Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***
Ma ei saa aru, kas siin peab uue konto tegema või? Ei saa millegipärast sisse ja ei saada mingeid uusi paroole ka e-mailile jms?!
E: Nvm, sain!
Ma ei saa aru, kas siin peab uue konto tegema või? Ei saa millegipärast sisse ja ei saada mingeid uusi paroole ka e-mailile jms?!
E: Nvm, sain!
Comment