Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***
Käisin eile vanaemal külas ja nad vanaisaga olla valla lehest lugenud, et kuskil karjalaskepäeval pidi tulema mingi reload. See peaks vist kuskil aprillis olema.
Algselt postitas absoluutselt
Vaata postitust
Comment