*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cypher0
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 1512

    #6241
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Kas vip stellarid mis on lahti mängitud peab aaasta lõpus välja ostma või ei ole oluline?
    Saab uuel aastal ka jah, samamoodi nagu praegu veel on eelmise aasta milestone boonused jms võimalik veel osta. Peaasi et on vabastatud see aasta.

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #6242
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      väike teema risustamine, aga timz.. miks sa neid välja ei taha osta? mingi 1FPP ju :D

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #6243
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        While each player is different, overall the weighted contributed method will reward players with lower VIP statuses more and players with higher VIP statuses less. In summary this change will make the distribution of VIP Club benefits more balanced, less top heavy toward Supernova+ VIPs. Players earning a higher VIP status will still earn points faster and gain more and better options for redeeming FPPs.

        Ausalt ka? Mis vabandus see on? Idioodid, kes mängivad rohkem käsi kaasa saavad suurema VIP leveli. Jajaja. On muidugi võrdsem, et kes rohkem reaalselt reiki maksab saagu omale parem VIP level aga siis vaadake, et need vennad punne ka õigesti raiskavad, mitte ei telli nokamütse ja sokke, mis annab neile 10% RB-d ja ülejäänud 90% (lisa 20-30%) krabab PokerStars omale.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #6244
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Tegin FR väikese võrdluse. Mänginud 11,000 kätt ja mu statid: 23/20. Vana süteemiga raket masknud: $836.36 ja uuega $786.87.

          Comment

          • Cypher0
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 1512

            #6245
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            On mingit aimu ka, mis muudatused .ee's tulevad võrreldes muu maailmaga?

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • jasssass
              Vana Tegija
              • Sep 2010
              • 1200

              #6246
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Mäletan kui FullTilt sama rake reformi läbi viis siis vähemalt andis ta rexidele ka midagi - (Black cardi boonused), mis pehmendasid rakebacki kadu oluliselt, rexid ei vingunud nii väga ja sai enam-vähem rahul olla, aga see mida stars praegu teeb on ikka suht halb ja loodan et see kajastub ka mängijate arvus 2012. aastal. Igaljuhul loob see hea platformi FullTildi tagasitulekuks. Turuliidri positsioonis selline ülbitsemine võiks ikka natuke ka nende rahakotile mõjuda.

              Comment

              • raaids
                Grinder
                • Mar 2009
                • 606

                #6247
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Ei jõua praegu neid muudatusi lugema hakata niiet küsin siin, et kas sng ja mtt mängijatele ei muutu midagi uuest aastast?

                Comment

                • siga
                  FPP Pro
                  • Dec 2010
                  • 251

                  #6248
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  http://forumserver.twoplustwo.com/sh...&postcount=654

                  Viimane reaktsioon PS supportilt.

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #6249
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Kas ma saan õigesti aru, et FPP prod nutsid selle üle, et hakatakse väixema % võrra reiki võtma, WTF??

                    Less rake == Suurem winrate, tra kas üldse mõelda ei osata vä?

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #6250
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Ei, vanasti nittisid lauas 9/7 ja VPP jooksis, nüüd enam ei jookse, kuna sa raha potti ei pane.

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #6251
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Ma tean, aga esialgses plaanis oli ju ka see, et 5% asemel on microtes nüüd 4% reik ja 4.5% enamustes limiitides.
                        Nüüd scrapiti see variant ära.

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #6252
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Aga noh, samas fishid ei tee reigimuutustel nagunii vahet, kui nüüd kõik regularid närvi aetakse ja nad minema jooksevad, siis mul bohhui, jääbki rohkem ruumi laudadesse fishide jaoks ! :)

                          Comment

                          • siga
                            FPP Pro
                            • Dec 2010
                            • 251

                            #6253
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                            Kas ma saan õigesti aru, et FPP prod nutsid selle üle, et hakatakse väixema % võrra reiki võtma, WTF??

                            Less rake == Suurem winrate, tra kas üldse mõelda ei osata vä?
                            SH mängijatel tõsteti reigi capi. Idiootne lahendus starsilt kogu kompenseeriv lahendus ära kaotada.

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #6254
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Oot aga siga, sinu antud lingist lugesin välja, et kõik jääb samaks järgmisel aastal nagu on sellel aastal? Või lugesin midagi valesti? :D

                              Comment

                              • siga
                                FPP Pro
                                • Dec 2010
                                • 251

                                #6255
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                                Aga noh, samas fishid ei tee reigimuutustel nagunii vahet, kui nüüd kõik regularid närvi aetakse ja nad minema jooksevad, siis mul bohhui, jääbki rohkem ruumi laudadesse fishide jaoks ! :)
                                Keegi ei jookse kuhugi, sest pole kohta kuhu minna. CAP mängijad ostavad uuest aastast 40bb lauda, sitad nitid lähevad tööle, head nitid võtavad vähem laudu ette ja tekitavad sulle rohkem peavalu jne. Tahaks näha kust otsast neid fishe massiliselt peale hakkab tulema, aga mõne nädala/kuu pärast on pilt selgem.

                                Comment

                                Working...