*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ropka11
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1008

    #7036
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tänud korda sain oli jah hidden.

    Comment

    • peete82
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1310

      #7037
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      kas keegi teab, kas saab kuidagi niiviisi, et Starsi sisse logides seda totakat bännerit ette ei viskaks?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #7038
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Algselt postitas peete82 Vaata postitust
        kas keegi teab, kas saab kuidagi niiviisi, et Starsi sisse logides seda totakat bännerit ette ei viskaks?
        Minu teada mitte.

        Comment

        • basiilik
          Julm Donk
          • Nov 2010
          • 38

          #7039
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Mul Pokerstars ilgelt lagib, proovisin uuesti tarkvara peale võtta aga ei midagi, vahest töötab normaalselt.
          Youtube videosi laeb ylikiiresti ja netis saab surfata ka väga kiiresti.
          Hakkab juba vaikselt koppa ette viskama et siuke jama koguaeg, kui tähtsal käel ma sit out!!!
          Milles võib probleem olla???

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #7040
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas basiilik Vaata postitust
            Mul Pokerstars ilgelt lagib, proovisin uuesti tarkvara peale võtta aga ei midagi, vahest töötab normaalselt.
            Youtube videosi laeb ylikiiresti ja netis saab surfata ka väga kiiresti.
            Hakkab juba vaikselt koppa ette viskama et siuke jama koguaeg, kui tähtsal käel ma sit out!!!
            Milles võib probleem olla???
            Kui absoluutselt kõik pokkeriprogrammid (HEM, PT3, Tableninja, AHK scriptid jne) on kinni, kas siis ikka läägib?

            Mul on olnud isegi nii, et kõik muud programmid töötavad laitmatult aga PokerStarsi tuleb disconnecting kiri ette.

            Comment

            • MeelisV
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1300

              #7041
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Algselt postitas basiilik Vaata postitust
              Mul Pokerstars ilgelt lagib, proovisin uuesti tarkvara peale võtta aga ei midagi, vahest töötab normaalselt.
              Youtube videosi laeb ylikiiresti ja netis saab surfata ka väga kiiresti.
              Hakkab juba vaikselt koppa ette viskama et siuke jama koguaeg, kui tähtsal käel ma sit out!!!
              Milles võib probleem olla???
              Ma pm lõunast saati Starsis sees olnud ja 0 lagi.

              Comment

              • basiilik
                Julm Donk
                • Nov 2010
                • 38

                #7042
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Ma hetkel ei kasuta progresi kuna palju mix game mängin, aga jah praegu töötab juba 3h normaalselt, pole probleeme olnud.Eks ma uuri enda yhenduse asja veel aga ikkagist olen katsetand ja nett jookseb muidu buenolt!

                Comment

                • Supsti
                  Grinder
                  • Dec 2008
                  • 863

                  #7043
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Pokerstarsi support keeldub kirjadele vastamast. Account on frozen juba pea 2 nädalat. Viimase sisulise kirja saatsin 6 päeva tagasi ja see saadeti case managerile edasi. 2 päeva tagasi saatsin lihtsalt supporti päringu küsimusega, kaua ma ootama pean? Seegi saadeti lihtsalt edasi. Mis nali see on?

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #7044
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas Supsti Vaata postitust
                    Pokerstarsi support keeldub kirjadele vastamast. Account on frozen juba pea 2 nädalat. Viimase sisulise kirja saatsin 6 päeva tagasi ja see saadeti case managerile edasi. 2 päeva tagasi saatsin lihtsalt supporti päringu küsimusega, kaua ma ootama pean? Seegi saadeti lihtsalt edasi. Mis nali see on?
                    miks kinni pandi?

                    Comment

                    • Supsti
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 863

                      #7045
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      No idea, lihtsalt küsisid id kaardi koopiat ja maksust pilti. Saatsin kohe samal päeval ära. Järgmisel päeval tuli vastuseks, et cropped or resized copy. Tegin uue. See sobis, AGA. Nüüd soovisid sellist toredat pilti, kus ma hoian käes enda näo kõrval id kaarti ja pidi kõik korras olema kui selle ära teen. Obv tegin ära ja nüüd 6 päeva ootand.

                      Comment

                      • ropka11
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1008

                        #7046
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        kus ma hoian käes enda näo kõrval id kaarti
                        Haha tõsiselt või.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #7047
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas Supsti Vaata postitust
                          No idea, lihtsalt küsisid id kaardi koopiat ja maksust pilti. Saatsin kohe samal päeval ära. Järgmisel päeval tuli vastuseks, et cropped or resized copy. Tegin uue. See sobis, AGA. Nüüd soovisid sellist toredat pilti, kus ma hoian käes enda näo kõrval id kaarti ja pidi kõik korras olema kui selle ära teen. Obv tegin ära ja nüüd 6 päeva ootand.
                          No mida veel? Kas järgmiseks pead kirjutama suure sildi «I PokerStars» ja siis saatma neile sellise pildi?

                          Comment

                          • LuuK
                            Vana Tegija
                            • Dec 2008
                            • 1138

                            #7048
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Mis sildi, ikka rinnale pead kirjutama ja järgmisena nõutakse otsaette tätoveerimist.

                            Comment

                            • PokerStars Regina
                              PokerStarsi Esindaja
                              • Jan 2011
                              • 254

                              #7049
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Algselt postitas basiilik Vaata postitust
                              Ma hetkel ei kasuta progresi kuna palju mix game mängin, aga jah praegu töötab juba 3h normaalselt, pole probleeme olnud.Eks ma uuri enda yhenduse asja veel aga ikkagist olen katsetand ja nett jookseb muidu buenolt!
                              Kui probleemid jätkuvad, kirjuta meile, kontrollime su logi faile ja muud. Vahest saame selliste olukordade puhul aidata.

                              Comment

                              • PokerStars Regina
                                PokerStarsi Esindaja
                                • Jan 2011
                                • 254

                                #7050
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Algselt postitas Supsti Vaata postitust
                                Pokerstarsi support keeldub kirjadele vastamast. Account on frozen juba pea 2 nädalat. Viimase sisulise kirja saatsin 6 päeva tagasi ja see saadeti case managerile edasi. 2 päeva tagasi saatsin lihtsalt supporti päringu küsimusega, kaua ma ootama pean? Seegi saadeti lihtsalt edasi. Mis nali see on?
                                Ma su casei küll ei tea, aga tean, et kui see saadeti eraldi spetsialistile, võivad sellised olukorrad oodatust kauem aega võtta (kogu info kokkukorjamine, vastused teistelt mängijatelt, juhul kui see sinu case puhul aktuaalne)
                                Seega soovitan oodata ja võimalikult palju koostööd teha, et sinupoolt oleks asi võimalikult selge. Mis tundub, et sa oledki seda teinud. Seega kahjuks tuleb oodata.

                                Comment

                                Working...