*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokerDevil
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1177

    #46
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Milestone kohta:

    Sain ma õigesti aru, et kui oled kogunud 200k VPP'd, siis on võimalik osta $2,000 jne.? St. et sa ei tohi vahepeal punkte ära kulutada ja kas VPP'de kogumiseks on aega 1 kuu?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #47
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas PokerDevil
      Milestone kohta:

      Sain ma õigesti aru, et kui oled kogunud 200k VPP'd, siis on võimalik osta $2,000 jne.? St. et sa ei tohi vahepeal punkte ära kulutada ja kas VPP'de kogumiseks on aega 1 kuu?
      Sa ajad nüüd natukene sassi. VPP-d ei ole FPP-d, VPP-d on need, mida sul on vaja levelite jaoks ja mis hiljem korrutatakse läbi su FPP korrutajaga ja siis saadkae FPP-d. VPP-d ei kao kuskile v.a. nad nullitakse iga aasta alguses.

      Kui tahad näha oma VPP-sid, siis:
      PokerStars->Cashier->Vip Stats

      Avanevas aknas nagu see:



      On kirjas, et mitu VPP-d sa see kuu/aasta oled kogunud. Kui sul see aasta oma jõuab 200,000 VPP juurde, siis saad 50,000 FPP eest osta omale $2000 boonuse.

      Kunagi oli see pool-automaatne, et kui sa hakkasid 200k vpp-ni jõudma, saatis PokerStarsi klienditugi sulle kirja, et said milestone boonuse ja võttis maha 50,000 FPP-d ja siis pidi boonuse lahti mängima. Enam pole vaja kirja oodata ega boonust lahti mängida vaid saad selle osta VIP Storest.

      Comment

      • PokerDevil
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1177

        #48
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Okay. Ütleme, et ma sain 200k VPP'd kokku ja ma ostan $2,000 milestone boonust. Nüüd, kas edasine boonus käib edasi peale ostmist? Ehk kui ma teenin 100k VPP'd juurde samal aastal, siis on mul võimalik osta $3,000 boonus või algab milestone nullist?

        Comment

        • leits

          #49
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          ei hakka midagi nullist, loe ranka jutt korrlaikult l2bi. VPPd nulliotakse 1 jan imo. teed 200k milestone rära, teed 100k vpp juurde saad 3k bonussi

          Comment

          • PokerDevil
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1177

            #50
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas leits
            ei hakka midagi nullist, loe ranka jutt korrlaikult l2bi. VPPd nulliotakse 1 jan imo. teed 200k milestone rära, teed 100k vpp juurde saad 3k bonussi
            Aiii jah.. Okay, tänud.

            Comment

            • lebovend
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2420

              #51
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Ot, kas see on normaalne, et pyhap2eval on Stars nii koos?
              Ma n2iteks ei saa Double Or Nothing SNGdel regada, sest enne kui see sisseostuaken
              ette tuleb, on see SNG t2is juba. GG :D

              Comment

              • PokerDevil
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1177

                #52
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas lebovend
                Ot, kas see on normaalne, et pyhap2eval on Stars nii koos?
                Ma n2iteks ei saa Double Or Nothing SNGdel regada, sest enne kui see sisseostuaken
                ette tuleb, on see SNG t2is juba. GG :D
                Hetkel täpselt sama seis. Turniiridele registreerimine on väga piinarikas.

                Comment

                • leits

                  #53
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  tuleb cashi j2relikult m2ngida, ytleme nii et hetkel on HAIGE LAG. kõik võtab nii kaua aega

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #54
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Nah, otsustasin t2na 6htul siis Trio kasuks(kus paar tundi tagasi tekkis j2lle BR, kui PPde eest
                    sisse ostetud turnas kolmas koht tuli).

                    Stars lost a client for a night!

                    Comment

                    • leits

                      #55
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      peab mainima et starsi yhendus ON BS. mina nii laggist starsi ei ole n2ind. võiks nagu inbesteerida kergeklt sellesse. ei imesta kui mingil määral inimesi lahkuma hakkab kuna hetkel on stars teh l2gg urgas,.

                      eile öösel oli ka kohati HUGE lag. stars peab kiiresti midgai ette võtma .. nädalavahetustel on muidu võimaut m2ngida..

                      Comment

                      • farik666
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 834

                        #56
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        siin laussa kõva teema selle LAGi kohta.. mõtsin et aint mul.. praegu jah kohutav mängida.. paar tundi tagasi oli täitsa ok veel....
                        praegu nii, et iga liigutus on kohati paarisekundilise delayga

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #57
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          no boku laseb hetkel ikka oma hardcore multitabling grindi...wtf, how? wow...

                          Comment

                          • farik666
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 834

                            #58
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            jube tilti ajas ära juba kõik see.. ofc miinusega sess kah..

                            Comment

                            • leits

                              #59
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              no shit .. kisub -6bi l2hedale juba

                              Comment

                              • leits

                                #60
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Hello Raido,

                                Thank you for your email and for allowing us to be of assistance.

                                We have experienced some technical difficulties, and have our programmers
                                taking care of the issue.

                                Our sincerest apologies for any inconvenience this may cause but we
                                appreciate your patience regarding this matter.

                                Regards,

                                Adriana A.
                                PokerStars Support Team

                                Comment

                                Working...