                        Last edited by Cypher0; 24.07.12, 14:07.

                        Comment

                        • kassike
                          Räme Fish
                          • Sep 2011
                          • 21

                          #7077
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Täpselt ei teagi, aga et eestikeelsel lehel arvutati vähemalt täpselt samad ajad välja http://www.pokerstars.ee/poker/promo...e-happy-hours/

                          Comment

                          • reggie
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 1705

                            #7078
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Mu starsi avatar muutus ootamatult keset mängu inglise lipuks.. WTF?

                            Comment

                            • Hullapple
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2009
                              • 364

                              #7079
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              minu oma Hispaania lipuks, umbes minut hiljem muutus tagasi eelmiseks avatariks !?!?

                              EDIT> 10 sekki tagasi muutus uuesti Hispaania lipuks
                              Last edited by Hullapple; 25.07.12, 15:54.

                              Comment

                              • reggie
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 1705

                                #7080
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                http://www.pokerstars.ee/en//poker/p...-your-support/ Paanikaks siiski põhjust pole.

                                Comment

                                Working...