*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #6766
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Jah, starsis ei katke boonus kui cashout teha, aga cashoutida ei saa enne kui depost on 48 tundi möödas.
    Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    Kui cashoudid, siis kaob boonus ära.
    Wut?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #6767
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
      Wut?
      Kui sa teed cashoudi enne kui boonus on aktiivne siis kaob boonus ära. Ehk teisisõnu sa ei saa freerollida, et teed $500 cashoudi MB-sse, mis jõuab 2h ja siis paned uuesti $500 peale. Deposiit peab olema värske ehk sa pead riskima oma enda rahadega.

      Jah saad võtta sõbra käest võlgu, kes kannab sulle $500 MB-sse, sa paned $500 peale ja 48h pärast kannad $500 välja ja maksad sõbrale tagasi.

      Comment

      • nomatter
        Pettuses kahtlustatav
        • Jan 2012
        • 53

        #6768
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        3h pärast saab 48h täis, kui ootan pokerstarsi klienditoelt vastust oma kirjale.
        Login praegu meilile ja näen, et lõpuks on PS'st kiri vastu tulnud.

        Kirja sisu:

        PokerStars soovib Teid kutsuda osa võtma 1 minutilisest uuringust Teie kogemusest meie klienditoega. Teie tagasiside on meile oluline, kuna soovime pakkuda parimat kliendituge tegevusalal.

        Oh sweet irony :D

        Comment

        • absoluutselt
          Julm Donk
          • Dec 2011
          • 71

          #6769
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Kumb variant on kiirem PokerStarsist raha välja võtmiseks, kas Direct Bank link või via Moneybookers?

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #6770
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Moneybookersisse jõuab suht insta, aga kui lõppeesmärgiks on ikkagi saada raha pangakontole, siis direct bank jõuab rutem kui MB-st panka. Ja on teenustasudeta.

            Comment

            • absoluutselt
              Julm Donk
              • Dec 2011
              • 71

              #6771
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
              Moneybookersisse jõuab suht insta, aga kui lõppeesmärgiks on ikkagi saada raha pangakontole, siis direct bank jõuab rutem kui MB-st panka. Ja on teenustasudeta.
              Aitäh, aga üks küsimus veel, et tekkis siin väike apsakas, kui reload boonuse ajal withdrawida ja uuesti depositida, kas siis reload bonus ei tööta?

              Comment

              • tonis
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 334

                #6772
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Algselt postitas absoluutselt Vaata postitust
                Aitäh, aga üks küsimus veel, et tekkis siin väike apsakas, kui reload boonuse ajal withdrawida ja uuesti depositida, kas siis reload bonus ei tööta?
                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Kui sa teed cashoudi enne kui boonus on aktiivne siis kaob boonus ära. Ehk teisisõnu sa ei saa freerollida, et teed $500 cashoudi MB-sse, mis jõuab 2h ja siis paned uuesti $500 peale. Deposiit peab olema värske ehk sa pead riskima oma enda rahadega.

                Jah saad võtta sõbra käest võlgu, kes kannab sulle $500 MB-sse, sa paned $500 peale ja 48h pärast kannad $500 välja ja maksad sõbrale tagasi.

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #6773
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Ei, siis ei saa boonust. Tavaliselt peaks sellekohane hoiatav tekstike ka ette hüppama kui withdrawida. Pead selle raha ikka mujalt hankima.

                  Comment

                  • absoluutselt
                    Julm Donk
                    • Dec 2011
                    • 71

                    #6774
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Sorry sorry sorry inimesed, et ma ei lugenud piisavalt hoolikalt viimaseid postitusi. Nagu ma aru saan, on siis variant depoda 500usd ja 48h pärast saan selle välja võtta, nii et bonus jääb endiselt aktiivseks? Lihtsalt igaks juhuks küsin veel võimalikult lihtsas keeles üle, enne kui ma 500usdi kerjama lähen :D

                    Comment

                    • tonis
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 334

                      #6775
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Kui sa praegu juba cashoutinud oled, siis tõenäoliselt boonus juba tühistatud.

                      Comment

                      • absoluutselt
                        Julm Donk
                        • Dec 2011
                        • 71

                        #6776
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Algselt postitas tonis Vaata postitust
                        Kui sa praegu juba cashoutinud oled, siis tõenäoliselt boonus juba tühistatud.
                        No ma canceldasin oma Pending Cashouti, kas see ka loeb?

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #6777
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          No mine proovi veelkord cashoutida ja kui WARNING ette hüppab kohe kui oled summa sisestanud ja submit vajutanud, siis on boonus veel saadaval.

                          Comment

                          • PokerStars Regina
                            PokerStarsi Esindaja
                            • Jan 2011
                            • 254

                            #6778
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Algselt postitas nomatter Vaata postitust
                            3h pärast saab 48h täis, kui ootan pokerstarsi klienditoelt vastust oma kirjale.
                            Login praegu meilile ja näen, et lõpuks on PS'st kiri vastu tulnud.

                            Kirja sisu:

                            PokerStars soovib Teid kutsuda osa võtma 1 minutilisest uuringust Teie kogemusest meie klienditoega. Teie tagasiside on meile oluline, kuna soovime pakkuda parimat kliendituge tegevusalal.

                            Oh sweet irony :D
                            Palun kirjuta uuesti, vaatame üle! :)

                            Comment

                            • nomatter
                              Pettuses kahtlustatav
                              • Jan 2012
                              • 53

                              #6779
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Ma olen kirjutanud 2 korda üleeile,2 korda eile ja 1 korra täna :)

                              Et 2,2,2 ilusam on, siis tuleb korra veel!

                              Comment

                              • PokerStars Regina
                                PokerStarsi Esindaja
                                • Jan 2011
                                • 254

                                #6780
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Kui boonus perioodi ajal teed väljamakse, kaotab boonus oma kehtivuse.

                                Niipea kui olete teinud oma kvalifitseeruva deposiidi, võite esitada oma raha väljamakse ilma ootel olevat boonust mõjutamata.

                                SCOOP 2012 Reload Boonuse puhul on see 23. aprill - kuni 3. mai, 2012.

                                Lisainfo: http://www.pokerstars.ee/poker/promotions/reload-bonus/
                                Last edited by PokerStars Regina; 29.04.12, 14:05.

                                Comment

                                Working...