*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #6346
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Noted ja värvid asuvad by default C:\Users\Kasutajanimi\AppData\Local\PokerStars.EE\ notes.sinunimi.xml. Salvestad kuhugi ära ja pärast paned tagasi :)

    Comment

    • ropka11
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1008

      #6347
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Keegi kuskil kunagi küsis ka aga midagi tarka vastuseks ei saanud.
      Mis värk sellega ikka on.
      TCOOP-01 22$ NL Holdem 6max 200K Gtd osavõtjaid praeguseks 18865
      TCOOP-07 22$ R NL Holdem 400K Gtdosavõtjaid praeguseks 1864

      Kuidas nii suur erinevus osalejate vahel.
      Ise eelistaks küll 07 turniiri oma lotopiletile.Suurem auhinnafond ja rebuy turnal mõni ullike ikka leidub kes loobib niisama oma chipse pluss reedene päev.
      Või on kõigil tasuta piletisaajatel suur kihk kohe mängima hakata.Ja no 6max mängijad ka rohkem.
      Nii suur osavõtjate erinevus ikka kummaline.

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #6348
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        01- seal on struktuur parem, seal ka rohkem mängijaid selle sama asja pärast, ma arvan.
        07- seal on struktuur väga järsk ja pimedad lähevad ludinal kõrgeks- liiga loto IMO, et oma ühte piletit ühele turbole panna.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #6349
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Kas see 22$ ticketi promo on nüüdseks läbi ?

          Comment

          • superkuul
            Jube Noob
            • Dec 2008
            • 113

            #6350
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            19.01 06.59 oli mu teada viimane aeg.

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #6351
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              mul näitab küll 29.01 viimaseks ajaks

              edit: aa sry... ilmselt mõtlesid,et millal viimane aeg ticketi saab kui depoda :) my bad
              Last edited by k2snakalle; 19.01.12, 20:29.

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #6352
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Saadan kirja ka, aga keegi teab, miks ma sisse logida ei saa, mida see tähendada võib?

                Comment

                • con
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1954

                  #6353
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  ctrl+f 102:




                  Google järgi mingi block mida ise ei fixi. saada see log ette ära.

                  Comment

                  • lambitont
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1095

                    #6354
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    nii mehed, kas keegi teab miks mul autokeys ei hakka tööle?

                    Comment

                    • Jinxers
                      Julm Donk
                      • Jan 2011
                      • 32

                      #6355
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Sain 7500 kokku vpp-sid see kuu ja vip statuse all näitab ikka et, supenova is valid until feb 29. Kas ei peaks see automaatsel march 31 lükkuma, kuna üks kuu võis ju vahele jääda?

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #6356
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        On kellegil kogemust kaua tavaliselt sellised asjad lahenevad?
                        Stars tavaliselt kiire, aga 16h ja vastuseta ikka. Murettekitav.

                        Comment

                        • PokerStars Regina
                          PokerStarsi Esindaja
                          • Jan 2011
                          • 254

                          #6357
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                          On kellegil kogemust kaua tavaliselt sellised asjad lahenevad?
                          Stars tavaliselt kiire, aga 16h ja vastuseta ikka. Murettekitav.
                          Sorry, et vastust ootad veel, kui on juba nii kaua siis kirjuta palun uuesti, kuna selleks ajaks peaksime juba vatanud olema. Võibolla ei jõudnud su kiri kohale vms. See kood võib tähendada palju, ilma meie abita seda koodi kahjuks maha võtta pole võimalik.

                          Comment

                          • PokerStars Regina
                            PokerStarsi Esindaja
                            • Jan 2011
                            • 254

                            #6358
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Algselt postitas Jinxers Vaata postitust
                            Sain 7500 kokku vpp-sid see kuu ja vip statuse all näitab ikka et, supenova is valid until feb 29. Kas ei peaks see automaatsel march 31 lükkuma, kuna üks kuu võis ju vahele jääda?
                            Näiteks: Kui mängija teenib ajavahemikus 1. jaanuar kuni 30. august 100,000 VPPd, saab temast 30. augustil Supernova VIP ning ta jääb sellele tasemele terveks kalendriaastaks.

                            Lisaks, juhul kui olete teeninud nõutud VPPd ühe kalendriaasta jooksul, lubame säilitada SuperNova staatuse vähemalt järgmise aasta veebruari lõpuni, mitte märtsi lõpuni, isegi kui jätad kuu vahele jääb see muutumatuks.

                            Staatust pikendatakse kuu põhiselt alates jaan - sept lõpuni, kuid selleks pead teenima vähemalt 7500 VPPd iga kuu.

                            Jah, võite vahele jätta ainult ühe kuu aastas, kus Te ei teeni 7500 VPPd. Kuid tingimusel, et pead teenima vähemalt 7500 VPPd järgmine kuu muidu kaotad oma SuperNova staatuse kuna selleks, et säilitada staatus järgmiseks aastaks tuleb meeles pidada, et pead saavutama 100 000 VPPd 1. oktoobriks.

                            Soovitan lisaks lugeda: http://www.pokerstars.ee/vip/supernova/

                            Loodan, et nüüd on selgem :)

                            NB! Probleemide puhul soovitan kirjutada meile individuaalselt, sest olukordi on erinevaid jne, kindlasti aitame leida lahendusi.
                            Last edited by PokerStars Regina; 21.01.12, 10:51. Põhjus: Ups vabandan, tegin vea sisse (päeva lõpp), sorry jah Teil õigus!

                            Comment

                            • Jinxers
                              Julm Donk
                              • Jan 2011
                              • 32

                              #6359
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
                              Kui mängija teenib ajavahemikus 1. jaanuar kuni 30. august 100,000 VPPd, saab temast 30. augustil Supernova VIP ning ta jääb sellele tasemele terveks kalendriaastaks.

                              Pärast seda pikendatakse staatust kuu põhiselt alates jaan - sept lõpuni, kuid selleks pead teenima 7500 iga kuu, ning vahele jätta ei tohi ükski kuu. Kui jätad ühe kuu vahele saab järgmine kuu sinust automaatselt Bronze star.

                              Selleks, et saavutada SuperNova jälle pead teenima 100 000 VPPd 1. oktoobriks, saab sinust jälle SuperNova ning loendamine jälle vastavalt iga kuu teenimisele (min 7500 VPPd).

                              Soovitan lisaks lugeda: http://www.pokerstars.ee/vip/supernova/
                              After becoming a Supernova VIP, we will extend your status in the following year on a month-by-month basis from January through the end of September, provided you continue to earn at least 7,500 VPPs every month, missing no more than one month of 7,500 VPP accrual.

                              Ingliskeelsel ütleb, et võib 1 kuu vahele jätta. Kas eestlastele on teised reeglid või on Teie copypastes siin valesti tõlgitud asi? :) Küsimus oli selles, et kui ma jaanuaris tegin supernovana 7500 vpp täis, kuid veebraris ei tee, kas siis 1. märts olen bronzestar või mitte?

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #6360
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Eestikeelne näide sellelt lehelt näitab ka, et 1 kuu nagu võib jätta vahele.
                                "Kui mängija teenib järgneval aastal igal kuul enam kui 7,500 VPPd, on ta jätkuvalt Supernova VIP. Märtsis ei osale mängija üheski pärisraha lauas ning teenib 0 VPPd. Aprillis teenib mängija 500 VPPd. 1. maiks on mängija VIP staatus taaskord BronzeStar."

                                Comment

                                Working...