Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***
Kui keegi saaks ehk aidata mul max boonus Starsilt välja võluda, siis palun, PM (SEBi kaudu jääks mul 40€ saamata).
Kui keegi saaks ehk aidata mul max boonus Starsilt välja võluda, siis palun, PM (SEBi kaudu jääks mul 40€ saamata).
Comment