*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #16
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Väikeste satikate näide: 210FPP satikas, 20-st 6 saab 11T$. Vähegi normaalselt mängides tuleb 1-l juhul 3-st nö. rahadesse. FPP hind seega 11/630=0,0174.

    Comment

    • UdusOlevSiil

      #17
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas ranka




      [x] 10NL FR: 0.04 VPP-d käe kohta (20,343 käelise näidise põhjal)
      [x] 25NL/PL FR: 0.13 VPP-d käe kohta (72,722 käelise näidise põhjal)
      [x] 50NL/PL FR: 0.21 VPP-d käe kohta (127,226 käelise näidise põhjal)
      [x] 100NL/PL FR: 0.38 VPP-d käe kohta (532,209 käelise näidise põhjal)
      [x] 200NL/PL FR: 0.51 VPP-d käe kohta (210,524 käelise näidise põhjal)
      [x] 400NL/PL FR: 0.57 VPP-d käe kohta (124,777 käelise näidise põhjal)
      [x] 600NL/PL FR: 0.70 VPP-d käe kohta (19,144 käelise näidise põhjal)
      [x] 1000NL FR: 0.87 VPP-d käe kohta (4271 käelise näidise põhjal)
      Eks see oleneb vist stiilist ka, aga mul on NL-10 FR 0.03 VPP-d käe kohta 63,005 käe põhjal
      ja NL-25 FR 0,10 26701 käe põhjal

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #18
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas ranka
        Aga see ju oleneb, et palju ühe FPP hinnaks tuleb, kui kasutada neid väikesi satikaid?
        See oleneb loomulikult igast asjadest. Aga imho oleks ju suht k6vaks-ajav ennat sinna kuskile 50 FPPga
        satikale osta, sealt saada pilet kuskile k6rgemale turnale ja hea jooksu korral ka seal hittida nt 1k taala.


        50FPP=$1000, siin tuleb juba v2he parem v22rtus:D

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #19
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas UdusOlevSiil
          Eks see oleneb vist stiilist ka, aga mul on NL-10 FR 0.03 VPP-d käe kohta 63,005 käe põhjal
          ja NL-25 FR 0,10 26701 käe põhjal
          Mul on ka NL25 0.10
          Ning NL50 on hetkel 0.21 vist

          Aga ma suht nittelbert kah

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #20
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            ise teen enda suht väikse rolliga 3,4 taalaseid turbo sng'sid ja eile tuli Silverstar ära. Kuu lõpuks on lootust Goldstari ka saada. Väikeste summadega on ka võimalik saada seal mingeid tasemeid kätte. Samas, ma olen see kuu umbes 200 taala reiki ka juba maksnud...

            Aga need turbo sng'd õhtuti peale kümmet-ühteteist on ka kuldsed, fishe nii palju, et regulare üle kolme lauda ei jõuagi.

            Comment

            • kivisaba
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2514

              #21
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas muruntau
              ise teen enda suht väikse rolliga 3,4 taalaseid turbo sng'sid ja eile tuli Silverstar ära. Kuu lõpuks on lootust Goldstari ka saada. Väikeste summadega on ka võimalik saada seal mingeid tasemeid kätte. Samas, ma olen see kuu umbes 200 taala reiki ka juba maksnud...

              Aga need turbo sng'd õhtuti peale kümmet-ühteteist on ka kuldsed, fishe nii palju, et regulare üle kolme lauda ei jõuagi.
              juuser starsis ? ise taon hetkel samasid asju

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #22
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                sama mis siin ja igal pool. Turbodes pole eestlasi veel tähele pannud, aga pole väga otsinud ka ja umbes nädala ainult tegelenud. Samas neid algab minutis päris mitu nii et raske ka samasse lauda sattuda. Aga ei ajaks seda väga offtopikuks kätte, äkki laudades kohtub. Mängin õhuti ja vahest ka päeval.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  VPP-de kohta niipalju, et ma olen alati saanud rohkem VPP-sid, kui keskmine pokkerimängija, sest pokker ei koosne ainult PF ja flop mängust ning samuti table selection aitab kaasa.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #24
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas muruntau
                    sama mis siin ja igal pool. Turbodes pole eestlasi veel tähele pannud, aga pole väga otsinud ka ja umbes nädala ainult tegelenud. Samas neid algab minutis päris mitu nii et raske ka samasse lauda sattuda. Aga ei ajaks seda väga offtopikuks kätte, äkki laudades kohtub. Mängin õhuti ja vahest ka päeval.
                    See ei ole offtopic, sest siia võib vabalt panna kõik Starsiga seotud küsimused, probleemid ja arutlused.

                    Comment

                    • Lutzky
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1829

                      #25
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Tekkis 2 küsimust:
                      a) http://www.pokerclub.ee/est/offers/r...om-poker_stars
                      Rakeback: 35% FPP exchange.
                      Ei saa sellest aru.

                      b) Mis hüvesid annab läbi ranka lingi liitumine?

                      L.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #26
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas Lutzky
                        Tekkis 2 küsimust:
                        a) http://www.pokerclub.ee/est/offers/r...om-poker_stars
                        Rakeback: 35% FPP exchange.
                        Ei saa sellest aru.

                        b) Mis hüvesid annab läbi ranka lingi liitumine?

                        L.
                        a) Tim'il on sama jutt, mis mul aga ta näitab ainult õuna punast poolt.
                        Rakeback: 35% FPP exchange., see siis tähendab, et FPP-de vahetamisel saad 35% rakebacki, mis on tõsi, kui sa oled täitnud Supernova kriteeriumid. Aga ta pole rääkinud sellest, et GoldStarid ja SilverStarid saavad kõvasti alla 20% kaudset rakebacki :)

                        b) PokerStars.com on selline eriline sait, et väike üritajad ei saa mitte kuidagi konkureerida suur üritajatega, kuna suurtel vendadel on ajapikku tekkinud rohkem võimalusi jagada tagasi pappi. Aga õnneks või kahjuks on PokerStarsiga ei põhjusta suuri kaotusi, liitudes ükskõik, mis tahes saidi kaudu.

                        Aga kuna affiliatendus ei ole meie saidi peaeesmärk (loe: teiste kulul taskud täis kraapida), siis seega päris ilma me ka kedagi ei jäta ja seega liitumissoovil PM mulle.

                        Samuti loodan, et lähitulevikus paraneb meie alt liitunud mängijate (mistahes sait, mida meie ametlikult toetame) olukord ning samuti ka aktiivsete positajate olukord läbi teatud hüvangute. Kindlasti ei saa olema nendeks freerollid või rakeraced, pigem ikka saidiga seonduv - pokkeri haridus ja haritus.

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #27
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          No ma ei tea, mul see autorebuy ei t88ta, tee mis tahad.
                          On pandud peale, et ostaks, siis kui alla 100 BB on, ei osta ta
                          huiatki. Panen siis et "kui alla algbuyini", no sittagi. Ostan
                          ennast 10 taalaga sisse, blindid l2hevad yle, olen 9.85 peal
                          ja ei koti kedagi.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #28
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas lebovend
                            No ma ei tea, mul see autorebuy ei t88ta, tee mis tahad.
                            On pandud peale, et ostaks, siis kui alla 100 BB on, ei osta ta
                            huiatki. Panen siis et "kui alla algbuyini", no sittagi. Ostan
                            ennast 10 taalaga sisse, blindid l2hevad yle, olen 9.85 peal
                            ja ei koti kedagi.
                            Viitsid postita screen-shot oma auto-rebuy aknast.

                            EDIT: Ja kui lauda istud, siis sisseostu juures pead märkima ka linnukese kasti: "Auto-rebuy is enabled for this table"

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #29
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Mul on viimased päevad auto rebuy ühe käe oodanud, enne kui max BI peale tagasi viskab. Sealt on ka pärit selline magus käsi:

                              PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (5 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                              Button ($19.15)
                              SB ($10)
                              BB ($13.35)
                              UTG ($7.45)
                              Hero (MP) ($0.15)

                              Preflop: Hero is MP with A, A
                              UTG bets $0.40, Hero calls $0.15 (All-In), 3 folds

                              Flop: ($0.45) 6, 5, 9 (2 players, 1 all-in)

                              Turn: ($0.45) J (2 players, 1 all-in)

                              River: ($0.45) 9 (2 players, 1 all-in)

                              Total pot: $0.45 | Rake: $0

                              Results:
                              UTG had Q, K (one pair, nines).
                              Hero had A, A (two pair, Aces and nines).
                              Outcome: Hero won $0.45

                              Comment

                              • Lutzky
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1829

                                #30
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***



                                Mis sellest affiliate'st arvata PS puhul? Moneybookersi diil tundub vist isegi ok?

                                L.

                                Comment

                                Working...